2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım ilacın adıpregnazon complte . ya bir daha ki görüşmem şubatın 3 ya kendi doktorlarınıza sorabilirmisiniz acaba hani uygun mu diye ? kafam çok karışık yaa

Merhaba Güzel Anneler;

Ben temmuz annesi olarak yazıyorum sizlere hepinniz cinsiyetleri öğrenmişsiniz ne güzel ben daha haftaya 2 'li tarama testi yaptırıcam.Bu arada çileksurat ve huzeyfe sanırım eskişehirliymiş bende skişehirliyim kızlar hangi doktora gidiyorsunuz merak etim

ya eczanenin bana tavsiye ettiği ilacın içinde sana verdiklerinin hepsi var canım ya saydım 20 vitamin içeriyo işte ama uygun mu zararı olurmu diye endişeleniyorum o yüzden daha kullanmadım . ya bi türk doktoruna danışmak çok istredim çok rahat buradaki doktorlar ya 13 haftam bitti daha görüşme ayalamadı yani burda doktor ayalıyo görüşmeyü daha doğrusu ebe hamilelerle ilgileniyo doktor değil :)

canım ilacın adıpregnazon complte . ya bir daha ki görüşmem şubatın 3 ya kendi doktorlarınıza sorabilirmisiniz acaba hani uygun mu diye ? kafam çok karışık yaa

not ettim telefonuma canım... pazartesi randevum var bekleyebilir misin o güne kadar arasam yerindemi bilmiyorum..engeç ptesi msj atarım sana...

canım ben acıbademde meliha hnma gidiyorum...seviyorum beğeniyorum :) birde forumda arkadaşımız emleb var oda yarı hemşerimiz ama doktoru eskişehirde :)

Ben de Cook heyecanlıyım canm cars saat beşi bekliyrm gün sayıyorum o derece artık söylesin dr 16+3olcm çünkü o zmanaa:)

ah o gün sular seller gibi akıp geçse hemen gelse ben ptesi gününü iple çekiyorum ..inşallah güzel haberlerle gelirsin sende..

canım merhaba :80: bende pazartesi gidiyorum belli olucak sat tarihlerimiz aynı snırım beklenen doğumlar gibi bendede heyecan tavann bakalım senin ne çıkıcak benim ne

evet aynı tarihlerimizzz... hayırlısı canımm güzel haberlerini beklıyorummm.. seninn...

Biz dayanamadik ve dün babamiz bizi başka bir özel hastaneye götürdü. Pipiyi gördük :) doktor baya emin bi şekilde oğlunuz olacak dedi. Tüm organlarina baktı, mucizemin el ve ayak parmaklarını saydik. Sağlıklı olduğunu bilmek çok mutlu etti. Şükürler olsun mutluyuz

Biz de 15cm olmusuz, kilosunu sormayi unutmusum
Muhtemelen aynidir
Geceleri bende uyuyamiyorun wc ye gitmekten
Saga sola donerkende uyaniyorum
Bebiside hissediyorum gece kusu olucak galiba
Kipir kipir gece yarisi:18:
aynen yaa gündüz uyuyoruz mışıl mışıl hiç dönmüyo sanırım bende uyuyorum uyanmadan.ama gece bayrakları açıyo sanki saat başı uyandıyor beni .doğduktan sonra ayvayı yedik .aman sabahlar olmasııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn
aslında bu anneyi hafif uykuya alıştırmak için bir lütufmuş ben normalde top patlasa uyanmam namaza elli tane saat kurarım zar zor duyarım yada eşim kalkar.şimdi fısıltı gibi duyulan ezanı duyuyorum.yan komşunun çocuğu ağlıyo her gece 3 te onu duyuyorum.
rabbim annelik vasıflarını yüklüyor yavaş yavaş ve bu beni uykusuzda kalsam çok mutlu ediyor.

ben perşembe gittim doktora, aynı şeyleri yaşamışız seninle burda bir kaç arkadaş bebeğini kaybetti kalbi durdu ben onları duyunca öyle bir panikledimki, uykularım kaçtı birde karnımda boşluk olunca ölcektim stresten.doktor kızdı hatta bu kadar üzülürmü bi yavrucak o sana sıkı sıkı tutunmaya çalışıyo sen ne yapıyosun die.sakın moralini düşürme ,ben bi daha bu kadar strese girip bebeğimi üzmicem.
oğluşum benimmmm

burdada öyle vitaminler fakat doktorun vermeden kullanma bana vermedi mesela tosuncukmu doğuracan die.ben güzel besleniyorum hiç gerek yok dedi.sende doktorunla görüş öyle al vitamin olmazsa olmaz bi ilaç değil tahlillerine göre yazar sanadainşallah bebeğin sağlıklıdır hiç panik yapma dualrımız seninle canım

canım doktor sitesi diye yaz netten orada uzman doktoralr sorulara cevap veriyorlar...oraya yaz mutlaka doktor cevap verir aynı gün içinde bile cevap aldığım oldu hem bi sıkıntın kafana takılan bişey oluncada oradan doktorlara danışabilirsin

canım ben acıbademde meliha hnma gidiyorum...seviyorum beğeniyorum :) birde forumda arkadaşımız emleb var oda yarı hemşerimiz ama doktoru eskişehirde :)

Ben sakarya hastanesi ramazan beye gidiyorum şimdilik ama 2 2li taramadan sonra kesin karar vericem memnun kalırsam devam edicem :)

Ne güzel bir haber bu Allahım sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. Bizimde cinsiyetini öğreneceğim zaman biran önce gelsin amin.

canım internetten okuduğum aslında anladığım kadarıyla hamilelere verilen vitaminmiş... zaten ingilizce hamile pregnant demek biliyorsundur bakma sen benim açıklamama ilacın ismide pregnazon ..nette içeriğini okudum çocuklara ve gebe annelere yazıyor..beslenemeyen kişilere yazıyor..ve bebeğin beyin sistemi için yararlı diyor..gebelikte veriliyormuş ..ama ben doktorumada sorucam mutlaka..

:))) pipilin hoşgelmiş erkekler listesine :)) Allah kucağına almak nasip etsin sağlıcakla sıhhatle...

Ne güzel bir haber bu Allahım sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin. Bizimde cinsiyetini öğreneceğim zaman biran önce gelsin amin.

Amin canım sağolasın. İnsan merak ediyor ister istemez :) kaynanamin hiç kız torunu yok. Çok fena bozuldu. Yüzünün şeklini görmelisiniz

Amin canım sağolasın. İnsan merak ediyor ister istemez :) kaynanamin hiç kız torunu yok. Çok fena bozuldu. Yüzünün şeklini görmelisiniz

Aman onlara bakma sen bozulmak için yer ararlar. Allah hayırlı evlat eder inşallah sana ve ailene . Ayyy evet ya bizde eşimle çatlayacağız artık meraktan:) İnşallah yeni yıla girmeden öğreniriz.

çok sağol canım ben bilmiyordum beslenemeyenler için olduğunu yani mide bulantılarım baya azaldı herşeyden yiyebiliyorum çok şükür .ama doktorla görüşmem taa şubatın 3 e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…