2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
huzeyfecimm ya biz mi çok gamsızıs yoksa bizim bebeişlermi acık gamsızzz yada bizimkiler rahatları bozulucak diye kıpırdamıyo herhalde yandıkkk

valla aynen aslında şimdi hareket etsin die dinleyip duruyoruz doğduktan sonra uyusun die evde parmak ucunda yürücez azcık uyusunda bizde uyuyalım die ama şimdi ben çok hareket etsin istiyorum hareket ediyodur mutlakada hissetmek istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Cok sagol canim.. insallah hissedersin sende aslinda 13-14 haftalikken hissediyormusum ben
bebek hareketleri oldugundan emin degildim.. Kolay gelsinn

canim nerdesin ? ben almanyadayim femibion kullaniyorum..

cikulata ye canim az hareket ettimi ben öyle yapiyorumm

Valla dogru diyon canim yaa..
Hamilelikten basliyor uykusuzluk,rabbim acisini göstermesin az uyusakta olur
anneligin bedeli bunlarda sanirim..

hoşbulduuuk canımmm süpermiş bura yaa

canlarımmm herkese iyi hafta sonları diliyorum bebişlerimizle hissedenler samimiyete devam benim gibi hissetmeyenlerde hafta sonu uğurlu gelir inşallah pazartesi hepimiz yazarız buraya hissettimmm diye bu arada pazartesi sabahtan randevum var büyük gün geldiiii öğleden sonra görüşürüz bakalım asıl haberle dönücem hepinizi tek ek öptümmmm meleklerinizede teyzesinden öpücükkk

♥ Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz ...
♥ Kontrolu guzel gecen arkadaslarimi tebrik ediyorum.... hep boyle guzel haberlerle gelmeleri dilegiyle
♥ Bebislerinin hareketlerini hissetmek isteyen arkadaslarim ins. En kisa zamanda o kipirtilari hissedersiniz
♥ Biz gezmelerdeydik oglumla simdi geldik ve yorulduk ..

hoşbulduk canım ben biraz acemiyim bu konuda ilk bebişim çünkü biraz yoğundu doktorum oyüzden pek soramadım kilosuyla orantılımı haftası diye doktora burda sorayım dedim teşekkürler yorumlarınız için

Biz de geldik anneleer,bebişim ve annanesiyle gezdik e-bebeğe gittik çok güzel indirimler vardı...
Patikli altlar falan baby trend marka 3 tl şortlu tulumlar 5 tl
Biraz alışveriş yaptık bu fiyatlara almadan duramadım
Doktorumu da kınıyorummm tam cinsiyet söylemediği için onu mu alsam bunu mu deli oldum
Çok güzel kız bebiş elbisesi vardı h&m de 10 tl elim gitti gittti geldii tekte kalmıştı

güle güle giydir canım meleğine ay bende artık almak istiyorum ciciler kızıma yaaa ben 2 gün oldu öğreneli cinsiyeti kız annesi olcam inş

güle güle giydir canım meleğine ay bende artık almak istiyorum ciciler kızıma yaaa ben 2 gün oldu öğreneli cinsiyeti kız annesi olcam inş

Sağol canım güle güle giysin inşallah benim canımmmm.İndirim görünce dayanamıyorum ben aynı böyle gözüm dönüyo banada 12 haftalıkken çıkıntı yok ama kesin değil dedi bakalım haftaya bugün kesinleşicek inşallahh..Senin de kızçen hayırlı olsun annesiii

Kızlar içim o kadar tuhaf ki bu nasıl guzel nasıl tarifsiz bir duygu uyumuşum bıraz bebişimin hareketiyle uyandım ve elimi karnıma koydugunda ilk kez elimle hissedebildim hareketini[MENTION][/MENTION]

kızlar hissetmek nasıl oluyor ben elimi karnıma koyunca kalp atar gibi pıt pıt ses geliyor o mu ki acaba

fiyatlar çok iyiymiş canım benimde cinsiyet kesinleşmedi ama baksam mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…