2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Aman onlara bakma sen bozulmak için yer ararlar. Allah hayırlı evlat eder inşallah sana ve ailene . Ayyy evet ya bizde eşimle çatlayacağız artık meraktan:) İnşallah yeni yıla girmeden öğreniriz.

Haklısın valla. Allah böyle yazmış onlar yüzünden moralimi bozup üzemem bebişimi .. 31araliga randevu al sen şimdiden :)

aynen yaa gündüz uyuyoruz mışıl mışıl hiç dönmüyo sanırım bende uyuyorum uyanmadan.ama gece bayrakları açıyo sanki saat başı uyandıyor beni .doğduktan sonra ayvayı yedik .aman sabahlar olmasııııııııııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn:KK62::KK62::KK62:
aslında bu anneyi hafif uykuya alıştırmak için bir lütufmuş :KK49:ben normalde top patlasa uyanmam namaza elli tane saat kurarım zar zor duyarım yada eşim kalkar.şimdi fısıltı gibi duyulan ezanı duyuyorum.yan komşunun çocuğu ağlıyo her gece 3 te onu duyuyorum.
rabbim annelik vasıflarını yüklüyor yavaş yavaş ve bu beni uykusuzda kalsam çok mutlu ediyor.:KK16:

ben perşembe gittim doktora, aynı şeyleri yaşamışız seninle burda bir kaç arkadaş bebeğini kaybetti kalbi durdu ben onları duyunca öyle bir panikledimki, uykularım kaçtı birde karnımda boşluk olunca ölcektim stresten.doktor kızdı hatta bu kadar üzülürmü bi yavrucak o sana sıkı sıkı tutunmaya çalışıyo sen ne yapıyosun die.sakın moralini düşürme ,ben bi daha bu kadar strese girip bebeğimi üzmicem.
oğluşum benimmmm:KK55:
:KK55:

burdada öyle vitaminler fakat doktorun vermeden kullanma bana vermedi mesela tosuncukmu doğuracan die.ben güzel besleniyorum hiç gerek yok dedi.sende doktorunla görüş öyle al vitamin olmazsa olmaz bi ilaç değil tahlillerine göre yazar sanada:KK34:inşallah bebeğin sağlıklıdır hiç panik yapma dualrımız seninle canım:KK16:
sağol canım inş hepmizin bebişleri sağlıklıdır

canım doktor sitesi diye yaz netten orada uzman doktoralr sorulara cevap veriyorlar...oraya yaz mutlaka doktor cevap verir aynı gün içinde bile cevap aldığım oldu :KK34::KK34: hem bi sıkıntın kafana takılan bişey oluncada oradan doktorlara danışabilirsin:KK34:

duymuştu orayı bi bakayım canım teşekkürler

Pendik Bölge Hastanesi'nde Mustafa ÖZBEK harika bir doktor...
Çok ilgili, umut verici konuşan, sevgi dolu bir doktordur. Benim doktorumdur kendileri, eşimin kuzenleri sayesinde keşfettim, Mustafa Bey'i tercih edenler çok memnunlar, ben de bu memnuniyet sayesinde tercihimi bu doktordan yana yaptım. Çok memnun kaldım açıkçası, düşük riskli bir hastası olarak çok endişeli bir hastaydım, her gidişimde beni sürekli teskin etti, umut vaat edici konuştu, ben daha çok umutluyum onun sayesinde...

ben geldimmm kızlaaaarrrr kontrolümüz çook iyi geçti bebişim gayet iyimiş 145 gram ağırlığında (yanlış hatırlamıyosam) 8,68 cmmiş benim kızım..eveeeettt kızım oluyo..doktorumuz cinsiyeti kız dedi..hep içime erkek doğmuştuu...sağlıklı olduğunu öğrendim yaa gerisi hiç önemli değil..

gözün aydın güzelim sağlıkla kucağımıza alırız inşallah bebişlerimizi

ohh ne güzel haberler :KK9::46 tebriklerrr canım hayırlı olsun:KK16: pipililer sizi :KK9::KK9: iyce çoğaldı merakım her geçen gün artıyo ama haziran bebeklerinni çoğu erkek bu kesin artık bakalım ben hangi dilimdeyim:KK16:

teşekkürler canım hadi öğrenemeyenleri bekliyoruz :KK34:
erkek çoğunlukta kız bulamayacağız galiba:KK34:

Biz dayanamadik ve dün babamiz bizi başka bir özel hastaneye götürdü. Pipiyi gördük :) doktor baya emin bi şekilde oğlunuz olacak dedi. Tüm organlarina baktı, mucizemin el ve ayak parmaklarını saydik. Sağlıklı olduğunu bilmek çok mutlu etti. Şükürler olsun mutluyuz

ne güzel bütün arkadaşlardan güzel haberler geliyor tebrik ederim canım oğluşunu

Haklısın valla. Allah böyle yazmış onlar yüzünden moralimi bozup üzemem bebişimi .. 31araliga randevu al sen şimdiden :)

Aynen canım hiç oğluşunuda kendinide üzme saçma şeylerden ötürü. Valla eşim dayanamadı artık 8 ocaktaydı randevumuz 25 aralığa aldı. İnşallah gösterirde bizde seviniriz.

canım ben acıbademde meliha hnma gidiyorum...seviyorum beğeniyorum :) birde forumda arkadaşımız emleb var oda yarı hemşerimiz ama doktoru eskişehirde :)

Ben sakarya hastanesi ramazan beye gidiyorum şimdilik ama 2 2li taramadan sonra kesin karar vericem memnun kalırsam devam edicem :)

huhuuu benim adım geçmiş:KK34: yarı hemşerim yoksa sende mi eskişehir bende ümit hastahanesi gülbin hanima gidiyorummm

teşekkürler canım hadi öğrenemeyenleri bekliyoruz :KK34:
erkek çoğunlukta kız bulamayacağız galiba:KK34:

Artık oğullarınızı alır sırayla kızımı istemeye gelirsiniz artık hanginize verirsem ama ben kıyamam siz oğlunuzu bize verirsiniz hah hah hah

Kızlar içim o kadar tuhaf ki bu nasıl guzel nasıl tarifsiz bir duygu uyumuşum bıraz bebişimin hareketiyle uyandım ve elimi karnıma koydugunda ilk kez elimle hissedebildim hareketini[MENTION][/MENTION]

Kızlar içim o kadar tuhaf ki bu nasıl guzel nasıl tarifsiz bir duygu uyumuşum bıraz bebişimin hareketiyle uyandım ve elimi karnıma koydugunda ilk kez elimle hissedebildim hareketini[MENTION][/MENTION]

Oo yerim ben onun hareketlerini ne mutlu sana bide ben başlasam hissetmeye

yaaa bende istiyorummmm :84: bananeee:84::84: ne kadar şanslısınızzzz:KK5:

Kızlar içim o kadar tuhaf ki bu nasıl guzel nasıl tarifsiz bir duygu uyumuşum bıraz bebişimin hareketiyle uyandım ve elimi karnıma koydugunda ilk kez elimle hissedebildim hareketini

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :84::84::84::84:
bende istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :KK52::KK52::KK52::KK52:
sen tam kaçtasın 17 haftanın sonundamı başındamısın :26:
benim bebişimde tekmelesin bende elimle ona dokunmak istiyorum:KK62::KK62::KK62::KK62:

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :84::84::84::84:
bende istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum :KK52::KK52::KK52::KK52:
sen tam kaçtasın 17 haftanın sonundamı başındamısın :26:
benim bebişimde tekmelesin bende elimle ona dokunmak istiyorum:KK62::KK62::KK62::KK62:

huzeyfecimm ya biz mi çok gamsızıs yoksa bizim bebeişlermi acık gamsızzz:KK9: yada bizimkiler rahatları bozulucak diye kıpırdamıyo herhalde yandıkkk:KK31:

X