2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba kızlaarr nasılsınız 2 gün sonraa bebişimin cinsiyetii belli oluyoooo.. çookk heyecanlıyıımmm.... :)

canım merhaba :80: bende pazartesi gidiyorum belli olucak sat tarihlerimiz aynı snırım beklenen doğumlar gibi bendede heyecan tavann bakalım senin ne çıkıcak benim ne :KK9:

bende koydum fotoğrafımı ama geçenseneki halim..saçlarım sarı değil şuan :) kendi rengine dönüşecek inşallah :)ve tabi birazdaha kiloluyum :) başka fotoğraf yok hiç birtek eşimle var..diğerleri hep topluluk :)

ya canım bende imrendim sana söylemedim ama :KK9: dedim ne güzel pek kilo almamaış gerçi eski halini bilmiyoruzda ama en çok dedim cildi ne güzel pürüssüz benim ki berbat oldu sivilce içşinde :KK5: beni gören naber demeden ne bu surat dşyooo:84::84:

ben geldimmm kızlaaaarrrr kontrolümüz çook iyi geçti bebişim gayet iyimiş 145 gram ağırlığında (yanlış hatırlamıyosam) 8,68 cmmiş benim kızım..eveeeettt kızım oluyo..doktorumuz cinsiyeti kız dedi..hep içime erkek doğmuştuu...sağlıklı olduğunu öğrendim yaa gerisi hiç önemli değil..

Hadi gözün aydın cnm Sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inş. :) Benim Susamıma arkadaş geliyor desene benimde kızım olacak :)

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 15-06-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Listeye eklenmek için bana özel mesaj ile ulaşmanızı rica ederim.

Saygılarımla

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 27 Haziran
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 Haziran
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran Erkek Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran Kız
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci 9 Haziran
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran
belinda31 25 İlk 20 Haziran
tubakara 29 2. Gaziantep 9 Haziran
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 Haziran
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran
Lahesis 31 İlk Denizli
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran Erkek
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran

Cnm benim bilgilerime de Kız ve ismini de Elif :nazar:olarak ekleyebilir misin?

Teşekkürler şimdiden :)

ne güzel canım tebrik ederim kesin değil ama bana da kız olabilir dedi perşembe dr gideceğim

inş gönlündeki olur tabi sağlıcakla en önemlisi :KK49: ben 10 gün sonra tekrar 3 lü test için gidicem sen yaptırcakmısın 3 lüyü?

merhaba kızlaarr nasılsınız 2 gün sonraa bebişimin cinsiyetii belli oluyoooo.. çookk heyecanlıyıımmm.... :)

heycanlı olmamak mümkünmü ben öğrendiğim gün çok acayip olmuştum sanki yeniden hamile olduğumu öğrenmiş gibiydim ve rabbim bana kızımı nasip etmiş çok şükür:nazar:

kızlar buarada benim kızım 15+2 de 130 gramdı sizce nasıl kilosu normalmi gelişimi? :KK49:

bugün yine baş ağrısı krizimiz tuttu kızlar çok kötüyüm tülbentle bağladım başımı sıkı sıkı biraz iyi geldi ne tesadüf ki benim küçük oğluşumunda başı ağrıyormuş bir tane de onun başına bağladık anne oğul oturuyoruz öyle

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 15-06-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Listeye eklenmek için bana özel mesaj ile ulaşmanızı rica ederim.

Saygılarımla

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 27 Haziran
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 Haziran
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran Erkek Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran Kız
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci 9 Haziran
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran
belinda31 25 İlk 20 Haziran
tubakara 29 2. Gaziantep 9 Haziran
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 Haziran
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran
Lahesis 31 İlk Denizli
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran Erkek
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran

Merhaba :KK3:
Ben Melodi, aranıza yeni katıldım. Sana özel mesaj gönderebilmem için 50 adet mesaj göndermem gerekiyor sanırım... Göndermeye çalıştım fakat böyle bir uyarıyla karşılaştım. Listeye benim ismimi de ekleyebilir misin diye yazıyorum bu mesajımı...

1melodi --- 28 --- İlk Bebek --- İstanbul --- 26 Haziran --- Cinsiyetimiz belli değil o yüzden ismimiz de yok :)

Şimdiden çok teşekkür ederim :21:

Canım bir tek sen yazmışsın çok teşekkür ederim ilgilendiğin için. Sanki içim boşalmış gibi ya kendimi gerçekten kötü hissediyorum umarım meleğim iyidir ben sadece kuruntu yapıyorumdur. Bazı arkadaşlar hissetmeye başlamış ben hissedemedimde daha belki o yüzdende moralim bozuk bilemiyorum işte kötüyüm bu aralar ya:KK43:
aynı şeyi 16. haftada bende yaşadım içim boşalmış gibi geldi normalde eğildiğimde hissederim o gün sanki ikiye katlanabiliyor gibiydim çok endişelendim sonra öğrendimki yerleşiyormuş kurabiyem ,oyuzden olurmuş öyle bu haftada. çok korkmuştum ama sonra rahatladım 17.haftadayım şimdi kesinlikle katlanamıyorum artık ,top gibi karnım müsade etmiyor.bende daha tam hissetmiyorum yani gazmı bebekmi bilemiyor insan.ama artık sadece beklicem ne zaman tekmelerse eninde sonunda hissedecez çünkü inşallah:KK16::KK16:
ben geldimmm kızlaaaarrrr kontrolümüz çook iyi geçti bebişim gayet iyimiş 145 gram ağırlığında (yanlış hatırlamıyosam) 8,68 cmmiş benim kızım..eveeeettt kızım oluyo..doktorumuz cinsiyeti kız dedi..hep içime erkek doğmuştuu...sağlıklı olduğunu öğrendim yaa gerisi hiç önemli değil..
ohhhhh kızlar geliyor kızlar ne güzel ayyyy büyüyolar inanamıyom yaaaaa
senin adına çok sevindim bebişinde mutluymuş bak büyümüş kocaman olmuş maşallah:nazar:

meraba kızlar bende yeni üye oldum bi haziran annesi olarak size katılmak istedimm:KK16:
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn:KK16:
rabbim gönlündekini hayırlı kılsın canım:KK16:
bugün yine baş ağrısı krizimiz tuttu kızlar çok kötüyüm tülbentle bağladım başımı sıkı sıkı biraz iyi geldi ne tesadüf ki benim küçük oğluşumunda başı ağrıyormuş bir tane de onun başına bağladık anne oğul oturuyoruz öyle
yerim sizi ben yaaaaa:KK54::KK54::KK54:
bende oğluşumla vakit geçirmek istiyorum kıskandım yaaaaaaaaaaaaa:KK19:

bende 16.haftada özele gittim ama benim bebiş 15 cm olmuş 150 gramda kilosu sığmadı ekrana baş karın popo ayrı izledik belkide doktorum öyle baktı tabi bilemicem ama kocaman bi bebek göreceksin canım gidince.cinsiyetin bellimi?

Biz de 15cm olmusuz, kilosunu sormayi unutmusum
Muhtemelen aynidir:KK1:
Geceleri bende uyuyamiyorun wc ye gitmekten
Saga sola donerkende uyaniyorum
Bebiside hissediyorum gece kusu olucak galiba
Kipir kipir gece yarisi:18:

meraba kızlar bende yeni üye oldum bi haziran annesi olarak size katılmak istedimm:KK16:

hoşgeldin arkadaşım aramıza..seninde haberlerini biizmle paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyoruz :) inşallah hep güzel haebrler alırsın doktorundan :)

Kizlar bende bebegin hareketlerini hissedemeyenlerdenim 14.haftam gerci int e baktim 17 18 haftalarda diyo ama aranizda hissedenleri duyunca stres yapiyorum gercinsurekli bi calisna var bebisin orda ama benim gaz sancim cok oldugu icin hep.ona yoruyorum...hissetmek nasil bisey acaba

napalım kuzum bizim daha vaktimiz var demekki hissetmek için..bekleyelim bakalım :) sabrın sonu selametmiş..:) üzmeyelim kendimizide bebişimizde..belkide gaz dediğin bebeğin hareketleridir :)

maalesef canım kayınvalidem yaşlı zaten pek birşey yapamıyor kardeşim çalışıyor annemde onun çocuğuna bakıyor herkesin kendine göre bir mazereti var bu konuda ben çok şanssızım canım

Allah yardımcın olsun canım..şansızım deme bak minicik bir kalp atıyor ne kadar şanslıyız dimi :) ne demek istediğini anlıyorum ama işte yardımcıda olamıyorum....

Allah gönlüne göre versin canım :) sağlıklı sıhhatli olsun..eli ayağı düzgün olsun...

ya canım bende imrendim sana söylemedim ama :KK9: dedim ne güzel pek kilo almamaış gerçi eski halini bilmiyoruzda ama en çok dedim cildi ne güzel pürüssüz benim ki berbat oldu sivilce içşinde :KK5: beni gören naber demeden ne bu surat dşyooo:84::84:

canım fotodaki halimden 7 kg fazlayım şuan :) ...teşekkür ederim güzel sözlerin için... sne laf edenlere kafdanı hiç takma beni görenelrde aaa kilo almışsın diyor ben hiç umursamıyorum..içimizde güzel bir mucize yaşıyor ve Allah isteyen herkese nasip etsin.. onlar sağlıkla doğsunda biz kiloda veririz cildimizde değişir hiç takma..

kızlar buarada benim kızım 15+2 de 130 gramdı sizce nasıl kilosu normalmi gelişimi? :KK49:

gayet normal arkadaşım ve güzel de büyümüş...ALlah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım..

ay tam fotoğraflık olmuşsunuz yerim ben snein oğlunun o tülbentli tülbentli başını..kıyamam size geçmiş olsun çoookk...

Merhaba :KK3:
Ben Melodi, aranıza yeni katıldım. Sana özel mesaj gönderebilmem için 50 adet mesaj göndermem gerekiyor sanırım... Göndermeye çalıştım fakat böyle bir uyarıyla karşılaştım. Listeye benim ismimi de ekleyebilir misin diye yazıyorum bu mesajımı...

1melodi --- 28 --- İlk Bebek --- İstanbul --- 26 Haziran --- Cinsiyetimiz belli değil o yüzden ismimiz de yok :)

Şimdiden çok teşekkür ederim :21:

hoşgeldin tekrar melodi senin yerine özel msj attım ben konu sahibine :)

Biz de 15cm olmusuz, kilosunu sormayi unutmusum
Muhtemelen aynidir:KK1:
Geceleri bende uyuyamiyorun wc ye gitmekten
Saga sola donerkende uyaniyorum
Bebiside hissediyorum gece kusu olucak galiba
Kipir kipir gece yarisi:18:

canım maşallah maşallahh bende çok merak ediyorum ne oldu ne bitti kaç cm oldu ağırlığı ne ..inşallah bizde güzel haberlerle geliriz ptesi günü...dualarınızı eksit etmeyin...

bugün sınav günü ara ara bakıyorum ...geç yazabilirim..hepinize iyi sohbetler...

herkese musmutlu ağrısız bulantısız krampsız ve bebiş tekmeli haftasonları diliyorum.
biz bu sabah erkenciyiz uyuyamıyoruz artık.her dönüşte uyandırıyor bebiş cub sağa cub sola.uyuyamamak kötü ama her uyandığımda beni uyandıranı düşününce bi gülümseme oluşuyor yani:KK16:

Ne güzel ya bende bebişimi hissedeyimde uykusuz kalmaya tazyikim ya

aynı şeyi 16. haftada bende yaşadım içim boşalmış gibi geldi normalde eğildiğimde hissederim o gün sanki ikiye katlanabiliyor gibiydim çok endişelendim sonra öğrendimki yerleşiyormuş kurabiyem ,oyuzden olurmuş öyle bu haftada. çok korkmuştum ama sonra rahatladım 17.haftadayım şimdi kesinlikle katlanamıyorum artık ,top gibi karnım müsade etmiyor.bende daha tam hissetmiyorum yani gazmı bebekmi bilemiyor insan.ama artık sadece beklicem ne zaman tekmelerse eninde sonunda hissedecez çünkü inşallah:KK16::KK16:

ohhhhh kızlar geliyor kızlar ne güzel ayyyy büyüyolar inanamıyom yaaaaa
senin adına çok sevindim bebişinde mutluymuş bak büyümüş kocaman olmuş maşallah:nazar:

hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn:KK16:

rabbim gönlündekini hayırlı kılsın canım:KK16:

bende oğluşumla vakit geçirmek istiyorum kıskandım yaaaaaaaaaaaaa:KK19:
İçimi rahatalattın canım benim. Ben de bugün bi garip çok rahat hareket ediyorum tamda 16. Haftaya girdim. Leke falan olmadı çok şükür ama bazıları da kalbi Durmuş falan dîyenleri okuyoruz o yüZden acabalar çoğalıyo

Kızlar 13 haftadan sonra hngi vitaminleri kullandınız? ya ben yurtdışındayım ve burda doktor daha görüşmedi benimle folik asiti bıraktım ama ne kullanmam gerekiyo bilmiyorum burda eczaneye sordum hamileller için vitamin ama gösterdiği vitaminin içinde yok yok resmen 19 tane vitamin var içinde bilmiyorum ya uygunmudur kullanmam .burada bütün hamileler bu vitamini kullanıyormuş lütfen yardım edin canlarım yaa :KK43: siz ne güzel her istediğinizi doktora aryıp söyleyebiliyorsunuz bebişlerinizi sık sık görebiliyorsunuz ben onlardan mahkumum burada şuana kadar sadece bir kere gördüm yani kız erkek oluşunu 20 haftada yapılan ultrastonla görebileceğim telaş yapıp meraklananlar bide beni düşünün :) neyse çok konuşdum inş sağlıklıdırda görmesemde olur diyorum dualarınız eksik etmeyin

bende oğluşumla vakit geçirmek istiyorum kıskandım yaaaaaaaaaaaaa:KK19:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

sağol teyzesi hayırlısıyla oğluşun bir gelsin hiç canın sıkılmayacak bebekken tabi ki biraz zorlukları olabiliyor ama biraz büyüdüler mi insana tam bir arkadaş

Kızlar 13 haftadan sonra hngi vitaminleri kullandınız? ya ben yurtdışındayım ve burda doktor daha görüşmedi benimle folik asiti bıraktım ama ne kullanmam gerekiyo bilmiyorum burda eczaneye sordum hamileller için vitamin ama gösterdiği vitaminin içinde yok yok resmen 19 tane vitamin var içinde bilmiyorum ya uygunmudur kullanmam .burada bütün hamileler bu vitamini kullanıyormuş lütfen yardım edin canlarım yaa :KK43: siz ne güzel her istediğinizi doktora aryıp söyleyebiliyorsunuz bebişlerinizi sık sık görebiliyorsunuz ben onlardan mahkumum burada şuana kadar sadece bir kere gördüm yani kız erkek oluşunu 20 haftada yapılan ultrastonla görebileceğim telaş yapıp meraklananlar bide beni düşünün :) neyse çok konuşdum inş sağlıklıdırda görmesemde olur diyorum dualarınız eksik etmeyin

güzelim ilacın ismi nedir netten bir araştırsaydık...ama ezcacı biliyodur yanlış birşey yapmaz..risk almaz sanırsam...randevuna çok mu..bu arada benim doktorumda ilaç kullanılmasından pek yana değil..vitamin verdi ama kesebilirim dedi..yeteri kadar besleniyorsan ve doğal yollardan vitamin alıyorsan çokta gerek yok.stres yapma kendine...

canım ben de 13. haftaya kadar folik asit kullandım 13+2 de doktor magnezyum verdi (osteocare),kan ilacı verdi folik asit takviyeli(gynoferon),elevit verdi vitamin için de domuz katkısı varmış onun yerine decavit de kullanabilirsin bana birde balık yağı hapı verdi ocean 500 ama ona başlamadım daha orada bulabilirmisin bu ilaçları canım

X