2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba kızlaarr nasılsınız 2 gün sonraa bebişimin cinsiyetii belli oluyoooo.. çookk heyecanlıyıımmm.... :)

canım merhaba :80: bende pazartesi gidiyorum belli olucak sat tarihlerimiz aynı snırım beklenen doğumlar gibi bendede heyecan tavann bakalım senin ne çıkıcak benim ne

ya canım bende imrendim sana söylemedim ama dedim ne güzel pek kilo almamaış gerçi eski halini bilmiyoruzda ama en çok dedim cildi ne güzel pürüssüz benim ki berbat oldu sivilce içşinde beni gören naber demeden ne bu surat dşyooo:84::84:

Hadi gözün aydın cnm Sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inş. :) Benim Susamıma arkadaş geliyor desene benimde kızım olacak :)

Cnm benim bilgilerime de Kız ve ismini de Elif olarak ekleyebilir misin?

Teşekkürler şimdiden :)

ne güzel canım tebrik ederim kesin değil ama bana da kız olabilir dedi perşembe dr gideceğim

inş gönlündeki olur tabi sağlıcakla en önemlisi ben 10 gün sonra tekrar 3 lü test için gidicem sen yaptırcakmısın 3 lüyü?

merhaba kızlaarr nasılsınız 2 gün sonraa bebişimin cinsiyetii belli oluyoooo.. çookk heyecanlıyıımmm.... :)

heycanlı olmamak mümkünmü ben öğrendiğim gün çok acayip olmuştum sanki yeniden hamile olduğumu öğrenmiş gibiydim ve rabbim bana kızımı nasip etmiş çok şükür

kızlar buarada benim kızım 15+2 de 130 gramdı sizce nasıl kilosu normalmi gelişimi?

bugün yine baş ağrısı krizimiz tuttu kızlar çok kötüyüm tülbentle bağladım başımı sıkı sıkı biraz iyi geldi ne tesadüf ki benim küçük oğluşumunda başı ağrıyormuş bir tane de onun başına bağladık anne oğul oturuyoruz öyle

Merhaba
Ben Melodi, aranıza yeni katıldım. Sana özel mesaj gönderebilmem için 50 adet mesaj göndermem gerekiyor sanırım... Göndermeye çalıştım fakat böyle bir uyarıyla karşılaştım. Listeye benim ismimi de ekleyebilir misin diye yazıyorum bu mesajımı...

1melodi --- 28 --- İlk Bebek --- İstanbul --- 26 Haziran --- Cinsiyetimiz belli değil o yüzden ismimiz de yok :)

Şimdiden çok teşekkür ederim

aynı şeyi 16. haftada bende yaşadım içim boşalmış gibi geldi normalde eğildiğimde hissederim o gün sanki ikiye katlanabiliyor gibiydim çok endişelendim sonra öğrendimki yerleşiyormuş kurabiyem ,oyuzden olurmuş öyle bu haftada. çok korkmuştum ama sonra rahatladım 17.haftadayım şimdi kesinlikle katlanamıyorum artık ,top gibi karnım müsade etmiyor.bende daha tam hissetmiyorum yani gazmı bebekmi bilemiyor insan.ama artık sadece beklicem ne zaman tekmelerse eninde sonunda hissedecez çünkü inşallah
ohhhhh kızlar geliyor kızlar ne güzel ayyyy büyüyolar inanamıyom yaaaaa
senin adına çok sevindim bebişinde mutluymuş bak büyümüş kocaman olmuş maşallah

meraba kızlar bende yeni üye oldum bi haziran annesi olarak size katılmak istedimm
hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn
rabbim gönlündekini hayırlı kılsın canım
yerim sizi ben yaaaaa
bende oğluşumla vakit geçirmek istiyorum kıskandım yaaaaaaaaaaaaa

Biz de 15cm olmusuz, kilosunu sormayi unutmusum
Muhtemelen aynidir
Geceleri bende uyuyamiyorun wc ye gitmekten
Saga sola donerkende uyaniyorum
Bebiside hissediyorum gece kusu olucak galiba
Kipir kipir gece yarisi:18:

meraba kızlar bende yeni üye oldum bi haziran annesi olarak size katılmak istedimm

hoşgeldin arkadaşım aramıza..seninde haberlerini biizmle paylaşmanı sabırsızlıkla bekliyoruz :) inşallah hep güzel haebrler alırsın doktorundan :)

napalım kuzum bizim daha vaktimiz var demekki hissetmek için..bekleyelim bakalım :) sabrın sonu selametmiş..:) üzmeyelim kendimizide bebişimizde..belkide gaz dediğin bebeğin hareketleridir :)

maalesef canım kayınvalidem yaşlı zaten pek birşey yapamıyor kardeşim çalışıyor annemde onun çocuğuna bakıyor herkesin kendine göre bir mazereti var bu konuda ben çok şanssızım canım

Allah yardımcın olsun canım..şansızım deme bak minicik bir kalp atıyor ne kadar şanslıyız dimi :) ne demek istediğini anlıyorum ama işte yardımcıda olamıyorum....

Allah gönlüne göre versin canım :) sağlıklı sıhhatli olsun..eli ayağı düzgün olsun...

canım fotodaki halimden 7 kg fazlayım şuan :) ...teşekkür ederim güzel sözlerin için... sne laf edenlere kafdanı hiç takma beni görenelrde aaa kilo almışsın diyor ben hiç umursamıyorum..içimizde güzel bir mucize yaşıyor ve Allah isteyen herkese nasip etsin.. onlar sağlıkla doğsunda biz kiloda veririz cildimizde değişir hiç takma..

kızlar buarada benim kızım 15+2 de 130 gramdı sizce nasıl kilosu normalmi gelişimi?

gayet normal arkadaşım ve güzel de büyümüş...ALlah sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım..

ay tam fotoğraflık olmuşsunuz yerim ben snein oğlunun o tülbentli tülbentli başını..kıyamam size geçmiş olsun çoookk...

hoşgeldin tekrar melodi senin yerine özel msj attım ben konu sahibine :)

Biz de 15cm olmusuz, kilosunu sormayi unutmusum
Muhtemelen aynidir
Geceleri bende uyuyamiyorun wc ye gitmekten
Saga sola donerkende uyaniyorum
Bebiside hissediyorum gece kusu olucak galiba
Kipir kipir gece yarisi:18:

canım maşallah maşallahh bende çok merak ediyorum ne oldu ne bitti kaç cm oldu ağırlığı ne ..inşallah bizde güzel haberlerle geliriz ptesi günü...dualarınızı eksit etmeyin...

bugün sınav günü ara ara bakıyorum ...geç yazabilirim..hepinize iyi sohbetler...

Ne güzel ya bende bebişimi hissedeyimde uykusuz kalmaya tazyikim ya

İçimi rahatalattın canım benim. Ben de bugün bi garip çok rahat hareket ediyorum tamda 16. Haftaya girdim. Leke falan olmadı çok şükür ama bazıları da kalbi Durmuş falan dîyenleri okuyoruz o yüZden acabalar çoğalıyo

Kızlar 13 haftadan sonra hngi vitaminleri kullandınız? ya ben yurtdışındayım ve burda doktor daha görüşmedi benimle folik asiti bıraktım ama ne kullanmam gerekiyo bilmiyorum burda eczaneye sordum hamileller için vitamin ama gösterdiği vitaminin içinde yok yok resmen 19 tane vitamin var içinde bilmiyorum ya uygunmudur kullanmam .burada bütün hamileler bu vitamini kullanıyormuş lütfen yardım edin canlarım yaa siz ne güzel her istediğinizi doktora aryıp söyleyebiliyorsunuz bebişlerinizi sık sık görebiliyorsunuz ben onlardan mahkumum burada şuana kadar sadece bir kere gördüm yani kız erkek oluşunu 20 haftada yapılan ultrastonla görebileceğim telaş yapıp meraklananlar bide beni düşünün :) neyse çok konuşdum inş sağlıklıdırda görmesemde olur diyorum dualarınız eksik etmeyin

yerim sizi ben yaaaaa
bende oğluşumla vakit geçirmek istiyorum kıskandım yaaaaaaaaaaaaa[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

sağol teyzesi hayırlısıyla oğluşun bir gelsin hiç canın sıkılmayacak bebekken tabi ki biraz zorlukları olabiliyor ama biraz büyüdüler mi insana tam bir arkadaş

güzelim ilacın ismi nedir netten bir araştırsaydık...ama ezcacı biliyodur yanlış birşey yapmaz..risk almaz sanırsam...randevuna çok mu..bu arada benim doktorumda ilaç kullanılmasından pek yana değil..vitamin verdi ama kesebilirim dedi..yeteri kadar besleniyorsan ve doğal yollardan vitamin alıyorsan çokta gerek yok.stres yapma kendine...

canım ben de 13. haftaya kadar folik asit kullandım 13+2 de doktor magnezyum verdi (osteocare),kan ilacı verdi folik asit takviyeli(gynoferon),elevit verdi vitamin için de domuz katkısı varmış onun yerine decavit de kullanabilirsin bana birde balık yağı hapı verdi ocean 500 ama ona başlamadım daha orada bulabilirmisin bu ilaçları canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…