2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar bütün gün çiğ köfte dediniz gece vakti aklıma düşürdünüz zavallı kocam bu saatte çip köfte peşine düştü ama sebebin siz olduğunu bilmyo bebek sanıyor garibim:)

Merhaba kizlar....
Yazilarinizi alintilayamadim kusuruma bakmayin ....
Biz oglumla grip olduk....
Ogle saatlerinde basladi su an oldukca kotuyuz.....
Birden nasil hastalandim anlamis degilim
Babamiz hastaneye goturecekti engel oldum
Boyle gidisle agri kesici parol bile alabilirim cunku siddetli bir agrim var
Hepiniz kalin saglicakla....
Hayirli aksamlar

geçmiş olsun cnm kısa sürede sağlığınıza kavusursunuz inş... parolu bnm doktorm da kullanablirsn demişti ama henüz kullanmadım... br sorun olsa kullanın demezler heralde ck zorda kalırsan kullan cnm

çok geçmiş olsun canım ...
ya enteresan herkes aynı şekilde grip oluyor birden kötüleşiyor demekki vucut drençsiz hemen kapıyor.:26:
ben c vitamininin canını çıkardığım için bulaşmadı sanırım bana.yediğim meyvenin haddi hesabı yok

rabbim korusun o miniklerimizi inş dularım eninle bebeinle canım hayırlı haberler alırsın inş

geçmiş olsun canım bol bol dinlen ve meyve ye limonlu ıhlamur iç ilerlemesin

mrb arkadaşlar 13. haftamdaym... bnde 3 gündür değişik br ağrı vardı bgn de dhaa da artmıstı aksam lavaboda bayaa kanamam oldu herhangibir doktora gitik iyi ilgilenmedi... direk dediği şey bebeğin yaşıyor oldu... ultrasonda bakınca kanama görünüyor düşük riskin var dedi ve iğne yazdı bgn muhakkak yaptır dedi progestan yazdı... aama bnm moralim epey bozuldu( böyle durumla karşılaşanlar nasıl bir süreç yasadınız çk takip edemiyorum her zaman giremiyorum bn nete... inş bebeğime( bütün bebişlerimize) bşy olmaz dualrınızı eksik etmeyin... Rabbim hepimizi yavrularımızı korusun inş...

Kızlar bütün gün çiğ köfte dediniz gece vakti aklıma düşürdünüz zavallı kocam bu saatte çip köfte peşine düştü ama sebebin siz olduğunu bilmyo bebek sanıyor garibim:)

aynen canım benimde zaten canım istiyordu ama yemiyordum bugün konusu olunca tekrar canım istedi eşime dedim etsiz olandan alalım çok canım çekti o da bu konuda biraz hassas haftaya kontrolüm var doktora sor izin verirse ben sana alırım dedi sana afiyet olsun canım ben de inşallah birgün yerim

Coraspirinin yetmediğini hangi testle anladı ?Drun canım bende de aynı sorun var mthfr1298 homozigot ben de kullanıyorum aspirin Dr 5. Ayda kesicez dedi test de istemedi güveniyorum kendisine ama ya birşey olursa diye de düşünüyorum.

canım bu rahatsızlık bizim ailede kalıtsal daha önce rahatsızlandım ve cerrahpasa hastanesınde detaylı arama yapıldı onda çıkmış doktorum sanırım rıske atmak ıstemıyor bence coraspını bırakma sonuçta bır zararı yok 9 aya kadar devam et rıske gırmenın anlamı yok çok geçmiş olsun bu arada

doğru söylüyosun canım beterin beteri var buna çok şükür ah bi doğalar bi alsak artık kucaklarımıza

Canim nasil farketti kan pihtilasmasi oldugunu bana iki ayri drda hamileyken yaptırmanin bi anlami yok oncesinde baktirmaliydin dediler ve test falan yapmadan verdiler kansulandiriciyi progestani

tatlım hamıleykende yapıla blıo ama bızım aılede kalıtsal bır rahatsızlık bu dıger 2 ablamdada vardı onlarda 9 ay boyunca iğne yaptılar

HUZEYFE bu arada aramızda sadece 4 gün varmış bakalım önce hangimiz doğuracak

valla onu bilmem ama ben perşembeye kadar dokuz doğuracam o kesin meraktan uyuyamıyorum artık:18::18::18:
kızlar dua edin sağlığı yerinde olsun yaşıyor kalbi atıyor olsun.offffffff:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Ben Dr uma sormuştum canm onda etsz yiyebilrsn dedi zaten etliyi de sevmem bizimkide o sebeple aldı yoksa cokpinpirikli müfettiş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…