2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Biz bence seninle aynı gün doğuracağız pufpufum beni dr bir ileri bi geri atıyor. Son kararı 24 haziran olarak verdi seninde aynı
Belki de o kadar uzun sürmemiştir bana öyle gelmiştir benim rutin muayenelerim kısa geliyor ya da bana :)
Bence tahminde bulunmak istememiş ? Bana da kendiliğinden söylemedi ben sordum peki bir bakalım dedi.
16. haftadan önce söylemek istemiyorlar diye duymuştum.
Randevun ne zaman yakın mı ?

benim kontrol 4 ocakta canım yaaa,var daha
o zamanda 16.haftanın içinde olucam kısmetse

Bende pc den yazsaydim keskeee hepinizi tek tek alintilasaydiiiiiimm butun yorumlarin sonuna smile leri ekleseydiiiiiimm. Gebelik haftalarini takip edip bildirimler alsaydiiiimmm ((( Kocis hic yanasmaz simdi dizustu falan almaya. Ama bu topic gitgide senleniyo tlfdan takip etmekte cok ugrastirici. N'etsek acaba canlar

benim kontrol 4 ocakta canım yaaa,var daha
o zamanda 16.haftanın içinde olucam kısmetse

15 güncük varmış bişey olmaz.. Hem cinsiyetini öğrenmiş olacaksın kesinlikle
Annelik= sabır demekmiş valla bunu anladım 3,5 ayda
Beni de artık ayda bir çağıracakmış ama ben söyle bir plan yaptım.
Ayda bir ona göreceğim 15. günde devlete gideceğim izin alma sorunum yok iş açısından.
15 günde bir görmüş olacağım minnoşu

aaay bende aynı şeyi düşündüm ama sonra olmayacağına karar verdim..çalıştığım için şu an,izin almak istemiyorum öyle devamlı..sorun olmaz aslında ama..bide devlet hast'den çok hoşlanmıyorum o yüzden sanırım..
mecbur beklicem 1 ay artık bende..

Benimde kontrol 4 ocakta bende 16 hft olucam. Bugun esime bu arada gidelim mi baska dr dedim de kabul etmedi beyefendi

aaaaayyy kız var yaaa valla bende aynı şeyi söyledim benimkine..o da kabul etmedi..amma meraksız yaaa

[/COLOR GÜZEL ANNELER HERKESE İYİ AKŞAMLAR
Doktorla konuştuk ayın 6 sında gıtmıstım kontrole yarın tekrar çağırıyor sanırım kan sulandırıcı iğneye başlayacak kanda pıhtılaşma saptadı galıba normalde coraspın kullanıyordum ama yeterlı gelmıyo heralde umarım kotu bırsey çıkmaz

Aynen bende de oyle bırınde gordugumde bakmak ıstemıyorum gozum takılıyo hemen cıkıyo bende 8.-9.haftalarda bendede çıkmıştı doktorum krem vermedı bıde bebek dogdugunde 1-2 ay yanagından öpme dedi aklında olsun uçuk virüs olduğu için bebek için çok tehlikeli oluyomuş

Aynen yaa sinir! bide sen benim paramin dusmani misin diyo dr gerek duysa cagirirmis pufff. Meraktan catlayan benim tabi onun umrunda mi. Ay ben bu adami niye bu kadar cok seviyorum yaa

güzel sonuçlarla gelmişsin maşallah
al bi dizüstü aşerdim de
aynı planı bende yaptım ve uygulayacağım inşallah dayanamıyor insan bide panikledim şuan kalbi atıyomu falan die iki gün kaldı ölcem meraktan :18::18:

kullanan çok var tatlım panikleme benim arkadaşımında kanı pıhtılaşmıyor zavallım ölüyor evlat hasretinden tüp bebek yapmaya korkuyor doktorlar.transferde kanama olursa durduramayız die kanı sulandırmak daha kolay yani

Canim nasil farketti kan pihtilasmasi oldugunu bana iki ayri drda hamileyken yaptırmanin bi anlami yok oncesinde baktirmaliydin dediler ve test falan yapmadan verdiler kansulandiriciyi progestani

Allahim yarEbbim kiz ne tatli ne zeki hatunsun sen oyle masallah sana. Benim niye aklima gelmedi ki bu bohohohohoyttt (bir arkdastan kaptim)

aaaay bu kalıplaşmış şeyleri hiç sevmiyorum,hiç bana göre değil
kıza pembe,erkeğe mavi.. o ne yaaav..
ben sarı,yeşil,turuncu,kırmızı dahil her renk alıcam kısmetse (ama en çok sarı)

ben de büyük oğlumda battaniyeleri başta olmak üzere çoğu şeyini sarı almıştım beyaz kıyafetlerde aldım zaten ben beyazı bebeklerde çok seviyorum beyazlarla daha bir güzel oluyorlar ikinci oğlumda da beyaz yoğunlukta almıştım cinsiyetleri belliydi alışveriş yaptığımda ama ben mavi çok az aldım

Dizustu orda dursun camasir makinesi bozuldu dun. Servisi gonderme miadi doldu bunun yenisini alalim dedim bana is cikarma dedi insallah o isi makine cikarmistir sana heheheheeee

Dizustu orda dursun camasir makinesi bozuldu dun. Servisi gonderme miadi doldu bunun yenisini alalim dedim bana is cikarma dedi insallah o isi makine cikarmistir sana heheheheeee

canım benim de bir tane çamaşır makinem vardı 12 yıllık olmuştu artık sürekli bozuluyordu bir de servis değil bir arkadaşı vardı onu çağırıyordu tamire adam hiç anlamıyordu sakın değiştirmeyin bunlar çelik kazan diye gazlıyordu bizimkini ama ben makinede sürekli battaniye yıkadım en sonunda makine alttan su akıtmaya başladı bu artık tamam dedim olmaz hemen ertesi günü beyaz eşya mağazasına götürdüm eşimi ve bir makine aldık battaniye olayını dene derim

Canım sen neden yüklü miktarda para çekip faturasız yerlere yatırıyorsun? Sen mi yapıyor patronun mu?

Bizim daha o kadar olmadi ama bende hic dikkat etmiyorum bozulursa bozulsun kurtulurum diyorum icimden tabi :) normalde herseyi cok ozenli kullanirim ama çamaşır makinesinden oldu bitti hic memnun degilim. Kv bi camasir makinesi var super bisey bundan kurtulsamda alsam diyorum su yeni cikanlardan

Canım ıkınmak hamilelikte bilhassa ilk aylarda zararlı. Düşüğe sebep oluyor. Doktorundan kabızlık için ilaç iste istersen. Bende de tiroid den dolayı kabızlık vardı. Hamile kalmadan önce bekunis kullanıyordum. Hamile kalınca doktor o ilacın hamilelikte zararlı olduğunu söyledi ve duphalac diye bir şurup verdi.

baş agrıları bende de başladı.akşam başlıyor sabah uyandıgımda bile hisediyorum...

Benim de bugün öğle arası bir başladı hala geçmek bilmiyor. Dikkatimi çeken bir şey olmuştu, 10. haftada bulantılarım azalmaya başlamıştı ve o hafta boyunca baş ağrısı çekmiştim. Bulantı azalmasıyla baş ağrısı acaba ters orantılı mı?

merhaba annişler uzun zamandır giremiyordum o kadar çok sayfa okudum ki iyi geldi sizin yazdıklarını okumak benim mide bulantım hala geçmedi yaaa maalesef bi haftadır iyi gibiydim dün işten eve gelirken yollarda çıkardım ne zaman geçecek bu bulantılar :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…