2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Bnmde 4ay bitmesine ragmen ayni moddayim bu bulantilar benle 9ay gidecek sanirim 10kilo verdm insallah fazlasiyla almayiz bulantilar cok zor allah yardimcimiz olsun cnm

Benim doktorum da istemedi ikili test.Herşey yolunda dedi.Ben de güvendim .Allah hayırlısını versin inş hepimize
benim de aynen tüm yıl devam eden allerjik rinitim var.Sabahları burnumun içi kurumuş şeikilde kalkıyorum Dr sprey veremem dedi.Serum fizyolojik verdi onu kullanıyorum

ben kimi takip etsem acaba?
söyleyin bakiyim 13+6 olan varmı aranızda?ya da 13+ 'lı haftalarda olan?

canım ben 13+0 dayım.Yakınız.

Son düzenleme:
oooyyyyy tebrikler canım..ne güzel,gönlünden geçen olmuş
hayırlısı olsun,mutluluğun daim olsun inş..
veeeeeeeee başlasın alışveriş heheheheheh

Evet ya çok şükür bide sağlıkla kucağımıza alırsak tam olacak darısı diğer arkadaşların başına zaten zor tutuyorum alış veriş yapmamak için heyecan dorukta

Âmin Canım inşallah ben hep başından beri kız hissediyordum millet erkek dedikce ben kız dedim hatta bazen bana doktor kesin söylemiştir bu kadar emin olduğuna göre dediler ama ben gerçekten hep kız dedim kız ismi kız kıyafetleri baktım ya erkek olursa dediler ama ben hiç erkek ihtimalini düşünmedim içimden hep kız geçti kız oldu sende gerçekten içinde ne hissediyorsan bence o hadi bakalım sendende güzel haberler bekliyoruz

Şu bulantılarımın gitmesi kötü oldu 4. ayı 1,5 kiloyla kapatacağım galiba. Ben kendimi tek 1 kilo almaya şartlamıştım. Tek tesellim kızımda 4. ayı 2.800 kapatmıştım onla kıyaslarsam iyiyim işte.

bende 4 ayı hiç almadan kapatıcam inşaallah hedefim 6. aya kadar kilo almamak.bakalım inşaallah

kızlar dün ikili testimin sonucu çıktı. herşey normal. Doktorum folik asidi ve crinojel kesti. Artık elevit ve gyno ferro sanol kullanacağım. Bugün ilk günüm umarım ilaçlar yan etki yapmaz.

canım birşey soucam bend eaynı haftalardayım da yuttdışındayım da bend şuana kadar folikasit kullandım bırakayım mı artık o ilaçlarıda türkiyeden getirmiştim soracağım o ilaçları tahlil sonuçlarına göre mi verdi yoksa tüm hamileleiklerde mi kullnılıyor ona göre bende buardan temin etmeye çalışayım

Kızlar sayfamız o kadar hızlı ilerliyor ki ben gün içinde işyerinden giremiyorum akşam eve gelince bakıyorum bısürü sayfa yetişemiyorum size

İnş dediğiniz gibi olur ama pek umutlanmayın derim ben 6. Aya kadar demek biraz zor gibi geldi bana

evet biraz zor ama şunun şurasında 1 bucuk ayım kaldı :) en azından 1-2 kiloyla atlatsam yine iyi.çok almamam lazım çünkü zaten kilom var öyle diye kasmıyorum tabii ben bulantılardan almadım kilo hatta verdim

Benimde biraz kilom var diye sıkıntı yapıyorum ilk üç ayda beş kilo verdim amacım yavaş yavaş almak

Ben de senin gibi düşünüyorum.15 günde bir devlete, 15 günde bir özele gidicem inş.Böylelikle ayda bir gidiyor olacagım fakat her on beş günde bebişimi görecegim

Bnmde 4ay bitmesine ragmen ayni moddayim bu bulantilar benle 9ay gidecek sanirim 10kilo verdm insallah fazlasiyla almayiz bulantilar cok zor allah yardimcimiz olsun cnm
Çok vermişsin kilo.Baya zor geçiyor olmalı hamileligin.Umarım saglıgında bir sıkıntı yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…