2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Slm kizlar kontrolumuz cok. Guzel gecti kizimiz olucak sevincten ucuyoruum resmen hersey. Cok guzel desteginiz. Icin sagolun

oooyyyyy tebrikler canım..ne güzel,gönlünden geçen olmuş :KK69:
hayırlısı olsun,mutluluğun daim olsun inş..
veeeeeeeee başlasın alışveriş heheheheheh :KK52:

benim de bulantılarım feciydi ama son 1 haftadır yok denecek kadar az sadece sabahları yemeği geciktirirsem kusuyorum onun dışında bişi yok şimdilik beslenmeme gelince sık sık yemeye çalışıyorum portakalımı mandalinamı kahvaltıdan 2 saat sonra yiyorum 2 saat daha sonra da ara öğün olarak hafif bişiler yiyorum yoğurtlu makarna ,börek v.s. gibi sonra yine meyve yiyorum akşam da yemeğimi yedikten sonra mutlaka süt içiyorum fındık ceviz v.s. pek bi ihmal ettim bu günlerde yaa :KK53: dr bana omega 3 verdi ama onu da daha kullanmaya başlamadım kilo yapar diye korkuyorum ayrıca demir ve vitamin alıyorum.arada çok az burnum kanıyo ama dişlerim mutlaka günde 2 -3 kere kanıyo diş hekimi 2 güne bir gargara yaparsan iyi gelir dedi.kızlar benim canım yasak olan şeyleri çok istiyo bazan meyveli soda ,cola gibi napim çoka az da olsa içiyorum sonra da pişman oluyorum yavruma zararı dokunur mu diye :KK50:
ama napim çok canım istiyooo :KK52::KK52:

aynen canım yaa benimde nescafe istiyo burda gelenlere yapıyorum ya mis gibi kokuyo normalde pek sevmem ama arada kaçamak yapıyorum :KK9:

Slm kizlar kontrolumuz cok. Guzel gecti kizimiz olucak sevincten ucuyoruum resmen hersey. Cok guzel desteginiz. Icin sagolun

canım mutluluğuna çook sevindim Allah eline yüzüne kavuştursun:KK16: analı kızlı oluyosun yani heh :KK9: ohh bende çok merak ediyorumm yaa pazartesi gelsin artık bende erkek istiyorum bazen oğlum faklan çıkıyo ağzımdan ama herkes kız diyo o üzden etkilendim herhalde kız dicekmiş gibi geliyo doktor eşimde bende kız hissediyorym dedi

listede belli olan 1 kız 1 erkeğimiz var,şimdi bi kız daha eklendi..
etti 3 kişiiiiiiiiiiiii :KK9:

hadi yaaaaa artık dolsun listemiz,cinsiyetlerle isimlerle..
ardından açılsın anketimiz :KK9:

bakalım yarın da benden bi haber gelebilir doktora gidicem :KK34: merak ediyorum çokkk.gerçi öğrensemde tam emin olamıcam.çok duyuyorum 7. aydan sonra doktoru farklı cinsiyet diyen kişiler var.o kadar şey al pembe ya da mavi hoppala paşam geri sar çok kötü bişey ya:KK1:

ahh hemen hemen belli olsalar nazlı bebişler gösterseler neler oldupunu Bu arada beni de ekler misiniz listeye ben özel mesaj atamıyorum henüz :26::26::26:

rapunzel_ysr yaş 28 ilk bebek Antalya BDT 27.06.2014 :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

annesi olmaz amaaaa neden böyle düşünüyorsunki ayrıca sen merak etme sen hiç bişey yemesen bile o senin iliğini kemiğini yer silip süpürür olan annelere olur.senin onu taşıman onu beslemen anlamına geliyor zaten biz bebeği değil kendimizi beslicez ,o her şekilde büyüyüp ihtiyacı olanı senden alacak.senin ne kadar süper bir anne olduğunu düşünüyodur emin yemedi yedirdi içmedi içirdi,giymedi giydirdi kısmı doğduktan sonra:KK34: kafana takmışsın boşuna üzmüşsün kendini.cıx cıx:21:relax ol

Allah razı olsun canımm içim ferahladı biraz ne bileyim anne psikolojisine mi giriyorum nedir hep kendimde bi eksik arıyorum işte burdaki yazılanları okuyup özeniyorum ne güzel iştahlı hatunlar :KK9:

bakalım yarın da benden bi haber gelebilir doktora gidicem :KK34: merak ediyorum çokkk.gerçi öğrensemde tam emin olamıcam.çok duyuyorum 7. aydan sonra doktoru farklı cinsiyet diyen kişiler var.o kadar şey al pembe ya da mavi hoppala paşam geri sar çok kötü bişey ya:KK1:

aaaay bu kalıplaşmış şeyleri hiç sevmiyorum,hiç bana göre değil :KK1:
kıza pembe,erkeğe mavi.. o ne yaaav..
ben sarı,yeşil,turuncu,kırmızı dahil her renk alıcam kısmetse (ama en çok sarı) :KK34:

ahh hemen hemen belli olsalar nazlı bebişler gösterseler neler oldupunu Bu arada beni de ekler misiniz listeye ben özel mesaj atamıyorum henüz :26::26::26:

rapunzel_ysr yaş 28 ilk bebek Antalya BDT 27.06.2014 :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

"ilepetzog" nickli arkadaş ekliyo listeye canım..
onun herhangibi msj ını alıntı yap ki,görsün..

aaaay bu kalıplaşmış şeyleri hiç sevmiyorum,hiç bana göre değil :KK1:
kıza pembe,erkeğe mavi.. o ne yaaav..
ben sarı,yeşil,turuncu,kırmızı dahil her renk alıcam kısmetse (ama en çok sarı) :KK34:

bende her renk alıcam ama kıza mavi mavi ya da erkeğe pembiş şeyler giydirmek istemiyorum :KK1: ben de sarıyı bebeklerde çok seviyorum :KK34:

bende her renk alıcam ama kıza mavi mavi ya da erkeğe pembiş şeyler giydirmek istemiyorum :KK1: ben de sarıyı bebeklerde çok seviyorum :KK34:

yok kızzz o kadarda değil :KK1: Allah iyiliğini versin :KK1:
ama renkli olmasını,tek renge ya da kalıplaşmış olan şeye bağlı kalmamasını tercih ederim..
aaay satılan şeylerde hep böyle,ya pembe ya mavi..uyuz oluyorum :KK47:

Allah razı olsun canımm içim ferahladı biraz ne bileyim anne psikolojisine mi giriyorum nedir hep kendimde bi eksik arıyorum işte burdaki yazılanları okuyup özeniyorum ne güzel iştahlı hatunlar :KK9:

canım kendini bence de üzme yiyebildiğin kadar ye bebek senden alır zaten alacağını benim şimdi iştahım açıldı ama ilk hamileliğimde benim de hiç iştahım yoktu hiçbir şey yiyemedim doktorumda birşey dememişti ben de bilmiyordum canım istediği gibi beslendi karnımda küçük bir top vardı sanki 9 kilo alabilmiştim çevremdekiler küçük olacak nasıl alacaksın kucağına diyorlardı ama benim paşam bir doğdu 3.900 gram kilosu ve 50 cm boyuydu ve üstelik okulda çok başarılı ve zeki bir çocuk

Oldukça hengameli bir günden hatta haftadan sonra nihayet gelebildim.
Yine bir klasik olacak ama yazdıklarınızı okudum kimi zaman duygulandım kimi zaman gülümsedim.
İyi ki yazıyorsunuz ne diyeyim ,ben okuyorum mutlu oluyorum kafam dağılıyor sizde sevaba giriyorsunuz.
Bugün ikili teste girdim.Burada okuduklarımla o kadar deneyimlenmiştim ki ikili test uzmanı olarak girdim adeta.
Benden önce hamile kalanlara özeniyorum yani ayın başında doğuracaklara ama böyle arkadan gitmeninde avantajları varmış demek ki..
Test güzel geçti olumsuz can sıkıcı hiçbirşey yok herşey yolunda görünüyor dedi.Sizin de yaşadığınız gibi bütün iç organlarını parmaklarını ensenini burnunu heryerini inceledi.Oldukça uzun sürdü ya da bana öyle geldi.Minnoş galiba uyku modundaydı parmağını emiyordu hareket ettirmek için biraz öksürmem ve dr'un beni dürtüklemesi gerekti.Kan testi sonuçları haftaya bugün çıkacak neden geç olduğu konusunda bir fikrim o yok,o psikolojiyle sorgulamadım bile. Bebek elbette kocaman olmuştu artık insan formunda ilk tanıştığımızda noktaydı bu hale gelmesi bile bence bir insanın Allah'a iman etmesi için kafii. Öyle bir mucize hepimizin yaşadığı günler..

Veee cinsiyet :KK52: Açıkcası dr'un söylemesine gerek kalmadı çünkü ben anladım. hayır hayır bir çıkıntı görmedim. Ama bebek benim diye söylemiyorum cidden bildiğiniz güzel bir kız vardı orada kızdı yani o surat erkek suratı olamaz.Tombilik bir suratı var ama bildiğiniz güzellik :nazar: Sonra kalp atışına bakarken de 160 dedi dedim tamam kesin kız.. Sonunda da dr emin olmamakla birlikte kız düşünüyorum dedi. Hayırlı olsun inşallah . Ben cinsiyetin değişeceğini düşünmüyorum artık erkekten kıza dönen yorumlar gördüm de tersini hiç görmedim.

Nihayet hemen hemen bir aydır beklediğim gün geldi. Bunu da sağlıkla atlattık sayıyorum.Ölçümlerde iyi çıkıp sonuçları kötü çıkan kimse yok galiba umarım yoktur yani. Mutluyum bir garip hüzün var üstümde niye bilmiyorum.Eşim bile moralimin bozuk olduğunu düşünüyor hamileliğin gereği gaiba bu dengesizlikler. O kadar bekledim ama şimdi büyük bir heyecan patlaması içinde değilim.

Arkadaşlar facebook'da ki grup aktif mi?
Online olmuşken onun da adresini alayım sizden ya da nasıl ekliyorsunuz bilmiyorum grup gizliydi galiba ?

arkadasim ben Dr, Gittim yassi epitelin idrar yolu enfeksiyonu olmadigini lökasitin enfeksiyon olduğunu söyledi. Yassi epitel idrar rengi koyuluguyla mi ne ilgiliymis. Benim yassi epitel 33 du. Bise yok normal su ic dedi. Kasik agrilari mi sertleşmeyi iyice anlattim. Kasilma olup olmadigini, rahim le ilgili bir sikinti olup olmadigini tekrar tekrar sordum. Endişelerimi söyledim. Sundan mi bundan mi die.o da İnternetten okuyup okuyup bana satiyon demek dedi gulustuk:KK66: normal olduğunu bunların daha da artabilecegini söyledi. Oturunca uzaninca geçiyorsa ooo yine sanslisin dedi:KK66: çok dayanılmaz olursa kullanmam icin ilaç söyledi ama ben normalse bir problem teşkil etmiyorsa ilaç istemediğimi söyledim. Bi de karnimi ovusturuyordum masaj gibi ben kasigimi rahatlatır die. onu fazla yapmamami disardan ole uyarici vermemem gerektiği konusunda uyardi. Sevmenin oksamanin ötesi yasak dedi:KK66:

Cok tesekkur ederim canim. Benimkasilmalarim bugunlerde yok suyu arttirdim ondan olabilir

bende 13+4 günlük hamileyim:KK49:. 22 hziran 2014 doğum tarihi , ama bizim ufaklık ne kadar uyacak emin değilim :emir_bebek:
benimde mide yanmalarım ve burun tıkanıklığım var ama ben buradaki yazıları okuyana kadar hamilelikten olduğunu anlamamıştım.
bende bu akşam ikli test sonuçlarımı almaya gideceğim inş. kötü birşey demez doktorum çok gerildim. :18:

Oldukça hengameli bir günden hatta haftadan sonra nihayet gelebildim.
Yine bir klasik olacak ama yazdıklarınızı okudum kimi zaman duygulandım kimi zaman gülümsedim.
İyi ki yazıyorsunuz ne diyeyim ,ben okuyorum mutlu oluyorum kafam dağılıyor sizde sevaba giriyorsunuz.
Bugün ikili teste girdim.Burada okuduklarımla o kadar deneyimlenmiştim ki ikili test uzmanı olarak girdim adeta.
Benden önce hamile kalanlara özeniyorum yani ayın başında doğuracaklara ama böyle arkadan gitmeninde avantajları varmış demek ki..
Test güzel geçti olumsuz can sıkıcı hiçbirşey yok herşey yolunda görünüyor dedi.Sizin de yaşadığınız gibi bütün iç organlarını parmaklarını ensenini burnunu heryerini inceledi.Oldukça uzun sürdü ya da bana öyle geldi.Minnoş galiba uyku modundaydı parmağını emiyordu hareket ettirmek için biraz öksürmem ve dr'un beni dürtüklemesi gerekti.Kan testi sonuçları haftaya bugün çıkacak neden geç olduğu konusunda bir fikrim o yok,o psikolojiyle sorgulamadım bile. Bebek elbette kocaman olmuştu artık insan formunda ilk tanıştığımızda noktaydı bu hale gelmesi bile bence bir insanın Allah'a iman etmesi için kafii. Öyle bir mucize hepimizin yaşadığı günler..

Veee cinsiyet :KK52: Açıkcası dr'un söylemesine gerek kalmadı çünkü ben anladım. hayır hayır bir çıkıntı görmedim. Ama bebek benim diye söylemiyorum cidden bildiğiniz güzel bir kız vardı orada kızdı yani o surat erkek suratı olamaz.Tombilik bir suratı var ama bildiğiniz güzellik :nazar: Sonra kalp atışına bakarken de 160 dedi dedim tamam kesin kız.. Sonunda da dr emin olmamakla birlikte kız düşünüyorum dedi. Hayırlı olsun inşallah . Ben cinsiyetin değişeceğini düşünmüyorum artık erkekten kıza dönen yorumlar gördüm de tersini hiç görmedim.

Nihayet hemen hemen bir aydır beklediğim gün geldi. Bunu da sağlıkla atlattık sayıyorum.Ölçümlerde iyi çıkıp sonuçları kötü çıkan kimse yok galiba umarım yoktur yani. Mutluyum bir garip hüzün var üstümde niye bilmiyorum.Eşim bile moralimin bozuk olduğunu düşünüyor hamileliğin gereği gaiba bu dengesizlikler. O kadar bekledim ama şimdi büyük bir heyecan patlaması içinde değilim.

sende atlattın sağlıkla,mutlulukla üfürüğüm..zaten haftamız aynı gidiyo senle değişmezse :KK34:
ama bizim çok kısa sürdü,10 dk toplamda sürdü sürmedi..
içeri girmemiz,dotorla konuşma ve muayene olarak..
rahat rahat ve çok inceleyemedim ama olsun,sağlıklı ve normal diye duymak bile yetti..ama bende cinsiyetle ilgili ufacık bi tahmin bile yok,ben beklemeye devam..

:KK50: :KK50: :KK50: :KK50:

X