2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Eki Görüntüle 898074

Videodan bu goruntuyu yakaladim
Ama cok tatli bisey ya
Rabbim nazarlardan korusun Mahsallahh diyin teyzeleri

size en nazarsızından,en kocamanından maşallah

doğru söylüyosun..bazen insanların vazgeçemedikleri ve devam etmesi zorunlu olan bi işleri oluyo..bu durumda insan kendini hep 2.plana atıyo galiba..
ama canım benim,ne bileyim bebeğinin daha önemli olduğunu düşünerek öyle yazdım ben..işten falanda çıkaramazlar hamileliğin var..yasaLolarak alırsın her türlü hakkını..
yinede hayatını,şartlarını gözönünde bulundurup doğru kararı vericeksindir sen..
Allah kolaylık versin..çok zorlama kendini olur mu?

hiç sorma canım yaa en ufak bir akıntıda gün boyu wc.deyim ya kanama olursa diye. aslında bu tedirginlikte başlı başına stres sebebi ama elinde olmuyor insanın.

her vc'ye gidişimde o tedirginlik bende de var..:18:

Kızlar aranızda ikili test yaptırıp bebeğin kaç gram olduğunu öğrenen var mı? ben internetten okuyorum şu haftada şu kadar cm ve gram olmalı şeklinde şeyler de bi de size sorayım dedim.

yokkk yaaaa banada hiç doktor bebeğin kilo yorumunu yapmıyo bende hep burdan okuyorum

Eki Görüntüle 898620
buna bayıldım kızlar ben kesin doğuma giderken size yazarım heheheh

çok aksi bişey olmadıkça bende yazarım kesin..
biliyorum zaten,tel düşmücek ki benim elimden

kızlar dün ikili testimin sonucu çıktı. herşey normal. Doktorum folik asidi ve crinojel kesti. Artık elevit ve gyno ferro sanol kullanacağım. Bugün ilk günüm umarım ilaçlar yan etki yapmaz.

gözünaydın canım,tebrikler

Anaaaaammm kizlar zor tutuyorum kendimi kocis oyun havasi acmis . Midemde kazi calismasi var ama elime ayagima hakim olamiyorum kalkip oynayacam dusup bayilirim diye korkuyorum

Anaaaaammm kizlar zor tutuyorum kendimi kocis oyun havasi acmis . Midemde kazi calismasi var ama elime ayagima hakim olamiyorum kalkip oynayacam dusup bayilirim diye korkuyorum

Oyun havası mı? bu saatte
aaaayyy ben evde olsam yatar aşağı uyurdum..sizlerede telden bağlanıp bakardım

Eki Görüntüle 898616
Sevgili günlük; Artık buradan çıkacağım günleri iple çekiyorum.
Ama doktorun söylediğine göre daha çok da varmış...
bayıldım...

Eki Görüntüle 898620
buna bayıldım kızlar ben kesin doğuma giderken size yazarım heheheh
:)

çok geçmiş olsun arkadaşım. burun kanamaları evde nem eksikliğinden de olabiliyormuş evi nemlendirmeye çalış

hayır canım ne doğum parası zaten rapor almıyayım diye çıkartıyo bend diyo sen gelmicen sigorta parasını hesaplıyo eklrse 7. Ayı senemde doluyo tek umudum artık işsizlik maaşı tabi haberim olmadan muhasebeden kendi çıktı raporun vemezse

canım hamile birini işten çıkarmanın yaptırımları var..
işkur a git çalışma ilişkileri bölümüne şikayet dilekçeni ver..

AH CANIM BENİM PATRONUM ŞUAN SAHTECİLİKTEN YARGILSNIYO HAPİS CEZASI VAR BEN ARADA CİDDİ OLMASADA Şakayla karışık söylüyorum ama inan mutlaka bi kılıfına sokar çevresi çok vijdanı yok acıması yokkk

riskli dönemi atlattınız inşallah bundan sora bişe olmaz bebişinize korkmayın
vaay bi prens daha geliyo kızlar ve erkekler yarışıyo bakalım kim kimi geçicek

Uçuk kremi sürme doktorlar önermiyor bışey sorucam normalde yada arada çıkarmı uçuk

1 kez sürdüm başka sürmedim. yaa bişeyden tiksinsem birinde uçık görsem hemen çıkıyor ya da bişeye çok sinirlensem patlıyor hemen. bu da öyle oldu arkadaşta gördüm uçuğu hemen çıktı ne oldu ki

Günaydın kızlaaar biz geldik

Dün ikili taramamız vardı. 13+0 olarak gittik 13+4 olarak çıktık Doktorcuğum ölçümlerden çook memnun kaldı. Kan tahlilimizi verdik haftaya alıcaz ama bir ay sonraki randevuda gösterebilirsin sonuçları dedi. Sanırım kan tahlillerini çok fazla önemsemiyor.

İlk defa bebişimi bu kadar net görebildim

Elleri-kolları-ayakları mucizeye şahit oluyoruz kurban olduğum Yarabbime şükürler olsun

İlk önce uyuyordu hareketsizdi. Cinsiyetini sorunca uyandırayım dedi. Bu sefer de hareketlerinden net bir şekilde göremedi Ama çıkıntıyı göremedim küçük bir ihtimal kız olabilir dedi Bidahakine inş.net olarak görünür.

İlaç olarak da kan ilacı yazdı sadece. Folic asiti sormayı unuttum ama geçen hafta asistanı bir hafta daha kullan demişti. Bu hafta bırakırım artık.

Bizden haberler bu kadar arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…