2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Cok sagol canim

güzel düşün güzel olsun...inşallahhh musmutlu haberlerle gelirsin. bu arada bebişlerimizin tahmini doğum tarihi aynı...ben de öğrenemedim cinsiyetini.

Sen en son ne zaman kontrole gittin ki ben yarın öğrenmeyi umut ediyorum bence kız ama bakalım doktor ne diycek
Evet tahmini doğum tarihlerimiz aynı bakalım önce kim hayırlı ve sağlıklı bi şekilde kucağına alıcak

Teşekkür ederim canım inşallah özledim bebişimi

ya canım seninle aramızda 1 gün var tahmini doğum yani.16+ 1 olduk demişsin bu bebeğinin gelişimimi yoksa hafta hesaplamada çıkan rakammı ben 15+4 üm merak ettim benimmi yanlış çıkıyor :26::26:

aaaaa 1000. sayfamız hayırlı olsuuuuuuun:81::81: biraz ben sebep oldum sanırım ee gece meydan bana kalıyor öğlene kadar uyuyunca gece kuşu oluyorum.

Bizim burun kanamalarimiz basladi kizlar
Iyi ki fazla kanamadi cunku fazla dayanamazdim....
Kan gormek tutar beni biraz
16+4 olduk bu arada bu haftalarda baslayabiliyor demek ki....
Vucutta artan kan hacmi dolayisiyla...
Hele birde benim gibi burundaki kilcal damarlar catlak ise kanama vazgecilmez olur sanirim

Bütün annelere günaydınnnnnnnnnnnn :)

Bana da nasip oldu 1000 inci sayfaya yazmak.

Yarın sabah da benim kontrolüm var inşallah cinsiyeti belli olur.

EMLEB,

Canım özel sektörü çok bilmiyorum ama başka bir iş arasan işe almaları sıkıntı yaratır mı hamile olmak. Hakkaten üzücü. Daha bebek için biz de 1 kuruş masraf yapmadık. Biz de köşeye 1 kuruş atamıyoruz masraflar yüzünden. Hakkatten maddi anlamda sıkıntınız varsa çalışmak için ısrarcı ol derim canım. Asıl en verimli dönemimiz 4-8 ay arası. Ben de iş yerinde çok çalışamadım başlarda şimdi açığı kapatmak için sıkı çalışıyorum, yorulmuyorum da...

herkese günaydın..
vaay 1000. sayfanın açılışını huzeyfe yapmış..
3. ayda olduğumuzu düşünürsek doğum yapana dek heralde bi 3000 küsür sayfa eder..

kızlar dün ikili testimin sonucu çıktı. herşey normal. Doktorum folik asidi ve crinojel kesti. Artık elevit ve gyno ferro sanol kullanacağım. Bugün ilk günüm umarım ilaçlar yan etki yapmaz.

kızlar dün ikili testimin sonucu çıktı. herşey normal. Doktorum folik asidi ve crinojel kesti. Artık elevit ve gyno ferro sanol kullanacağım. Bugün ilk günüm umarım ilaçlar yan etki yapmaz.

Gözün aydın canım.Kan ilacını akşam alırsan iyi olur.Çünkü ferro sanal çok fena uyku yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…