2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Insallah canim

Kefir mayalanirken icinde bir miktar alkol olusuyormus. Bu yuzden dr haftada bir icmemin bi sakincasi olmayacagini ama sik sik icmemem gerektigini soyledi. Keci sutu bulmak zor biraz ama keci peynirimiz var tuketmeye calisiyorum

keçi sütü büyük marketlerde satılıyo canım bilmiyorum küçük bi yerde mi yaşıyosun ama bayaa pahalı kilosu 6-8 lira falan..
en sağlıklısı keçi sütüymüş çünkü keçiler hormon kabul etmiyolarmış..

günaydın canım sana da böyle huzursuz bir iş yerinde kendini de bebişini de germe boşuna eğer maddi durumunuz müsaitse çık işten otur evinde valla ne milletin kahrını çekicen yazık sana valla

ah canım bunun için ne yapılabilir ki?
doktorunun numarası var mı bi sorsan

Ya bende kizim kizim diyom cok alistim bu fikre hatta pembis kiyafetler beni benden aliyo da cinsiyetimiz kesin degil doktor benzetti cikinti goremedim simdi gelecek ay kesin solicem dedi erkek cikarsa sok olurum onun icin bisi almiyorum hala

size de maşallah canım
gelişimi de güzel demek ki önden gidiyo minik prenses..

ayy o eller kollar beni öldürüyo zaten bi de hıçkırınca hop zıplıyolar hahhaha

Ya bende kizim kizim diyom cok alistim bu fikre hatta pembis kiyafetler beni benden aliyo da cinsiyetimiz kesin degil doktor benzetti cikinti goremedim simdi gelecek ay kesin solicem dedi erkek cikarsa sok olurum onun icin bisi almiyorum hala

valla bizimde etrafımız kız diyo genelde bizimkine,bizde çok alıştık sorma..
doktor erkek dese aaaa dicez,şok olcaz..
sanki istemiyo gibi,töbe töbe..

bi de biz öğrenseydik ayhhh

ben gün sayıyorum,say say bitmezzzzzz
daha 3 haftam var..

canım tabi ki kullan Allah korusun kullanmazsan vereceği zarar büyük olabilir..
en önemlisi bol su içiyosun yanına al 1,5 luk bitir cnm benim her daim su önümde olduğundan içiyorum yoksa unutuyorum..

haketmen için çok fesih kodu var genelde anlaşmalı çıkışlarda 4 veya 5 nolu fesih kodu veriliyo muhasebecinizin bilmesi lazım zaten canım..
sen çıkışı verdikleri zaman bana söylersen hangi kodla verdiklerini yine bildiririm sana hakediyomusun haketmiyo musun ok..

Kabızlık sorunu olanlar var mı
Ben normalde de kronik kabızdım 3 günde filan tuvalete çıkardım şimdi hamilelik dolayısıyla bozulan metabolizma yüzünden 5 günde filan çıkıyorum

En avantajlı yanı ıkınma egzersizleri yapmış oluyorum malum kabız insan rahat çıkartamıyor içindekini. Sanırım bu alıştırmalar sayesinde kolay doğurcam

ben de olmıyım diye kuru kayısı yiyorum yaa işe yarıyo

Dogum yaptiktan bir ay kadar sonra belimde iki noktaya kramp girmeye badladi ufak ufak. Sonra her gecen gun siddetlendi kesinlikle uzanamiyor ve kendimi rahat birakamiyordum kaskati kesilmistim bebegimi kucagima almak orda dursun uzerimi bile giyinemiyordum. Zaten o krampi tarif etmek imkansiz. Ben bel fitigi acik ameliyatimda bile tek bir krampta cektigim agriyi cekmedim. Teshise gelince bir kac dr kas agrisidir dedi ilaclar kremler verdi. En son arastirip iyi bir dr bulduk daha oncede ona sehir disindan gelen bi kac hastasi olmus benim gibi muayene eder etmez cozdu durumu dansitometride seviyesi olculdu. Sonra baslasin tedaviler elimde iki aylik bebek hic bir ihtiyacimi karsilayamiyorum apar topar anneme gittik. Allah mekanini cennet etsin anamın her basim sikistiginda ona kostum. Hala siyledigim zaman inanmiyor bazi drlar kemik erimesine. Olurmu oyle sey senin yasin kac basin kac diyorlar tabi bilmiyorlar ne cektigimi. Suanda da korkuyorum tekrar o gunleri yasamaktan.
Ayyy ben yine cok uzattim kusura bakmayin[/QUOTE]

çok geçmiş olsun umarım tekrar aynı zorlukları çekmezsin bu defa doğacak bebeğinle harika zaman geçirirsin. yanlış anlamadıysam annenide kaybetmişsin başın sağolsun allah mekanını cennet etsin.cevap için teşekkürler

Son düzenleme:

canım sakın haa çok ıkınma zorlamak iyi değilmiş. Ben im metobolizma normalde iyiydi ama artık bende de oluyor kabızlık ama meyveyi bol yediğim akşam biraz rahatlıyorum ve ayrıca evde kendim meyve suyu yapıyorum ara sıra içiyorum onun da faydası oluyor canım sende dene istersen

Kayısılar hoşaflar filan işe yaramıyor bende kronik olunca alıştım bu duruma ama hamilelikte baya zor oluyor .
Kocam dalga geçiyor ya kusarken ya ıkınırken çıkacak bu çocuk diye

bende normalde 2-3 günde bir tuvalete çıkardım şimdi doğru düzgün beslenememe rağmen her sabah tuvalete çıkıyorum. hamileler kabız olur bende tam tersi oldu hadi hayırlısı:) doktor kabızlık için beyaz ekmeği kesip yulaflı ekmek öneriyor. birde patlamış mısır dene benim oğlan sürekli kabız doktor ona önermişti. belki işe yarar.

üzülme, pek çok kişi yaşıyor aynı şeyleri... geçen hafta benim de kusmalarım rekor kırıyordu, söylemeye korkuyorum nazar değecek diye 2 gündür iyiyim... şaşırıyorum yemekten sonra midem bulanmayınca... geçecek inşallah zor günler...

cnm çok teşekkür ederim.inan daha da rahatladım..çok şükür herşey yolunda bi problem yok diyor doktorumuz.hele kiloyla alakalı hiç bişey demedi.sadece arkadaşlarım çok az almışsın dediler.bende panik yaptım.ama şimdi rahatım artık.tekrar teşekkürler...

çok geçmiş olsun umarım tekrar aynı zorlukları çekmezsin bu defa doğacak bebeğinle harika zaman geçirirsin. yanlış anlamadıysam annenide kaybetmişsin başın sağolsun allah mekanını cennet etsin.cevap için teşekkürler[/QUOTE]

Yok canim yanlis anlamissin annemi kaybetmedim. Allah uzun omur versin basimizdan eksik etmesin oteki dunyadada mekani cennet olsun o anlamda soyledim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…