2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canim bu konuyla ilgili pek bir bilgim yok uzgunum....
Ins. Onemli birseyin yoktur...
Cok gecmis olsun :nazar:

Canim bu tarz agrilarin normal oldugunu doktorlardan duymuslarimiz var....
Bebek kendine yer aciyor bu tarz agrilar gayet normal sikma canini :KK34:

Dualarimiz seninle canim :KK16:
Hayirli haberlerle gel ins. :nazar:

Cok sagol canim

canım bende sağ diye biliyorum bulantımızın azalması için diye bende kendimi öyle aıştırdım sola mı alışcakmışız tühhh yandımm :KK53:[/QUOTE
canım sola yatmamız gerekiyormuş.internette okudum.Bizim ana damarlarımız sağdan geçiyormuş o yüzden bebek anneyi rahat ettirmek için sola yatarmış.Biz de sola yatınca rahat edermişiz
Kızlar ben hamile olduğumu öğrendiğimde 49.6 kiloydum ama sonraları 48 e düştüm bugünlerde sanki biraz almaya basladım gibi tartıda yine 49 u gördüm.. Ama karnım çıkmadı bazen biraz çıkıyor gibi geliyor ama yedilerimle yada gazla alakalı olsa gerek sonra geciyor sizde durumlar nasıl :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
59.1 ile hamile kaldım.Ben 1,5 kilo aldım canım.
Ben geldim kızlar..:KK49:

Rabbime sonsuz şükürler olsun ki bebişim gayet iyidi. Tam 12+6 çıktık boyumuz 6.4 cm çıktı. Burun kemiğimiz pozitif , ense kalınlığımız 1.0 çıktı , kıpır kıpırdı ya..:emir_bebek:

Önce kulağını kaşıyo gibiydi , sonra elini emmeye başladı , ardından elleriyle oynadı , maşallah kıpır kıpırdı:nazar:

Kan tahlilimiz 10 gün sonra çıkıcak inşallah ondada bir sorun çıkmaz...

Veeeee kızlar benimde bir prens'im oluyor Allah'ın izniyle :KK55: (%70-80lik bir ihtimalleymiş çıkıntıyı gördük ama :KK1:)

Rabbim bu duyguyu bebek sahibi olmak isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhh...

Çok sevindim.Allah uzun ömürler versin sana da bebişine de.Tahlillerin de güzel çıkıcak inş.

güzel düşün güzel olsun...inşallahhh musmutlu haberlerle gelirsin. bu arada bebişlerimizin tahmini doğum tarihi aynı...ben de öğrenemedim cinsiyetini.

Sen en son ne zaman kontrole gittin ki ben yarın öğrenmeyi umut ediyorum bence kız ama bakalım doktor ne diycek
Evet tahmini doğum tarihlerimiz aynı bakalım önce kim hayırlı ve sağlıklı bi şekilde kucağına alıcak

tatlım kanaman lekelenmen yoksa korkma ama bahsettiğin ağrı çok şiddetliyse doktoruna sor ama genelde olurmuş bu ağrı bendede var ama sürekli değil karnın alt bölgesi ve kasıklarda ağrı normal bebiş kendine yer açıyor:KK34:

inşallah....onu beslicem derken saçma sapan yemekler yiyiyorum yani aslında normal şeylerde ben önceden yemezdim şimdi çok garip geliyor,hiç bu kadar düzenli beslendiğimi hatırlamıyorum az önce 3 kaşık dut pekmezini indirdim.normalde asla yemem.

gebelik sonrası kemik erimesini duydum ama tanıdığım kimse yok zor teşhis edildiğini biliyorum bence sen kalsiyumunu gebelik boyunca ölçtür.en azından ona göre beslenirsin ilaç takviyesi yaparsın.:KK34:

dualarım seninle canım inşallah çok güzel sonuçalrla gelirsin.:KK16:

inşallah sağlığı yerindedir perşembe olmuyor bir türlü :18::18:

Teşekkür ederim canım inşallah özledim bebişimi

Kizlar selam,

Uzun zamandir giremiyordum, umarim butun anneler ve bebisler iyidir.Bugun 16+1 olduk☺️ 2 gunden beri karnimda pitpit balon patliyormus, sanki kelebek ucuyormus gibi biseyler oluyor.Bebegim mi yoksa ben mi yaniliyorum. Bebislerini hissedenler var mi? Sizler nasil hissediyorsunuz ?

ya canım seninle aramızda 1 gün var tahmini doğum yani.16+ 1 olduk demişsin bu bebeğinin gelişimimi yoksa hafta hesaplamada çıkan rakammı ben 15+4 üm merak ettim benimmi yanlış çıkıyor :26::26:

aaaaa 1000. sayfamız hayırlı olsuuuuuuun:81::81: biraz ben sebep oldum sanırım :KK17:ee gece meydan bana kalıyor öğlene kadar uyuyunca gece kuşu oluyorum.:KK9::KK9:

Bizim burun kanamalarimiz basladi kizlar :KK14:
Iyi ki fazla kanamadi cunku fazla dayanamazdim....
Kan gormek tutar beni biraz :KK14:
16+4 olduk bu arada bu haftalarda baslayabiliyor demek ki....
Vucutta artan kan hacmi dolayisiyla...
Hele birde benim gibi burundaki kilcal damarlar catlak ise kanama vazgecilmez olur sanirim :KK50:

Bütün annelere günaydınnnnnnnnnnnn :)

Bana da nasip oldu 1000 inci sayfaya yazmak.

Yarın sabah da benim kontrolüm var inşallah cinsiyeti belli olur.

EMLEB,

Canım özel sektörü çok bilmiyorum ama başka bir iş arasan işe almaları sıkıntı yaratır mı hamile olmak. Hakkaten üzücü. Daha bebek için biz de 1 kuruş masraf yapmadık. Biz de köşeye 1 kuruş atamıyoruz masraflar yüzünden. Hakkatten maddi anlamda sıkıntınız varsa çalışmak için ısrarcı ol derim canım. Asıl en verimli dönemimiz 4-8 ay arası. Ben de iş yerinde çok çalışamadım başlarda şimdi açığı kapatmak için sıkı çalışıyorum, yorulmuyorum da...

herkese günaydın..:KK3:
vaay 1000. sayfanın açılışını huzeyfe yapmış..
3. ayda olduğumuzu düşünürsek doğum yapana dek heralde bi 3000 küsür sayfa eder..

canım bende sağ diye biliyorum bulantımızın azalması için diye bende kendimi öyle aıştırdım sola mı alışcakmışız tühhh yandımm :KK53:[/QUOTE
canım sola yatmamız gerekiyormuş.internette okudum.Bizim ana damarlarımız sağdan geçiyormuş o yüzden bebek anneyi rahat ettirmek için sola yatarmış.Biz de sola yatınca rahat edermişiz

59.1 ile hamile kaldım.Ben 1,5 kilo aldım canım.

Çok sevindim.Allah uzun ömürler versin sana da bebişine de.Tahlillerin de güzel çıkıcak inş.

İnşallah canım çok teşekkür ederimm..

kızlar dün ikili testimin sonucu çıktı. herşey normal. Doktorum folik asidi ve crinojel kesti. Artık elevit ve gyno ferro sanol kullanacağım. Bugün ilk günüm umarım ilaçlar yan etki yapmaz.

kızlar dün ikili testimin sonucu çıktı. herşey normal. Doktorum folik asidi ve crinojel kesti. Artık elevit ve gyno ferro sanol kullanacağım. Bugün ilk günüm umarım ilaçlar yan etki yapmaz.

Gözün aydın canım.Kan ilacını akşam alırsan iyi olur.Çünkü ferro sanal çok fena uyku yapıyor.

X