2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın annişlerr..bende kasık ağrısı sebebiyle acile gittim doktorum 10 gün rapor ve düşük önleyici ilaçlar yazdı..Rabbim bebişlerimizi korusun inşalla..önümüzdeki cumaryesi kontrolüm var inşalla bebeğim iyidir ve cinsiyetinide öğreniriz artıkk:KK52:

Herkese merhabalar.... :KK3: Hızına yetişemiyorum bi dünya sayfa oluşmuş :111:
Sonuçları güzel çıkan arkadaşlar var heeeeepiiiniiiziii tebrikediyorum...:)) :nazar:

günaydın kızlar dün ikili tarama sonucum çıktı.çok şükür güzel çıktı.doktor önümüzdeki ay üçlü teste gerek olmadığını söyleyince mutluluktan uçacaktım.ailemin yanına gidip güzel haberleri vereyim dedim çünhü haziranda ilk bebeğimin kalbi durmuştu ve çok üzülmüşlerdi.oturduğum yer hastaneme 1 saat uzaklıkta ailemin oturduğu yerde bir saat yoruldum ama gideyim dedim.abim arabayla beni aldı yürümeyim diye.ben güzel haberlerimi verdim.abim karamsar bir insandır.annem kanser hastası kemoterapi görüyor ve aynı zamanda 12 yıldır ms ve epilepsi hastası.benim haberimin hemen akabinde abim ''annem çok hasta kötüledi iyice,birde grip olmuş(annemin grip veya nezle olmaması gerekiyor.yıllardır koruyoruz onu.)yürüyemiyor bu hafta kemoterapi bile yapamamışlar''deyince altüst oldum.bir dakika sonra evine geldik.yengem nasılsın deyince iyi değilim annem çok hastaymış dedim.o da annemin gayet iyi olduğunu sadece grip olduğunu abartılacak bir durumunun olmadığını söyleyince çok sinirlendim.hemen evime dönmek istedim.özür dileyip durduran bile olmadı.2 saat daha yol çekip evime geldim.toplam 5 saatlik yol çekip 9 saatlik açlık ile evime geldim.ağladım ağladım harap ettim kendimi.sürekli nasıl benim durumumda olan bir kardeşe abisi böyle abartılmış kötü haber verebilir diye.affedemiyorum onu,sinirim ve üzüntüm geçmiyor bir türlü.doktora gitmeyi düşünüyorum bugün inşallah bebişim zarar görmemiştir.kızlar dualarınızı eksik etmeyin bebeğim için ne olur..
canım abinde annen için üzülmüştür.erkekler annelerine farklı düşkün oluyorlar bizim gibi düşünemiyorlar seni üzebilceğini düşünmemiştir.üzülme inşaallah annende bebeğinde iyidir :KK34:

bende haziran annesi olacağım kısmetse.sizleri hep okuyorum.bende yazmak istedim.umarım sağsalim kavuşuruz meleklerimize.bizimde kızımız olacak...

Sağolasın canım Allah razı olsun.Boş bulunmamalıydı benim durumunda olan kardeşi için.Abim yüksek tansiyon hastası.Annemin 7 ay önce kanser olduğunu ilk ben öğrendim doktordan.Ben ailenin en küçüğüyüm.Abime kötü haberi vermeden önce tam 6 saat ağlamayıp içime attım,dirayetli olup telefonla değil de yüzyüze haberi ona alıştırarak vermek için.Haberi öğrendiğinde yıkıldı ama 1 saat içinde onu toparladım bir anda ailenin en büyük bireyi olmuştum.Bu yüzden bana yapılmasını sindiremiyorum.

kıyamam ya üzme kendini ne olur bebişini düşün abinde yengenden fırçayı yemiştir farkına varacaktır yalnış yaptığnın erkekler düşenemiyor canım çok geçmiş olsun

canım ben Yusuf Beye uzun zamandır gidiyorum...kürtajımıda ona yaptırdım..memnunum ama devlet olunca zaman daralıyor ve bebeğe bakıyor kalp atışına bakıyor çok irdeleyemiyor birde çok hastası var..ben sevdim ama kimi sevmiyor kimi seviyor..ptesi gidicem bakalım nasıl olacak..annem babam dün geldi istanbuldan.. ptesi arkadaşlarıyla günü var eğer günden önce gelebilirse annemle gidicem gelemezse yalnız gidicem...eşim işte olacak..haberleşiriz ptesi günü..

tmm canım ben müsaitim dediğim gibi yarenlik ederim yalnız kalırsan haberleşiriz..

günaydın annişlerr..bende kasık ağrısı sebebiyle acile gittim doktorum 10 gün rapor ve düşük önleyici ilaçlar yazdı..Rabbim bebişlerimizi korusun inşalla..önümüzdeki cumaryesi kontrolüm var inşalla bebeğim iyidir ve cinsiyetinide öğreniriz artıkk:KK52:

Amin canim gecmis olsun

Canım bişe sorucam kalbi durduğunu nasıl anladın kalbi durunca bi belirti oluyormu[/QUO

hiç birşey anlamadım, herşey yolundaydı 2 hafta önce gitmiştik kontrole iyiydi, 2li tarama yaptırmak için gittiğimizde öğrendik, kabul edemedik farklı hastanelerde defalarca ultrasona girdim amasonuç değişmedi

Kendine dikkat et canım... doktor önlem için mi verdi ilaçları...

artık haziran annesi değilim, 12.haftada kalbi durmuş miniğimin,aldılar, Rabbim sizinkilere sağlık versin

Çok geçmiş olsun canım... Canını sıkma desem de boşa ne kadar zor bi durum olduğunu bilirim... İnşaallah tez zamanda bebiş haberleriyle gelirsin...

Günaydın kızlar dün ikili tarama sonucum çıktı.Çok şükür güzel çıktı.Doktor önümüzdeki ay üçlü teste gerek olmadığını söyleyince mutluluktan uçacaktım.Ailemin yanına gidip güzel haberleri vereyim dedim çünhü haziranda ilk bebeğimin kalbi durmuştu ve çok üzülmüşlerdi.Oturduğum yer hastaneme 1 saat uzaklıkta ailemin oturduğu yerde bir saat yoruldum ama gideyim dedim.Abim arabayla beni aldı yürümeyim diye.Ben güzel haberlerimi verdim.Abim karamsar bir insandır.Annem kanser hastası kemoterapi görüyor ve aynı zamanda 12 yıldır ms ve epilepsi hastası.Benim haberimin hemen akabinde abim ''annem çok hasta kötüledi iyice,birde grip olmuş(annemin grip veya nezle olmaması gerekiyor.Yıllardır koruyoruz onu.)Yürüyemiyor bu hafta kemoterapi bile yapamamışlar''deyince altüst oldum.Bir dakika sonra evine geldik.Yengem nasılsın deyince iyi değilim annem çok hastaymış dedim.O da annemin gayet iyi olduğunu sadece grip olduğunu abartılacak bir durumunun olmadığını söyleyince çok sinirlendim.Hemen evime dönmek istedim.Özür dileyip durduran bile olmadı.2 saat daha yol çekip evime geldim.Toplam 5 saatlik yol çekip 9 saatlik açlık ile evime geldim.Ağladım ağladım harap ettim kendimi.Sürekli nasıl benim durumumda olan bir kardeşe abisi böyle abartılmış kötü haber verebilir diye.Affedemiyorum onu,sinirim ve üzüntüm geçmiyor bir türlü.Doktora gitmeyi düşünüyorum bugün inşallah bebişim zarar görmemiştir.Kızlar dualarınızı eksik etmeyin bebeğim için ne olur..

Kendini üzme canım bebeğinde etkilenir... Abine de çok kızma bence kötü bi niyetle söylememiştir... Bazen önemsediğimiz insanlarla ilgili olayları gözümüzde büyütürüz ki haklı da bi sebebi var ailene biraz zaman tanı sonra senden çok onlar heyecanlanacaklardır hem annene de moral olur eminim çok sevinmiştir torun en nihayetinde... Bu ara Allah anneciğine şifalar versin...:)

Günaydınnn kızlarrrr..:KK49:
Bugün benim için yoğun bigün gündüz günüm var , akşamda doğum günü var arkadaşın..
Salı günüde izmire ailemin yanına gezmeklere gidicem bebişimle ohh benden iyisi yok :21:

Oooo ne güzel benim yerime de gez... :KK55: Kocacığım bi kaç gündür evde biraz rahatsız bende bi yerlere çıkamıyorum... :KK31:

Kızlar ya benım sol tarafımda ağrı oluyor bı dönemde olmuştu geçmişti bikaçgundur yıne var rahimin genişlemesinden kaynaklanıyor olabılır mı

Kızlar ya benım sol tarafımda ağrı oluyor bı dönemde olmuştu geçmişti bikaçgundur yıne var rahimin genişlemesinden kaynaklanıyor olabılır mı

Bende de oluyor canım normal... Rahimi tutan kaslar geriliyor rahim büyüdükçe organların yerleri değişiyor...vs. dayanılmaz ağrıların olmadığı sürece sorun yok demektir en azından ben doktora sorduğum da böyle söylemiş di...

Çatlak için krem kullanıyomusunuz doktorum bana krem vermişti ama karnım çok çıkmadığı için kullanmadım artık bu haftalarda başlamak gerekiyormuş kafam karıştı kimi badem yağı diyor kımı vazelinn yada doktorum verdiği mi

X