2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın annişlerr..bende kasık ağrısı sebebiyle acile gittim doktorum 10 gün rapor ve düşük önleyici ilaçlar yazdı..Rabbim bebişlerimizi korusun inşalla..önümüzdeki cumaryesi kontrolüm var inşalla bebeğim iyidir ve cinsiyetinide öğreniriz artıkk

Herkese merhabalar.... Hızına yetişemiyorum bi dünya sayfa oluşmuş :111:
Sonuçları güzel çıkan arkadaşlar var heeeeepiiiniiiziii tebrikediyorum...:))

canım abinde annen için üzülmüştür.erkekler annelerine farklı düşkün oluyorlar bizim gibi düşünemiyorlar seni üzebilceğini düşünmemiştir.üzülme inşaallah annende bebeğinde iyidir

bende haziran annesi olacağım kısmetse.sizleri hep okuyorum.bende yazmak istedim.umarım sağsalim kavuşuruz meleklerimize.bizimde kızımız olacak...

kıyamam ya üzme kendini ne olur bebişini düşün abinde yengenden fırçayı yemiştir farkına varacaktır yalnış yaptığnın erkekler düşenemiyor canım çok geçmiş olsun

tmm canım ben müsaitim dediğim gibi yarenlik ederim yalnız kalırsan haberleşiriz..

Amin canim gecmis olsun

Kendine dikkat et canım... doktor önlem için mi verdi ilaçları...

artık haziran annesi değilim, 12.haftada kalbi durmuş miniğimin,aldılar, Rabbim sizinkilere sağlık versin

Çok geçmiş olsun canım... Canını sıkma desem de boşa ne kadar zor bi durum olduğunu bilirim... İnşaallah tez zamanda bebiş haberleriyle gelirsin...

Kendini üzme canım bebeğinde etkilenir... Abine de çok kızma bence kötü bi niyetle söylememiştir... Bazen önemsediğimiz insanlarla ilgili olayları gözümüzde büyütürüz ki haklı da bi sebebi var ailene biraz zaman tanı sonra senden çok onlar heyecanlanacaklardır hem annene de moral olur eminim çok sevinmiştir torun en nihayetinde... Bu ara Allah anneciğine şifalar versin...:)

Oooo ne güzel benim yerime de gez... Kocacığım bi kaç gündür evde biraz rahatsız bende bi yerlere çıkamıyorum...

Kızlar ya benım sol tarafımda ağrı oluyor bı dönemde olmuştu geçmişti bikaçgundur yıne var rahimin genişlemesinden kaynaklanıyor olabılır mı

Kızlar ya benım sol tarafımda ağrı oluyor bı dönemde olmuştu geçmişti bikaçgundur yıne var rahimin genişlemesinden kaynaklanıyor olabılır mı

Bende de oluyor canım normal... Rahimi tutan kaslar geriliyor rahim büyüdükçe organların yerleri değişiyor...vs. dayanılmaz ağrıların olmadığı sürece sorun yok demektir en azından ben doktora sorduğum da böyle söylemiş di...

Çatlak için krem kullanıyomusunuz doktorum bana krem vermişti ama karnım çok çıkmadığı için kullanmadım artık bu haftalarda başlamak gerekiyormuş kafam karıştı kimi badem yağı diyor kımı vazelinn yada doktorum verdiği mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…