2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ikinizde sırıtarak dönün inşallah iyi haberlerinizi bekliyoruz rabbim yardıcınız olsun dualarım sizinle canlar

Geçmiş olsun canım canını sıkma bi şey olsaydı doktor söylerdi demekki önemli değil bendede olmuştu kanama çok az doktor yerleşme kanaması dedi bide bebiş biraz aşağıdaymış korkma yani

günler geçmek bilmiyor arkadaşlar. çevremdeki annelere söyleyince de çok acele etme doğduktan sonra geri koymak isteyeceksin diyorlar

bugun 15 doldu yarın 15+1 4 ay bitecek inanamıyorum hala sende tedavisizmi kaldın genelde pcos uğraştırıyor ben 8 sene tedavi gördüm tam tüp bebeğe gideceğim ay hamile kaldım

Masallah size kizlar yaa tsm bir saattir gecmise goz atmaya calisiyorum okumak orda dursun :) tlf dan olunca biraz zor oluyo galiba.
Dun cok enerjigim demistim ya sonra bi bas agrisi tuttu kizimla uyuduk uyandigimda baya hafiflemisti. Bas agrisi gecti gecmedi derken yine kasilmalarim basladi bu sefer bayagi uzun surdu dr.umu aradim tlf kapaliydi bende baska bi dr aradim. Ulasana kadar butun bildigim kadin dogumculari arayacaktim o kadar cok uzulmustum ki cok agladim esimi de uzdum o da tedirgin oldu. Neyse dr.la gorustum durumu anlattim bol bol ilik su ic sol tarafina yat yarin bi bakalim dedi. Bizim bugun kontrolumuz vardi zaten. Sabahtan beri elektrikler kesik disarida firtina tlfum kapali sarji yok sizinle konusamadim cok sikildim anlayacaginiz. Neyse ki randevu saatimiz geldi bebegimi gordum hersey yolundaydi nazal kemigi ve ense kalinligi olculdu 5 kusur cm olmus minnosum. 11+2 olmamiz gerekirken 12+0 ciktik. Cinsiyeti icin erken dedi ama ben israr edince erkege benziyor dedi. Diger dr erkek demisti. Ikili test icin kan tahlili yapmadi uclu testte birlestirecegim dedi. Sozde kisaltiyorum ama ne uzun olmus. Hersey iyi guzel ama kocisle arayi bozduk. Ayyyh ozlemisim sizi kiiiiizz :)))))

Iki gundur yatiyorum bugun kalkmam lazim artik. Kizim evi savas alanina cevirdi su anda kaydiragini ters cevirmis ustune cikmis kosuyormus gibi yapiyo neymis efenim kosu bandiymis :)) bir yandan muhabbet kusunu salmis ortaliga ikide bir kafama konuyo bende tirsiyorum biraz korkma anne yemez diyo Allahim ya ben seni yiyecem simdi:))

cinsiyet öğrenenlar varmı aranızda arkadaşlar kesin olarak ama..ben henüz öğrenemedim..16 haftada söylerim dedi.

Masaallah canim sende ileriden gidenlerdensin desene....
12 haftalik iken gercekten erken tahminler...
Fazla kendini kaptirma ne olur ne olmaz
Esinle aranin acilmasina uzuldum...
En kisa zamanda barismaniz dilegiyle
Minik kizin artik abla oldugunun farkinda degil sanirim yaramazliklar pesinde baksana yerim ben onu

cinsiyet öğrenenlar varmı aranızda arkadaşlar kesin olarak ama..ben henüz öğrenemedim..16 haftada söylerim dedi.

Tatlim ben 15+4 de ogrendim Ali Yasin imin olacagini
Ondan onceleri hicbir doktor tahmin etmedi...
Gostermiyordu...gostermedi dedigimde millet kizdir diyordu ama sehzade cikti bizimki
Kalp atislarimizda 142 cikmisti yuksekler genelde kiz oluyor deniliyor bilgin olsun ♥♥♥

bebeğinin cinsiyeti ne canım .Bir de kaç haftalıkken belli oldu? Hayırlı, ömürlü bir bebek olsun inş.

Amin canimm Teşekkürler. .13+0 haftalikken belli oldu bebegimizin cinsiyeti kızımız olacak inşallah hayırlısıyla :)

Kızlar çok üzgünümm. Muhabbet kuşum öldü. o benim en iyi arkadaşımdı. söylemediği şey yoktu. uçamıyordu zaten. hep yanımda dururdu evde. ne yesem beraber yerdik. gelir gelir öperdi yanağımdan dudağımdan. 3 yaşındaydı tam. evlendiğimizde gelmişti evimize... Bir aydır bir hastaydı bir iyiydi. vermediğim ilaç kalmadı. en son bir haftadır hiç konuşmadı, gelmedi yanıma. dünden beri kafesinde yerde duruyordu. Hep dua ettim Allahım alma onu benden diye. Sonra dün dedim ki Allahım acı çekmesin, iyileşmeyecekse al canını kurtar onu dedim. sabah yine kafesinde yerdeydi. uyuyordu. elime aldım vedalaştık. işe gittim. döndüğümde ölmüştü. elime aldım öptüm, sevdim. hala öyle güzel ki, mis gibi kokuyor tatlım :'(. ağlıyorum durduramıyorum kendimi. nasıl gömücem onu toprağa. gözüm gibi baktım ona 3 yıldır. Üzülmek bebeğimi strese sokmak istemiyorum ama icim acıyor, çok acıyor canım ((

Son düzenleme:

kaç yaşında kızın maşallah ne güzel sana destek.hiç dert etme kocişle aran düzelir dayanamaz fazla erkeklerin hepsi böle:128:.bebişinide görmüşsün bak rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bi kız bi oğlan ohhhhh

Senin icin oldukca zor bir durumdur canim haklisin ...
3 sene az bir surede degil ama elinden geldigince uzulmemeye calis lutfen
Bebeginin hatri icin canim ...

cannnnııııııımmm neler hissettiğini çok iyi biliyorum benim mubişim 12 yaşında öldü bizim evin bir bireyi olmuştu.masada yemek tabağı evin belli yerlerinde dinlenme köşeleri vardı hep omzumda gezerdi benimkide çok hastalandı ama veteriner yaşlılık dedi zaten en sağlıklısı 14 yıl yaşıyormuş benimki nine olmuştu artık.bende çok ağladım hemde ne ağlamak sen bide hamilesin eyvah,susmazsın artık kıyamam. ben bahçeye gömdüm ama nasıl,çukuru kazdım çıtırı koyamıyom içine eşimi çağardım dedim gel sen göm geldi çukuru bi gördü benimi gömcen kuşumu dedi,öyle derin kazmışımki kediler deşmesin die.sonunda gömdük yani eşim gömdü.insan zor alışıyor.

3 yasini yeni bitirdi ablasi. Bende senin gibi tedaviyle sahip olanlardanim kizima, biz de tup bebek yapmaya karar verdigimiz sirada Allahim istedi ve oldu. Sonra arkasindan iki kez daha tedavisiz hamile kaldim. Darisi sana ve bebek hasreti ceken herkese

Hadi canim gözün aydin kasilma derken hayirdir ne oldu. Kacirdigim yerler olmuş olabilir bi sikintin mi vardi

alıntı yapacağım derken "beğen" butonuna basıp, geri aldım canım kusuruma bakma lütfen...
üzüntünü paylaşıyorum, ağlamanın bebeğini strese sokacağını düşünme bu şekilde rahatlayacaksın çünkü, bir de olay daha çok yeni çok taze, yarın ondan sonraki gün daha sakin bakacaksın, daha iyi hissedeceksin kendini...

kızın tedaviylemi oldu anlamadım.ben tadavi gördüm ama hamileliğim tedavisiz rabbim uğraştırmadı.inşallah bundan sonra tedaviye gerek kalmaz.rabbim versin 3 tane istiyorum

Kizlar esim gelmeden paylasmak istiyorum sizinle yorumlari hemencik alsam cok iyi olur. Ona gore karsilayacagim cunku esimi. Kisaca anlatiyorum hemen dr sekreteri degismis yeni gelen sekreter bizimle ayni mahallede oturuyor. Muhabbet acilinca ben surda oturuyorm siz nerede oturuyorsunuz dedi. Esimin verdigi cevap marketin karsisi. Halbuki biz marketin karsisinda oturmuyoruz bi kac sokak asagida oturuyoruz. Marketin karsisi esimin is yeri. Simdi ben kizmakta haksizmiyim oyle soylediginin farkinda bile degilmis ozellikle soylememis falan. Ben mi cok irdeliyorum acaba

kızın tedaviylemi oldu anlamadım.ben tadavi gördüm ama hamileliğim tedavisiz rabbim uğraştırmadı.inşallah bundan sonra tedaviye gerek kalmaz.rabbim versin 3 tane istiyorum

Kizim tup bebek yapacakken tek bir hap yardimiyla oldu diger bebeklerim tedavisiz cok sukur. Rabbim seninde gonlune gore versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…