2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin guzel anneler
Ruyamda oglumla birlikteydik cok guzeldi
Emziriyordum birlikte oynuyorduk
Bir ara benden uzaklasmaya calisti ki daha kundaktaki bebek kadardi....
Ne olursa olsun seni birakmayacagim dedim....
Veee sikica sarildim yavruma
Geceleri birkac defa uyandim ve her uyudugumda ise kaldigim yerden devam etti ruyam cok guzeldi

Canım inşallah hayırlı ve güzel haberlerle gelirsin.Bende bugün ikili test sonucumu alıcam hayırlısı bakalım.

Seni çok iyi anlıyorum.Benimde 8 yaşımda olan muhabbet kuşum ölmüştü.Son kalp atışları elimde oldu.Öptüm kokladım elimden bırakmak istemedim.14 yaşındaydım buzluğa bile koymak istedim.Çocukluk işte sonra kefen dikti annem cenaze merasimi yapıp gömeriz dediler ikna oldum.
Şimdi senin içinde bir can kuş gibi çırpınıyor.Senin üzülmeni istemiyor annesi.Çabucak toparlan canım.

tüm güzel annelere anne adaylarına ve kelebeklerine köftelerine kuzucuklarına minnoşlarına Ali Yasin ine meleklerine gününüz aydın olsun....dün rahatsızlandım işyerinden apartopar eve gittim... çalışmak bu havalarda çok zor gelmeye başladı bana..nasıl dayanırım bilmiyorum....bugün daha iyiyim...

inşallah ikinizinde test sonucu güzel çıkar...güzel haberlerinizi bekliyoruz..ASlında en önemlisi ense kalınlığı ve burun oluşumu..kan testi istatistikten ibaret ama insan yinede merakla bekliyor :) pufpuf dediğin gibi burası çok uğurlu bir topik..güzel haberler vereceğinizden eminim...çok uzun sürmüyor..ultrasonda köften güzel pozlar verirse ölçümde rahat oluyor.. :)annesi gibi kıpır kıpırsa belki uğraştırır ama bizimkide hareketliydi ölçüm yaparken aldık ölçümleri..:)

minnoşuna aferin büyüsün büyüsün haziranda annesinin kollarında olsun :) bizde seni özledik arayı çok aaçma :)

başın sağolsun arkadaşım...ne güzelki sen ona iyi bakmışsın sevmişsin ve onu aileden biri gibi görmüşsün ve oda mutlu ölmüştür...üzmemeye çalış kendini...

ah canım birşeyler düşünüyor yada yapmak istiyor olsa senin yanında mı yapar..hiç sıkıntı etme..erkekler bizim gibi ince eleyip sık dokumazlar...ağız alışkanlığı demiştir..üzme kendinide eşinide yavrunuda :)

günaydın canım...ne güzl rüyalar..ben daha hiç görmedim rüyamda meleğimi ...:)

Canım inşallah hayırlı ve güzel haberlerle gelirsin.Bende bugün ikili test sonucumu alıcam hayırlısı bakalım.

canım arkadaşım..güzel haberlerle geleceksin ki :) merakta bırakma oldu mu aldığın gibi yaz bize de.. birde ne sonuç çıkarsa çıksın biliyorsun istatistiksel kan ölçümleri..ense ölçümüz belli miydi canım..onu da mı bugün söyleyecek..

Son düzenleme:
Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri

Günaydın canımmm

Günaydın sanada güzel anne. Hayrı bol olsun rüyanın canımm..
Gece rüya gördüysen onun etkisinde uyanıyorsun kötüyse kötü , iyiyse iyi..
Bende azcık kötü gördüm (hayrı bol olsun) sıkıntılı kslktım sabaha , nerdeyse hiç uyumadım zaten

Ense ölçümü 1.5 cm çıktı ve burun kemiği vardı.Sağolasın canım sizin güzel yürekleriniz ve dualarınızla inşallah güzel çıkar sonuçlarım.

Aynen canım bende üç aydır geceleri uyuyamıyorum.Hep sıkıntılı bir haldeyim bu aralar bir de kalçamdaki ağrılar ve bacaklarımda gece krampları başladı.Normalmiş ama insan ağrısı oluncada uyuyamıyor ki.

Kotu ruyalarda bazen iyiye yorumlanabiliyor arkadasim...
Sen gonlunu ferah tut...
Guzel birgun gecirmen dilegiyle....
Bu zamanlarda da sadaka vermeni oneririm belalarin def i icin ...

günaydın ayazcığım...sabahların hayrına olsun...çok düşünüp çok yatıyoruz..bende saçma sapan rüyalar görüyorum çünkü kafam binbeşyüz....iş-ev-eş-en önemlisi bebişi düşünmekle geçiyor tüm gün...herşey çok güzel olacak Ayazım..AyetelKürsi oku :)aynı anneme benzemeye başladım..oda hemen oku kızım der sağolsun :)

Ya kizlar biz bebisimle cok aciktik....
Kv ile bizim ev karsilikli orada yitip iciyoruz...
Yatmadan yatmaya evimize geliyoruz....
Ben buzdolabini acamiyorum asiri tutuyo maafediyor beni
Kv deyede kalk kahvalti hazirla diyemem ki :26:
Offffff o kalkana kadarrrrr ogle yemegi saatim gelir

Canim uzulme diyecegim ama telaslanmamak elde degil
Rabb'im guzel haberlerle gelmeni nasip etsin
Keske hemen aksamina gitseydiniz....
Dualarim seninle canim...
Doktorumu aradım akşam yarın geel bi bakalım dedi öyle çok bi leke değildi fitili koyunca oldu zaten o da tahriş etmiş olabilirmiş hergün 3 kere kullandığım içinn
Sağol canım inşallah güzel haberlerle geliriz minişim iyidir
Saat 10 bucuk doktor müsaitmiş bakalım bekliycez

Bak simdi bir oh cektim yalan yok
Zaten 3 aylik kritik donemi bitirmissin sukur...
Gerci biz anneler icin her animiz kritik ya neyse ....
Minnosunu gormus olacaksin ne guzel

Bak simdi bir oh cektim yalan yok
Zaten 3 aylik kritik donemi bitirmissin sukur...
Gerci biz anneler icin her animiz kritik ya neyse ....
Minnosunu gormus olacaksin ne guzel
Evet canım her anımız kritik,bi de ben riskli gebeyim rahim anomalisi var o yüzden ilk 3 ay benim için bişey ifade etmiyo ilk 20 hafta önemliymiş ben de böyle tetikte bekliyorum korka korka her gittiğimde 1 ay sonra bi sonraki randevu diyo ben yine 2 hafta sonra ordayım

mesajı yazdım sonra yine fenalaştım , bu hafta işe gidemedim doğru düzgün , geçer diyorlar da umarım 9 ay böyle sürmez canımdan bezdim resmen ağlıyorum gece gündüz Anneme soruyorum zaten 6 tane nasıl doğurdun diye.. Allah yardımcımız olsun gerçekten zor

ayy nieki ilaç alıyonmu kuzum

valla canım drammie öyle bi ilaç vermişti dr. baya bi direndim kullanmadım ama zaten pek bi işe yaradığı da söylenemez. içsemde aynı eziyet içmesem de :/ bari bebişim etkilenmesin..

canım benim sağolasın , inşallah en kısa zamanda normale dönerim ama hep böyle kalıcakmışım gibi geliyor, bu arada geçen ruyamda gördüm dr. erkek diyordu bakalım tersinemi çıkıcak görücez :) 31 aralıkta gidicem dr.a 4 ay olunca gel dedi cinsiyeti ozaman söylicekmiş ^^

günaydınla rherkese hayırlı cumalar
inşallah herkes için çokkk güzel bir gün olur.
herkes beklediği güzel haberleri alır
ben yine bu gece rüya gördüm am tam nt hatırlayamıyorum
ama yine malum hamilelikle ilgili
ama cuma geceki rüyaların anlamı vardır herzaman bana göre
sözüm ona karşı komşuda hamileymiş(halbuki öyle bişey yok kadının 16 yaşında 1 kızı 4 yaşında 1 oğlu var kesinlikle düşünmüyor 1 daha )ikimizinde karnı kocaman 9 aylık gibi:)
birimizin göbeği biraz aşağıda birimizin ki yukarda ben diyorum ki birimizin erkek birimizin kız !ama hangimize ne dediğimi hatırlamıyorum!
işte böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…