2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
gün içinde sıklıkla işyerini tarif ediyorsa ağız alışkanlığı olmuştur belki, belki de evinin yerini tanımadığı birine söylemek istememiştir... içini ferah tut sen, erkeklerin kafası değişik çalışabiliyor bazen...

Kızlar çok üzgünümm. Muhabbet kuşum öldü. o benim en iyi arkadaşımdı. söylemediği şey yoktu. uçamıyordu zaten. hep yanımda dururdu evde. ne yesem beraber yerdik. gelir gelir öperdi yanağımdan dudağımdan. 3 yaşındaydı tam. evlendiğimizde gelmişti evimize... Bir aydır bir hastaydı bir iyiydi. vermediğim ilaç kalmadı. en son bir haftadır hiç konuşmadı, gelmedi yanıma. dünden beri kafesinde yerde duruyordu. Hep dua ettim Allahım alma onu benden diye. Sonra dün dedim ki Allahım acı çekmesin, iyileşmeyecekse al canını kurtar onu dedim. sabah yine kafesinde yerdeydi. uyuyordu. elime aldım vedalaştık. işe gittim. döndüğümde ölmüştü. elime aldım öptüm, sevdim. hala öyle güzel ki, mis gibi kokuyor tatlım :'(. ağlıyorum durduramıyorum kendimi. nasıl gömücem onu toprağa. gözüm gibi baktım ona 3 yıldır. Üzülmek bebeğimi strese sokmak istemiyorum ama icim acıyor, çok acıyor canım :KK43:((
canım başın saolsun..
evinin bi bireyi ölmüş gibi oluyo bizim de vardı bi kuşumuz yokluğuna alışmak çok zor oldu..
ama senin bi bebişin olucak onu düşün üzmemeye çalış kendini..

Kizlar esim gelmeden paylasmak istiyorum sizinle yorumlari hemencik alsam cok iyi olur. Ona gore karsilayacagim cunku esimi. Kisaca anlatiyorum hemen dr sekreteri degismis yeni gelen sekreter bizimle ayni mahallede oturuyor. Muhabbet acilinca ben surda oturuyorm siz nerede oturuyorsunuz dedi. Esimin verdigi cevap marketin karsisi. Halbuki biz marketin karsisinda oturmuyoruz bi kac sokak asagida oturuyoruz. Marketin karsisi esimin is yeri. Simdi ben kizmakta haksizmiyim oyle soylediginin farkinda bile degilmis ozellikle soylememis falan. Ben mi cok irdeliyorum acaba
hehehh sen bayaaa kıskançlık yapmışsın cnm..
artık adres sorulduğunda otomatiğe bağladığından direkt iş adresini vermiştir cnm..
bazen benim eşim de ev yerine direkt iş adresini söylüyo..
sorun yapcak bişe yok :KK34:

Evet canim 2-3 gundur karnimda kasilma sertlesme agri falan oluyodu sorun yokmus neyse ki
Geçmiş olsun bende bugün paylastim da forumdabir sure ayakta kalim ayni şekilde oturayim kasigimda sertlik ve hassasiyet oluyor DİE sonra netten baktim keşke bakmasaydim kasilma sanci olumsuz ne varsa okudum kaygilandim. Şimdi sende kasilma deyince algida seçicilik dikkatimi cekti Sorim dedim. Normalmiymis peki ne dedi sana dr.

hehehh sen bayaaa kıskançlık yapmışsın cnm..
artık adres sorulduğunda otomatiğe bağladığından direkt iş adresini vermiştir cnm..
bazen benim eşim de ev yerine direkt iş adresini söylüyo..
sorun yapcak bişe yok :KK34:

Sekreter hanim aksamlari dukkanin onunden geciyormus (evine gidiyo yani orda sikinti yok) gormus bizimki bi kac kez. Ama nerde oturuyorsunuza marketin karsisi diyince benim tepem atti. Abartmis miyim yani

Kizlar esim gelmeden paylasmak istiyorum sizinle yorumlari hemencik alsam cok iyi olur. Ona gore karsilayacagim cunku esimi. Kisaca anlatiyorum hemen dr sekreteri degismis yeni gelen sekreter bizimle ayni mahallede oturuyor. Muhabbet acilinca ben surda oturuyorm siz nerede oturuyorsunuz dedi. Esimin verdigi cevap marketin karsisi. Halbuki biz marketin karsisinda oturmuyoruz bi kac sokak asagida oturuyoruz. Marketin karsisi esimin is yeri. Simdi ben kizmakta haksizmiyim oyle soylediginin farkinda bile degilmis ozellikle soylememis falan. Ben mi cok irdeliyorum acaba

Canim bende pretty nin drdiklerine katiliyorum....
Her sorana genelde is yeri adresini vermekten aliskanlik edinmis...
Ama kendimi senin yerine koyuyorumda....
Ben esimin burnundan getirirdim kesinlikle....
Asiri kiskanc biriyim cunku yolda yururken bile gizlerine bakiyorum etrafa bakiniyor mu diye....
Garibim az fircami yemedi :26:
Halbuki oyle biride degil ben bile bakiyorum etrafima yani ama napiim ya :KK9:

Sekreter hanim aksamlari dukkanin onunden geciyormus (evine gidiyo yani orda sikinti yok) gormus bizimki bi kac kez. Ama nerde oturuyorsunuza marketin karsisi diyince benim tepem atti. Abartmis miyim yani

Ya dukkanin onunden gectigini nereden biliyormus o...
Eniste yoldan gecenlere mi bakiyormus canim...
Sahsen burada suphe ettim...
Kiz dukkana ugruyor olmasin o sekilde goruyordur...
Yoksa bu havada disariyi gozlemez sanirim...

Geçmiş olsun bende bugün paylastim da forumdabir sure ayakta kalim ayni şekilde oturayim kasigimda sertlik ve hassasiyet oluyor DİE sonra netten baktim keşke bakmasaydim kasilma sanci olumsuz ne varsa okudum kaygilandim. Şimdi sende kasilma deyince algida seçicilik dikkatimi cekti Sorim dedim. Normalmiymis peki ne dedi sana dr.

Nomalmis canim sikinti yok dedi. Bende netten okuduklarima agladim baya. Uzme sende kendini

azerinin dediği gibi ben de yerinde olsam aynısını yapardım ama kesinlikle ben ağız alışkanlığı diye düşünüyorum :)
evhamlanmanı gerektirecek bi durum yok cnm ama yine de biraz ağırdan alabilirsin :KK34:

Ya dukkanin onunden gectigini nereden biliyormus o...
Eniste yoldan gecenlere mi bakiyormus canim...
Sahsen burada suphe ettim...
Kiz dukkana ugruyor olmasin o sekilde goruyordur...
Yoksa bu havada disariyi gozlemez sanirim...

Yok canim orda sikinti yok disariyi gormesi normal. Kizinda ugrayacagi bir yer degil. Zaten kiz hic birseyin farkinda da degil. Bu kismindan eminim. Ben sadece marketin karsisinda oturuyoruz deyince bozuldum

Yok canim orda sikinti yok disariyi gormesi normal. Kizinda ugrayacagi bir yer degil. Zaten kiz hic birseyin farkinda da degil. Bu kismindan eminim. Ben sadece marketin karsisinda oturuyoruz deyince bozuldum

Anladim canim...
Ya kusuruma bakma bende yer edinmis bu huy ...
Bu gibi durumlarda nedense en kotusunu dusunuyorum...
Sen enistemizi daha iyi tanirsin tabi kac senelik gecmisiniz var ...
Rabb'im sonsuza denk daim etsin :nazar:

Aslinda isyeri marketin direk karsisinda degil caprazinda. Hem is yeri orasi da demedi orda oturuyoruz dedi. Ben bosuna evhamlaniyorum gibi. Geldi kocis bi de trip atiyo bana

Aslinda isyeri marketin direk karsisinda degil caprazinda. Hem is yeri orasi da demedi orda oturuyoruz dedi. Ben bosuna evhamlaniyorum gibi. Geldi kocis bi de trip atiyo bana

heheh yemin ederim bizim aklımıza gelen şeytanın aklına gelmez bende sen gibiyim çok afedersin osuruktan nem kaparım eşim çıldırır sinirden,bence boşuna üzüyosun kendini hem ağaz alışkanlığı hemde evinin yerini söylemek istememiş olabilir.sen anlarsın aslında bakışından konuşmasından huyunu bilirsin yani kocan sonuçta.hormonlarına kanıp üzme kocişi

heheh yemin ederim bizim aklımıza gelen şeytanın aklına gelmez bende sen gibiyim çok afedersin osuruktan nem kaparım eşim çıldırır sinirden,bence boşuna üzüyosun kendini hem ağaz alışkanlığı hemde evinin yerini söylemek istememiş olabilir.sen anlarsın aslında bakışından konuşmasından huyunu bilirsin yani kocan sonuçta.hormonlarına kanıp üzme kocişi

Oyle diyo zaten bana senin dusundugun seyi kirk yil dusunsem aklima gelmez der

Kızlar çok üzgünümm. Muhabbet kuşum öldü. o benim en iyi arkadaşımdı. söylemediği şey yoktu. uçamıyordu zaten. hep yanımda dururdu evde. ne yesem beraber yerdik. gelir gelir öperdi yanağımdan dudağımdan. 3 yaşındaydı tam. evlendiğimizde gelmişti evimize... Bir aydır bir hastaydı bir iyiydi. vermediğim ilaç kalmadı. en son bir haftadır hiç konuşmadı, gelmedi yanıma. dünden beri kafesinde yerde duruyordu. Hep dua ettim Allahım alma onu benden diye. Sonra dün dedim ki Allahım acı çekmesin, iyileşmeyecekse al canını kurtar onu dedim. sabah yine kafesinde yerdeydi. uyuyordu. elime aldım vedalaştık. işe gittim. döndüğümde ölmüştü. elime aldım öptüm, sevdim. hala öyle güzel ki, mis gibi kokuyor tatlım :'(. ağlıyorum durduramıyorum kendimi. nasıl gömücem onu toprağa. gözüm gibi baktım ona 3 yıldır. Üzülmek bebeğimi strese sokmak istemiyorum ama icim acıyor, çok acıyor canım :KK43:((

canım üzüldüm senin adına çünkü iyi bilirim o duyguyu bizim de bir kuşumuz vardı konuşuyordu acayip birşeydi çok alışmıştık ona ama kaçtı ben de çok üzülmüştüm ama lütfen üzme kendini bebeğinde etkilenmesin

canım ben de kıskancım ama sen benden fazla kıskançmışsın onda kötü birşey yok ki ağız alışkanlığıdır belki takılma fazla bence

kızlaaaar yarın büyük günnn... ikili testimin sonuçlarını alacağız doktorla konuşacağız... hiç tedirgin değilim nedense bi rahatlık var içimde.. Rabbim dilerim bizi üzmez sağlıklıdır benim minik kelebeğim...

doktoru cinsiyet için tekrar sıkıştıracağım ama sanırım yine bir şey demeyecek :)

dua edin lütfen umarım sağlıklıyızdır Rabbim bize bağışladığı o mucizeyi hayırlısıyla ve sağlıkla gönderirir inşallahhh :KK49:

güzel haberlerini bekliyoruz tatlım

X