2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Bebeğin hayrlı olsn canm izmirde mi otryosn ben de şifaya gidiyrm da

hangi meyve canım? bulursak kargo ile gönderelim.

ALLAH RAZI olsun canım insallah yarın biyopsi yaptıracaz insallah iyi haber alırım sonuçtan.

Canım çok geçmiş olsun, inşaallah testlerin temiz çıkar. Bu arada bu et beni gibi olan şey tam nerde canım? Bende de öyle bir şey var, bir kaç yıldır duruyor orda ama sen diyince şimdi korktum. Tam da et beni gibi bir şey. Ay ne ki acaba bunlar? Çok meraklandım şimdi. Bu hpv virüsü neymiş çok önemli miymiş?

çok geçmiş olsun canım benim de plasenta aşağıdaymış ilişki yasak yürüyüş yapmak ağır iş yapmak hepsi yasak ama yukarı çıkma ihtimali var dedi doktor o yüzden yasakladı zaten bu ayın 26 sında randevum var o zaman bakacak yukarı çıkmışmı diye üzülme sende dikkat et yukarı çıkabilir belki siğillerin de inşallah kötü huylu çıkmaz dua edeceğim senin

saglı sollu iki dudagın üstünde biraz yukarısında ve biraz asagısında. bende önemsememiştim ama sen bence kontrole gidince mutlaka doktora göster. umarım seninki öyle bişe degildir. cinsel yolla bulasan bi virüsmüs kötü huyluysa rahim agzı kanseri olma olasılıgı varmıs. ((

Ayy, doktorum da erkek, öyle bir şey söylemeye çok utanırım şimdi... Sen bi git sonuçlarını al bakalım canım, bize de haber et durumu olur mu? Senin bu şeyler aynı anda mı çıktı yoksa biri önce çıktı arkasından da zamanla diğerleri mi çıktı? Bende epeydir sadece bir tane var. Bir de bi doktor yazın böyle detaylı bir şekilde vajinamı rahim ağzımı falan incelemişti ama temiz demişti. Kötü bir şey olsa o söylemez miydi? Gerçi belki görmedi bile...

kızlaaarrr biz oğlumuz olursa adını MİRAÇ koymaya karar verdik

kızımıza da söylemiştim MİNA :) ay bi an heyecanlandımmmmm

Cinsiyeti hemen öğreneyim ya ne olur ne olur yaaa ve sağlıklı bi oğluşumm olsa yaaaaa

Rabbim ne olur duy beniiiii

Geçmiş olsun canım üzülme inşallah bişey olmaz dualarımız seninle bebişinde sende Allah'a emanet

sağol canım. seninkine de maşallah.

bende 16. hafta içerisindeyim ve ilk bebeğim doktor bize de kız gibi dedi haftaya daha net bişi söyleyecek.Asya gerçekten güzel bir isim bence

evet canım nazlı bir bebişim olacak galiba :) maşallah hepimizinkine. fotolarına bakıyoruz kaç saattir :)

Canım benim ne demek ben seni çok iy anlıyorum benimde uzun bi zaman olmadı allah en. Kısa zamanda sana da nasip eder inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin okudum canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Canim sitemizde kiz sayisi oldukca az....
Rabb'im gonlune gore versin
Ins. Cogunluk gibi erkek olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…