2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Annesi senin bebis simdiden boyle naza cekiyor kendini ....
Dogduktan sonra nasil olacak kim bilir
Masaallah herseyi olusmus...
Ense kalinligida guzelmis daha ne olsun
Fotograflarina bakar durursun artik

Tatlim dun konustum ben doktorla ...
Ama gercekten doktor yani ....
Ben balik yiyemiyorum dedim kokusu aliyor haftada birkac tane balik yagi hapi aliyorum dedim....
Almaya devam et dedi....
Ben ama eczanedeki yaglardan kullanmiyorum ....
Disi bile balik yagi ile kapli dogal kapsullerden aliyorum....
çok güzel bi isim canım ali ler çok zeki ve ilmi yüksek olur sirayet eder inşallah. benim eşim ali olmasaydı kesin ali koyardım.daha cinsiyet tam belli değil ama ben erkek hissediyorum.
Hayirlisi olsun canim....
Rabb'im gonlune gore versin
Yasin ismini de cok severim peygamber efendimizin isimlerinden biri oldugu icin

Allah (c.c.) sonsuza denk bebeginin seninle olmasini nasip etsin canim
8 sene dile kolay ...
Ama bak sukur mukafatini almissin cok sukur

yazdıklarının birini bile sevmiyorum
ben almiyim,alana mani olmiyim

puf puf alıntı yapamadım ama doktorun salam sosisi yasaklamadımı benim ki yasakladı sadece sucuk yiyebilirsin çok iyi pişirmek şartıyla dedi benim canım karışık sandviç ve pizza istiyor pizza kendime göre salam ve sosissiz yaptırdım ama sandviç yiyemedim

kızlar ya birşey sorucam bebeğin cinsiyetini öğrenebildiniz mi? bana bir doktor erkek başka bir doktor kız dedi kafam çok karışık yaaaaa

kizlar sizlerle paylasmak istedim...
Biz 5 kiz kardesiz...
Babamla annem gercekten cok istediler bir erkek evlatlarinin olmasini...
Ama nasip olmadi...
Bugun yanlarindaydim kizlar....
Bizim aile nasil sevinmis anlatamam....
Ben uzulmesinler diye banttan bahsetmemistim...
Uyuyamazlardi cunku biliyorum....
Benden daha cok mutlulardi siz dusunun artik....
Rabb'ime sukurler olsun ki onlari boyle mutlu gorebilmeyi nasip etti bana

çok ağır yahu :) yemeye gayret ediyorum incir ve cevizi ama birlikte ve de balla midemi bulandırabilir diye düşünüyorummm

pişmemiş yeme dedi..
çok yeme yada pişirsende yeme demedi..
ama zaten hazır gıdaları mümkün olduğunca tüketme dedi..
g
eçenlerde kumpir yedim mesela,sosisleri yemedim..ama pizza yicek olsam sucuk salam yerim heralde..öyle ara sıradan bişey olmaz yav

seninki ilk torunmu yoksa.ballı.

kızlar ya birşey sorucam bebeğin cinsiyetini öğrenebildiniz mi? bana bir doktor erkek başka bir doktor kız dedi kafam çok karışık yaaaaa

bu cuma ikili testim yapılacak,belki bi tahmin alabilirim diye düşünüyorum ama bakalım..

çok ağır yahu :) yemeye gayret ediyorum incir ve cevizi ama birlikte ve de balla midemi bulandırabilir diye düşünüyorummm

aynen yemesi çok zor ama ben haftada bir kayısı olanı yapıyorum o hafif pestili zaten ev yapımı olanı buralarda bulamam ama incir ve ceviz çok güzel oluyo ağır biraz.yani bi tane yapıp yiyiyorum tatlı niyetine.

Kızlar dün eşimle ilişki sonrası kanamam oldu sabah erkenden doktoruma gittim ultrasondan bakınca plasentan aşağıda bu yüzden kanaman olmus ilişki kesinlikle yasak dedi. Ayrıca vajinamda 5 aydır var olan et benine benzer küçük 5 tane Siğil oluşmuştu önemsememiştim -ben- sanıp. Bugün sormak istedim alttan kontrol etti ve hpv virüslü Siğil olma ihtimali var. parça alıp biyopsi yapmalıyım dedi bu hafta düşün haftaya gel dedi mutlaka yapılması gerekiyor dedi. Virüs varsa sezeryan ile doguma alıcam dedi. Normal doğumda bebeğe geçme olasılığı çok yüksekmiş. Cinsiyetimiz erkekmiş ama hiç sevinemedim bile bebeğime bişe olmasından çok korkuyorum. Arkadaslar benim için dua edin köyü huylu çıkmasın. Birde bu durumla karşılasan varmı varsa yazsın ne olur.

Canim cok gecmis olsun.....
Sikma canini canim ins. Onemli birsey degildir.....
Allah (c.c.) in izni ile bebegine birsey olmaz canim...
Dularim seninle...
Bol bol dua et sende....
Rabb'im bebegini sag salim olarak sana bagislasin...
Seninde onemli birseyin yoktur ins.

çok geçmiş olsun dilerim sonucun iyi çıkar ...

geçmiş olsun arkadaşım..inşallah kötü huylu değildir...Allah yardımcın olsun...dualarımız seninle..

bu cuma ikili testim yapılacak,belki bi tahmin alabilirim diye düşünüyorum ama bakalım..

inşallah güzel sonuçlar alırsın pufpuf ki alırsın eminim :) seninki kız olucak :)

bu aylar yanıltıcı olabiliyor...aynı doktor bana 10 gün içinde önce erkek sonra kız dedi:)

hoşgeldin canım..sağsalim gelmişsin..bende 7.30 da çıkıcam inşallah sağ salim evime ulaşırım :) Mina güzel isim canım..Alah gönlünüze göre versin..önce sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün olsun tabiide :)

:)) valla ben en fazla günkurusunun içine ceviz koyup yiyorum..inciri ballı cevizli deneyebilirim..çok severim çünkü..
ellerine sağlık :))

canım ALLAH ın izniyle bebeğine birşey olmaz inş. daha dikkatli davran ve biraz yatarak dinlen bu arada kaç haftalık hamilesin?

DUA

merhaba cok tatlı hamiş arkadaslarım...allahım bebeklerinizi kucagınıza almayı nasıp etsin inş

benim sizden bir ricam var.....hamişlerin duası makbul olurmus.....benimde bebişim olsun dıye herkes 1 ayetel kursi okuyup dua edebilir mi?????? ALLLAHRIZASI için......

ama istemezseniz okumazsanızda anlarım....

Son düzenleme:
Esra Erol'un hamileliğini ilk açıkladığı anı izledim şimdi,merak edip..
inanılmaz duygulandım yaaaa,gözlerim doldu anında :2:
ya hormonlardan,ya şu an aynı duyguları paylaştığımızdan olsa gerek..
çok güzel yaaaa,Allah'ım sağlıkla isteyen herkese ersin inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…