2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

duamı ettim canım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dilerim en kısa sürede bir bebeğin olur hayırlısıyla...

sağol canım. inşallah :)

Okusum canim.
Allah (c.c.) kabul etsin....
En kisa zamanda meleginin seninle olmasi dilegiyle

canım inş seninde en yakın zamanda bir bebişin olur herkes okur bence Allah senin ve bütün haziran annelerinin gönlüne göre versin

Sağol canım...:) burda hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz elimizde geldiğince birbirimize destek oluyoruz İnşallah aynı zamanlarda da bebişlerimizi kucaklarız...:) Test sonuçların da güzel çıkmış... doktor cinsiyeti için bişey demedimi...

günaydınlar sormayın bende birkac gündür lokum aseriyorum ama asermek güzel bir duyguymuş

Kızlar şimdiye kadar kilolarınız ne durumda kaç kilo aldınız?
,

Aaaaaa..... Böyle ayrıntılara girerseniz sonra ben kendimi mutfakta buluyorum geçen burda bi arkadaş portakal dedi gecenin o saatinde portakal yedim bu seferde uykum kaçtı...
Ben bi 2.5 kilo fazla çıkıyordum tartıda sonra 2 oldu bulantılarım geçtikten sonra da malum iştah artışı ile birlikte yine 2.5 kilo fazla çıkıyorum. Doktorum normal bulduğu için sorun etmiyorum da ileri ayları bilemiycem...

Bu sene o kadar çok emir duydum ki çok popüler galiba... Biz erkek olsaydı Kaan istiyorduk kız isimi de hiç düşünmedik önceleri Sinemis ismini severdim ama çerkes adı olduğu için insanlara biraz farklı geliyor...

kızlar bugün benim doğum günüm yarın ise evlenme yıldönümümüz 13.yılımızı bitiriyoruz

Daha nice nice yıllara olsun çok tebrik ederim canım...

kızlar beslenmeniz ne alemde..ben acayip taktım kafaya... ay bakliyat yemedim yok bu hafta balık yemedim yok sebze yemedim meyve azmı yiyorum ..nasıl dengeliyorsunuz yoksa canınız ne isterse onumu yiyorsunuz..

Kesinlikle canım ne isterse onu yiyorum öbür türlü olmuyor çünkü...

kızlar çay kahve konusunda doktorunuz bir şey dedi mi? ben çok çay kahve içilmeyecek diye biliyorum internetten falan doktoruma da sürekli sormayı unutuyorum. çaysız da olmuyor

Bana günde bir fincan içebilirsin demişti ama genel olarak kafeinli içeceklerden uzak durmamı söyledi zaten normalde de pek tüketmediğim için sorun olmuyor benim için bitek hafta sonları tüketiyorum oda eşimle birlikte kahvaltı yaptığım için...

çok yaramaz olacak senin miniğin :) gözünaydın bu arada :) judith sen hangi şehirdesin ?

duamı ettim canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dilerim en kısa sürede bir bebeğin olur hayırlısıyla...

okusum canim.
Allah (c.c.) kabul etsin....
En kisa zamanda meleginin seninle olmasi dilegiyle

canım inş seninde en yakın zamanda bir bebişin olur herkes okur bence allah senin ve bütün haziran annelerinin gönlüne göre versin

ayyyy cok sevindim allahım razı olsun....meleklerinizi korusun inş

canım benim yaaa çok geçmiş olsun kaç haftalıksın sen plesentanın aşağıda olduğunu yenimi görmüş allah allah rabbim şifa versin canım inşallah temiz çıkar sonuçların.

okudum canım...inşallah sende bebişine biranönce kavuşursun..

KIZLARRRRRRRR !

Düşündüğünüz kız yada erkek isimleri nelerdir paylaşırsanız çok sevinirim

KIZ...

• ECE NAZ (kısmetse ben bunu koyacağım)
  • DERİN
  • MELİS
  • DUYGU
  • BEREN
  • MİNA

ERKEK...

• DORUK
  • EFE (Kısmetse ben bunu koyacağım)
  • ÇINAR
  • AYAZ
  • BORA
  • CAN

(ŞİMDİLİK İLK AKLIMA GELENLER BUNLAR OLDU)

Bi tanede benden olsun... Allah gönlüne göre versin canım....

aaaay inşallah canım..
dın dın dın dın.. kalp atışı gün geçtikçe artıyo :82:

pufpufum heyecan yapma canım benim ben inanıyorumki çok güzel sonuçlarla geleceksin ve inanıyorumki çok güzel bir anne olacaksın rabbim anneliği senin gibi heyecanını değerini her anını yaşamayı bilen kadınlara versin inşallah.burdaki herkes bu kadınlardan biri bence ama senin bu tatlı heyecanına bayılıyorum hatta bazen kendimi ruhsuz hissediyorum.sanırım bunun yaşlada alakası var tahminimce sen benden epey küçüksün fıstık anne olacaklardansın.:108:Bu gidişinde inşallah bebişin sana el sallar sende burda aynı heyecanla paylaşır ve bizi mutlu edersin

ben yavaştan hazırlanayım..evime doğru gideyim artık...hepinize endişesiz güzel huzurlu akşamlar geceler olsun..iyi sohbetler....

KIZ...

• ECE NAZ (kısmetse ben bunu koyacağım)
  • DERİN
  • MELİS
  • DUYGU
  • BEREN
  • MİNA

ERKEK...

• DORUK
  • EFE (Kısmetse ben bunu koyacağım)
  • ÇINAR
  • AYAZ
  • BORA
  • CAN

(ŞİMDİLİK İLK AKLIMA GELENLER BUNLAR OLDU)

Çocuklar isimlerinin özelliklerini taşırlarmış sizinki doğar doğmaz doktora efelenmesin sonra...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…