2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
DUA

merhaba cok tatlı hamiş arkadaslarım...allahım bebeklerinizi kucagınıza almayı nasıp etsin inş :KK16:

benim sizden bir ricam var.....hamişlerin duası makbul olurmus.....benimde bebişim olsun dıye herkes 1 ayetel kursi okuyup dua edebilir mi?????? ALLLAHRIZASI için......

ama istemezseniz okumazsanızda anlarım....

duamı ettim canım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dilerim en kısa sürede bir bebeğin olur hayırlısıyla...

hoşgeldinn..güzel haberlerle geldin..bak sen kuzucuğa..canı ne ne zaman isterse o zaman annesi..keyfi yerinde baksana ..:) maşallah aarkadaşım çok güzel çok güzel..testlerinde güzel çıkar eminim... iyi haberlerini iyi sonuçlarını bekliyoruz canım..maşallah maşallahhh

sağol canım. inşallah :)

DUA

merhaba cok tatlı hamiş arkadaslarım...allahım bebeklerinizi kucagınıza almayı nasıp etsin inş :KK16:

benim sizden bir ricam var.....hamişlerin duası makbul olurmus.....benimde bebişim olsun dıye herkes 1 ayetel kursi okuyup dua edebilir mi?????? ALLLAHRIZASI için......

Okusum canim.
Allah (c.c.) kabul etsin....
En kisa zamanda meleginin seninle olmasi dilegiyle :KK16:

DUA

canım inş seninde en yakın zamanda bir bebişin olur herkes okur bence Allah senin ve bütün haziran annelerinin gönlüne göre versin

Pufpuff, cilek, azerikizi, oglest, tt, esmer sirine ... ve adini sayamadigim herkes Slm kizlar epy zamandir giremiyorum ama takip etmeye calisiyorum hepinizin endiselerini iyi haberlerini okudum sizinle sevindim sizinle uzuldum hep dua ettim sizler ve minikler icin..
Benimde 2li testim dun yapildi. 12+3 olmam gerekiyoken 12+6 ciktik, nazal kemigimiz olusmus, ense kalinligimiz 1.8 cikti boyumuz 61mm olmus ama kuzum sanki secdeye kapanmis gibiydi cok guzel bir duyguydu rabbim heekese yasatsin sizi swviyoruz ve opuyoruz

Sağol canım...:) burda hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz elimizde geldiğince birbirimize destek oluyoruz İnşallah aynı zamanlarda da bebişlerimizi kucaklarız...:) Test sonuçların da güzel çıkmış... :nazar: doktor cinsiyeti için bişey demedimi...

kızlar ben bu saatte aşerdim :KK1: canım kızarmış köy ekmeğine tereyağ ve ev salçası çekti :26: allahtan evde vardı hemen yapıp yedim :21: çok enteresan bi durum ben önceden gece ağzıma hiç bişey koymazdım yoksa uyuyamazdım safra kesem yok benim,ama şuanda gece ne yersem hiç fark etmiyorum hatta mutlu uyuyorum :KK16::KK49: tüm annişlere bebişli rüyalar....

Kizlarrrr gunaydiinnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16: Cok guzel bir gun olsun insallah. Bebisler de iyiler umarim. Ben su siralar tekmelemesini hissetmeyi dort gozle bekler oldum. Bir dee 13. haftada basladigim demir hapindan sonra sanirim istahim baya acildi. Onceleri ne guzel bol yesillik, salata turu seyler aseriyorken simdilerde spagetti, makarna aseriyorum. Zeytinyagli masum bir yemek bile yesem yanina hemen spagetti yaparken buluyorum kendimi. Evdeki son paket de bitsin de bir rahata ersem :)):KK1::KK1:

günaydınlar :KK49: sormayın bende birkac gündür lokum aseriyorum ama asermek güzel bir duyguymuş :KK1:

Kızlar şimdiye kadar kilolarınız ne durumda kaç kilo aldınız?
,

Aaaaaa..... :KK37: Böyle ayrıntılara girerseniz sonra ben kendimi mutfakta buluyorum :KK56: geçen burda bi arkadaş portakal dedi gecenin o saatinde portakal yedim bu seferde uykum kaçtı...
Ben bi 2.5 kilo fazla çıkıyordum tartıda sonra 2 oldu bulantılarım geçtikten sonra da malum iştah artışı ile birlikte yine 2.5 kilo fazla çıkıyorum. Doktorum normal bulduğu için sorun etmiyorum da ileri ayları bilemiycem... :KK9:

biz erkek ismi olarak EMİR düşünüyoruz çok seviyoruz eşimle bu ismi.fakat eşimin kuzeni de emir talha koycakmış biraz o üyzden yüreksiz oldum ama gerçeken başka erkek ismi düşünemiyorum hiç.kız olursa da ZEYNEP düşünüyoruz.babasının süsü demek o yüzden babası bu ismi çok istiyor.öyle garip isimlerden hoşlanmıyoruz isminin anlamı güzel olsun istiyoruz sadece :) ve bi insan isminin anlamını ömür boyu taşır karekteri o yönde gelişir bi nevi ben buna inanıyorum.o yüzden isimlerin anlamlarına bakın derim arkadaşlar :KK34:

Bu sene o kadar çok emir duydum ki çok popüler galiba... Biz erkek olsaydı Kaan istiyorduk kız isimi de hiç düşünmedik önceleri Sinemis ismini severdim ama çerkes adı olduğu için insanlara biraz farklı geliyor...

kızlar bugün benim doğum günüm yarın ise evlenme yıldönümümüz 13.yılımızı bitiriyoruz

:nazar: Daha nice nice yıllara olsun çok tebrik ederim canım... :KK54:

kızlar beslenmeniz ne alemde..ben acayip taktım kafaya... ay bakliyat yemedim yok bu hafta balık yemedim yok sebze yemedim meyve azmı yiyorum ..nasıl dengeliyorsunuz yoksa canınız ne isterse onumu yiyorsunuz..

Kesinlikle canım ne isterse onu yiyorum öbür türlü olmuyor çünkü...

kızlar çay kahve konusunda doktorunuz bir şey dedi mi? ben çok çay kahve içilmeyecek diye biliyorum internetten falan doktoruma da sürekli sormayı unutuyorum. çaysız da olmuyor :KK25::KK25:

Bana günde bir fincan içebilirsin demişti ama genel olarak kafeinli içeceklerden uzak durmamı söyledi zaten normalde de pek tüketmediğim için sorun olmuyor benim için bitek hafta sonları tüketiyorum oda eşimle birlikte kahvaltı yaptığım için...

Kızlaarr ben de ikili teste gittim bugün. çok maceralı oldu sabahımız. doktorum baktı her yerine bir sürü fotoğraf çıkardı, ama ensesini ölçecek açıyı yakalayamadı bir türlü. çünkü minnoşum bir yayılmış yatmış kafası arkaya doğru gitmiş. kıpırdatamadık ne yaptıysak. hadi biraz dolaşıp gelin tatlı bir şeyler yiyin dedi doktor. tatlı yedim 15 dk dolaştım. bu sefer emekler pozisyondaydı. burnunu gördük orda, kaburgalarını, midesini, hatta ellerini tek tek parmaklarını bile gördük. ensesini yine ölçemedi ama doktor. hadi birasz daha dolaşın dedi.vee 3. de yine yatıyordu doktor çok iyi pozisyon dedi ve ölçebildi. çok şükür normal dedi. 2 saat uğraştırdı bizi miniğim :) iyi olsun da o bekleriz tabii. 20 ye yakın fotoğrafımız oldu. beynine falan da baktı doktor. her şey yolunda dedi. 12+5 iz bgn ama 13+1 çıktı. 7.01 cm olmuşş teyzeleri :))) kan da verdim. 5 gün sonra dediler. şifaya gittim bu arada kızlar. test fiyatı 50 tl imiş. ama ben personel olduğum için 25 tl ödedim.

çok yaramaz olacak senin miniğin :) gözünaydın bu arada :) judith sen hangi şehirdesin ?

duamı ettim canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın dilerim en kısa sürede bir bebeğin olur hayırlısıyla...

okusum canim.
Allah (c.c.) kabul etsin....
En kisa zamanda meleginin seninle olmasi dilegiyle :KK16:

canım inş seninde en yakın zamanda bir bebişin olur herkes okur bence allah senin ve bütün haziran annelerinin gönlüne göre versin

ayyyy cok sevindim allahım razı olsun....meleklerinizi korusun inş :KK16::KK16::KK16:

Kızlar dün eşimle ilişki sonrası kanamam oldu sabah erkenden doktoruma gittim ultrasondan bakınca plasentan aşağıda bu yüzden kanaman olmus ilişki kesinlikle yasak dedi. Ayrıca vajinamda 5 aydır var olan et benine benzer küçük 5 tane Siğil oluşmuştu önemsememiştim -ben- sanıp. Bugün sormak istedim alttan kontrol etti ve hpv virüslü Siğil olma ihtimali var. parça alıp biyopsi yapmalıyım dedi bu hafta düşün haftaya gel dedi mutlaka yapılması gerekiyor dedi. Virüs varsa sezeryan ile doguma alıcam dedi. Normal doğumda bebeğe geçme olasılığı çok yüksekmiş. Cinsiyetimiz erkekmiş ama hiç sevinemedim bile bebeğime bişe olmasından çok korkuyorum. Arkadaslar benim için dua edin köyü huylu çıkmasın. Birde bu durumla karşılasan varmı varsa yazsın ne olur.

canım benim yaaa çok geçmiş olsun kaç haftalıksın sen plesentanın aşağıda olduğunu yenimi görmüş allah allah rabbim şifa versin canım inşallah temiz çıkar sonuçların.

DUA

okudum canım...inşallah sende bebişine biranönce kavuşursun..

KIZLARRRRRRRR !

Düşündüğünüz kız yada erkek isimleri nelerdir paylaşırsanız çok sevinirim

KIZ...

• ECE NAZ (kısmetse ben bunu koyacağım)
  • DERİN
  • MELİS
  • DUYGU
  • BEREN
  • MİNA

ERKEK...

• DORUK
  • EFE (Kısmetse ben bunu koyacağım)
  • ÇINAR
  • AYAZ
  • BORA
  • CAN

(ŞİMDİLİK İLK AKLIMA GELENLER BUNLAR OLDU)

DUA

Bi tanede benden olsun... Allah gönlüne göre versin canım....

aaaay inşallah canım..
dın dın dın dın.. kalp atışı gün geçtikçe artıyo :82:

pufpufum heyecan yapma canım benim ben inanıyorumki çok güzel sonuçlarla geleceksin ve inanıyorumki çok güzel bir anne olacaksın rabbim anneliği senin gibi heyecanını değerini her anını yaşamayı bilen kadınlara versin inşallah:KK16:.burdaki herkes bu kadınlardan biri bence ama senin bu tatlı heyecanına bayılıyorum hatta bazen kendimi ruhsuz hissediyorum.sanırım bunun yaşlada alakası var tahminimce sen benden epey küçüksün fıstık anne olacaklardansın.:108:Bu gidişinde inşallah bebişin sana el sallar sende burda aynı heyecanla paylaşır ve bizi mutlu edersin :KK16:

ben yavaştan hazırlanayım..evime doğru gideyim artık...hepinize endişesiz güzel huzurlu akşamlar geceler olsun..iyi sohbetler....

KIZ...

• ECE NAZ (kısmetse ben bunu koyacağım)
  • DERİN
  • MELİS
  • DUYGU
  • BEREN
  • MİNA

ERKEK...

• DORUK
  • EFE (Kısmetse ben bunu koyacağım)
  • ÇINAR
  • AYAZ
  • BORA
  • CAN

(ŞİMDİLİK İLK AKLIMA GELENLER BUNLAR OLDU)

Çocuklar isimlerinin özelliklerini taşırlarmış sizinki doğar doğmaz doktora efelenmesin sonra... :KK9: :KK9: :KK9:

X