2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
gunaydın herkese... yavas yavas cınsıyetler bellı olmaya basladı ne guzel ben meraktan olucem.yapmadıgım cınsıyet tahmını kalmadı.cogunlu erkek cıkıyo hazıran annelerının galıba hadı hayırlısı bakalım

Günaydın kızçelerim
Benimde dün akşamüstü başlayan inanılmaz bi şişkinliğim vardı çok şükür şimdi daha rahatım :) artık yavaş yavaş göbişlerde oluşacak anlaşılan

ya evet yaaaa.. ama öyle kilo göbeği gibi değil de,hamile göbeği gibi olsunnnnnnnnnnnnn noluuuuuuuuuuurrrrrrrr lütfeeeeeeeeeeeen hadiiiiiiiiiiiiiiiii

ahahahah delirdim

Evt cok mutluyum. Buarada herkese tesekkurler.... dun adini sayamadigim raziye huzeyefe lipet vs.... ne olur alinmayin gucenmeyin telden giriyorum zorlandim hepimiz hayirli haberlerle donmusuz donecegiz...
Bir arkadas sormus kac kilo aldiniz diye benim 3aylik bilancom 2kilo verip 1kilo almak ama hic bulantim kusmam olmadi asermedimde boyle iste

günaydın anneler nasılsınız biz dün basagrısı cektimm öldü ya ilaçta içmedimm parol ama sabaha kadr yatamadım migren var sanırım baş ağrısında ısıga bakamadım

bilgilendirdiğin için tsk ederim tt cim söleyecem dr bana 4 ilaç vermiş biri elvit diğeri ferrum biri 2 günde bir caldivay biride magnur diye bir ilaç

Gunaydin canlaaaaarr
Herkese hayirli sabahlar
Kontrolu olan arkadaslar en guzel haberlerle donmeniz dilegiyle...

Bu arada kizlar bir arkadas 885.sayfada calisma saatleri ile ilgili yazdiklarini arastirdim eger 6331 sayili is guvenligi kanunu kapsaminda calisiyorsaniz hemen doktordan hamile oldugunuzu belgelendirerek is yerinize dilekce ile basvurun hakkinizi kullanin, ayrica kontrole gitttiginizde ucret kesilmiyor ne yazikki ben dahil degilim sabah 7 aksam 6 calisiyorum.

günaydın
sadece haziran ayı değil genelinde erkek çok
eskiden çok kız olurdu şimdi erkek
biz 3 eltiyiz 2 şer ay aramız 3 ü de erkek eşimin kuzeni erkek çevremdekilerin %80i erkek
gerçi benim 12+1 de erkeğe benziyor dedi kesin erkek demedi ama!genelde erkekler çabuk belli ediyor kendini
eltiminde 1 kızı var yaklaşık 20 haftalık hamile baştan beri sgk ya gidiyor cinsiyetle ilgili yorum yapmamışlardı
o da hep kız diye konsantre olmuştu,herkesede kız diyordu,çünkü herşey aynı kızındaki gibiydi hamileliği filan!
dün ilk defa özele gitmiş ve ekek demişler
o kadar kıza konsantre olmuş ki hala inanamıyor

negiffcim nasıl yani ben anlamadım

günaydın canım benim daha iiyim düne göree sen bebişn nasıl

Cok sukur canim iyi gibiyiz. Bende hamis kaldigim gunden beri omuz agrisi cekiyorum cok fena tutulmus. Ilac krem falan kullanamiyorum zeytin yagi sicak su torbasi idare etmeye calisiyorum ama geciremedim bir turlu.

günaydın anneler nasılsınız biz dün basagrısı cektimm öldü ya ilaçta içmedimm parol ama sabaha kadr yatamadım migren var sanırım baş ağrısında ısıga bakamadım

Günaydın canım geçmiş olsun. Bende migren var, 6. Haftadan beri hemen hemen hergün baş agrısı yaşadım bende sabaha kadar agrıyla bas etmeye calısıyorum. Eşim masaj yapıyor😔 ama hiç bişey geçirmiyor. Dr ilacımı degistirdi, bir hafta iyiydim ta ki bu hafta başına kadar şimdi tekrar başladı ben dayanamadıgım zaman parol alıyorum yoksa acile gitmek zorunda kalıyoruz çok iyi anlıyorum seni. Karanlık odada gözlerini kapat ensene buz koy biraz iyi geliyor 😔

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…