2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 15-06-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Listeye eklenmek için bana özel mesaj ile ulaşmanızı rica ederim.

Saygılarımla

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 27 Haziran
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 Haziran
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci 9 Haziran
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran
belinda31 25 İlk 20 Haziran
tubakara 29 2. Gaziantep 9 Haziran
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 Haziran
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran
Lahesis 31 İlk Denizli
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran İkiz -
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran

bende bu tabloda ismim olsun istiyorum ama mesaj sayımı dolduramadığım için özelden mesaj atamıyorum size.

Herkese iyi akşamlar,
Tabi ki aklım bebişimde ; düşme riskinden dolayı hala ilaç kullanıyorum. 3 hafta önce gittim son kontrole ve bu arada Ara ara kahverengi kanamalr oldu ve beni korkuttu. Bu cumartesi insallah gidip bebişimizi göreceğiz. İNşallah herşey yolundadır. İnşallah hala bizimledir. Kötü düşünmek istemiyorum ama aklıma gelmiyor değil. :18::KK5:

Neyse eğer sağlıkla dönersek hemen gidip bebişime bişeyler alıcam... :KK1:

Sizin iyi haberlerinize seviniyor ve endişelerimden uzaklaşıyorum.. İnşallah herşey yolundadır... İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız... :nazar:

çok geçmiş olsun canım inşallah tekrarlamaz inşallah bebişler bizi hiç bırakmaz :KK16:

kızlar ben bu saatte aşerdim :KK1: canım kızarmış köy ekmeğine tereyağ ve ev salçası çekti :26: allahtan evde vardı hemen yapıp yedim :21: çok enteresan bi durum ben önceden gece ağzıma hiç bişey koymazdım yoksa uyuyamazdım safra kesem yok benim,ama şuanda gece ne yersem hiç fark etmiyorum hatta mutlu uyuyorum :KK16::KK49: tüm annişlere bebişli rüyalar....

Kizlarrrr gunaydiinnnnnn:KK16::KK16::KK16::KK16: Cok guzel bir gun olsun insallah. Bebisler de iyiler umarim. Ben su siralar tekmelemesini hissetmeyi dort gozle bekler oldum. Bir dee 13. haftada basladigim demir hapindan sonra sanirim istahim baya acildi. Onceleri ne guzel bol yesillik, salata turu seyler aseriyorken simdilerde spagetti, makarna aseriyorum. Zeytinyagli masum bir yemek bile yesem yanina hemen spagetti yaparken buluyorum kendimi. Evdeki son paket de bitsin de bir rahata ersem :)):KK1::KK1:

Gunaydin guzel anneler ve yavrulari :KK16:
Oh oh masaallah aseren cogaliyor :KK56:
Ben ikinci ayimda elma sekeri...baklava...pismaniye anlayacaginiz hep tatli aserdim :21:
Ye tatliyi dogur hakkiyi lafi tuttu bende :emir_bebek:
Ayrica yuzum oldukca parlak fakat yuzumde bile cikmayan sivilceler sirtimda oldukca artarak cikmaya basladi :KK19:
Gune korku ve endise yerine mutlu uyanmak gercekten oldukca guzel ♥♥♥

Ben ikinci ayimda elma sekeri...baklava...pismaniye anlayacaginiz hep tatli aserdim :21:
Ayrica yuzum oldukca parlak fakat yuzumde bile cikmayan sivilceler sirtimda oldukca artarak cikmaya basladi :KK19:

Gunaydin Allah her zaman guzellikler nasip etsin İnsallah. Bende bi kac hafta once bi yaz meyvesine aserdim ama bulamadik agladim bile ya :) cocuk gibi hissettim kendimi bildiginiz agladim yani esim baska bi yaz meyvesi aldi dondurulmus yiyemedim su tadi gecmis ama yiyicem onu muhakkak :) Allah nasip ederse dogurmadan yerim İnsallah

karda pati pati yürümeye başladığımız anne koruma duygusunun tavan yaptığı bir günden günaydın :) hastalıklar halsizlikler olmasın işlh hatunlar c vitaminine yüklenme zamanı herşey onlar için :KK66: :KK49: bugün ikili testlerin sonuçlarını almaya gideceğiz işlh

Günaydın kızçelerim :KK49:
Benimde dün akşamüstü başlayan inanılmaz bi şişkinliğim vardı çok şükür şimdi daha rahatım :) artık yavaş yavaş göbişlerde oluşacak anlaşılan :KK49:

günaydın daha ben hiç bişi aşermedim :) ne bulursam yiyorum bazen hiç bişi yiyemiyorum

Herkese iyi akşamlar,
Tabi ki aklım bebişimde ; düşme riskinden dolayı hala ilaç kullanıyorum. 3 hafta önce gittim son kontrole ve bu arada Ara ara kahverengi kanamalr oldu ve beni korkuttu. Bu cumartesi insallah gidip bebişimizi göreceğiz. İNşallah herşey yolundadır. İnşallah hala bizimledir. Kötü düşünmek istemiyorum ama aklıma gelmiyor değil. :18::KK5:

Neyse eğer sağlıkla dönersek hemen gidip bebişime bişeyler alıcam... :KK1:

Sizin iyi haberlerinize seviniyor ve endişelerimden uzaklaşıyorum.. İnşallah herşey yolundadır... İnşallah hepimiz bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alırız... :nazar:

kahverengi akıntılar artık çok sıradanlaştı canım yaaa,hemen hemen herkeste oldu bi şekilde..içini ferah tutmaya çalış lütfen,stresi sıkıntıyı bebiş hissediyo unutma..

Pufpuff, cilek, azerikizi, oglest, tt, esmer sirine ... ve adini sayamadigim herkes Slm kizlar epy zamandir giremiyorum ama takip etmeye calisiyorum hepinizin endiselerini iyi haberlerini okudum sizinle sevindim sizinle uzuldum hep dua ettim sizler ve minikler icin..
Benimde 2li testim dun yapildi. 12+3 olmam gerekiyoken 12+6 ciktik, nazal kemigimiz olusmus, ense kalinligimiz 1.8 cikti boyumuz 61mm olmus ama kuzum sanki secdeye kapanmis gibiydi cok guzel bir duyguydu rabbim heekese yasatsin sizi swviyoruz ve opuyoruz

merhaba canım benim :KK69: ne güzel iyi haberlerle gelmişsin bak,çok sevindim..gözünaydın..bende sen gibi 3 gün önde gidiyorum hehehehhe iyi beslemişiz demek bizim sıpaları :KK1:

allah gönlune göre versın cnm.

amin cnm sağolasın..
tek dileğim,isteğim sağlıklı doğması şimdi..

X