2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evet çok haklısın bende senin gibi düşünüyorum bu hafta ikili tarama testi yaptırmam lazım, fakat yaptırmıycam 37 yaşındayım bende.
Yaşadığım kötü deneyimden sonra ikili tarama testi, sıvı aldırma hiçbirşey yaptırmıycam eşim ısrar etmese doktora bile gitmiycem ama .
Allahım bizi evlatlarımızdan yana üzmesin inşallah.

Kizlar ben hazirlanayim....
Esim almaya gelecek birazdan....
Dualarinizi eksik etmeyin ne olur
Ins. Guzel haberlerle gelecegim
Amniyonik bant bebegime zarar vermemis olsun vede artik hiiic zarar vermesin
Hepinizi seviyorum kendinize ve bebislerinize iyi bakin

canım inşallah güzel haberlerle gelirsin merakta bırakma bizi hemen yaz allaha emanet ol dualarımız seninle:79:

hadi bakalım canım..inş güzel haberlerle geliceksin,ben inanıyorum

evet evet aynen..en çok görüş alacağım,öneri alacağım konuların başında geliyo bu..çok önemli benim için

Hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah çok merak ediyorum canım doktor ne diycek ona göre doktorumu değişicem çabuk git gelde sonucu yaz

Çok sıcak bişehirde yaşamıyorum o yönden şanslıyım :) ama bende bebişin doğumundan sonraki 3 ayı nasıl atlatacağımı düşünüyorum tebrübesiz ve ailemden uzaktayım benim için zorlu bi süreç olacak ..

Ay iyiki hatırlattın canım geçen facete denk gelmiştim , tamamen aklımdan çıkmış. Allahım bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin..

Ay şu elektrik çarpması bendede çok oluyor , koltuklar kaz tüyü benim onlardan sanıyordum. Eşimde yok ondan değil benden elektrik alıyorsun diye dalga geçiyor :))

Güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

kızlar bir sorum olacak cok ultrasyona girmek ii değil dimi benim 2 dr kontolum var bu hafta 2sine gidersem bebeğe zarar olurmu
ben devlette bi doktora sordum yok zararı olmaz demişti
ama bu kalp atışını dinlediğimiz cihaz ısı veriyomuş ve rahatsız ediyomuş

Bir arkadasımında 3. Hamileliği oda senin gibi bu haftalarda hissetmeye başlamıştı 😊 şimdi 5 Aylık fıldır fıldır oğluşu

Canlarim sizleri uzmek istemem ama daha cok erken degil mi....
Cogu kiside var o pitpitlar evet ama karindaki aort damarinin pitpitlari o....
Kalp atiyormus gibi haklisiniz.....
Bende arastirdim boylw sonucu buldum....
Az daha sabir
yoo hiç kalp atışı gibi diil ki içimde bildiğin kımıl kımıl hareket ediyo :))

belki bir ağaç yeşil zeytin yedim hamileliğimin başlangıcından beri annem kayınvalidem bana zeytin yetiştiremiyolar:)))

peynir ve yeşil zeytin akşam sabah sürekli yiyorum mide bulantıma da açlığıma da iyi geliyor :)

inşallah güzel haberlerle gel , bebeğim dikkatli ol hemen yaz döndüğünde merakta bırakma bizi.

canım inşallah çoook güzel haberler alırsın veee cinsiyetini öğrenirsin inşallah :))

Essex Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, kadınların gebeliğinin son ayında çalışması, sigara içmeleriyle eşdeğer.

Araştırmaya göre, hamileliklerinin sekizinci ayından sonra çalışmaya devam eden kadınların bebekleri, gebeliğin altıncı ile sekizinci ayı arasında çalışmayı bırakan kadınlara göre daha az sağlıklı doğuyor.

Gebeliklerinin son ayında çalışan kadınların bebeklerinin ortalama 230 gr daha hafif doğduğu ortaya çıktı.

Söz konusu araştırma, ilerleyen dönemde bebeğin gelişim sürecinin tehlikeye girebileceğine dikkat çekerken, annenin gebelik sürecinde sigara içmesi kadar bebeğe zarar verdiğini ortaya koydu.

Guzel haberler alicaksin allahin izniyle canimm..
Dualarimiz sizinlee

Allah'ım yarabbim şunların güzelliğine bakın yaaa..
hemen almak istiyorum uuufffff

unnado'daymış şu an,indirimde kızlar..çok hoş şeyler var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…