2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın kızlaarrrrr grip olma yolundan ilerliyoruz sabahları işe gelmek çookk zorrrr bir an önce nisan ayını bekliyorum doğum iznine çıkmak içinnn..sonrada günler geçiversinn bebişimiz gelsiinnn

günaydın kızlaar

az sonra yorganın altına döneceğim için böyle keyfim yerinde, yoksaaa donuyorum şu an, hasta olacağım kentgaz yüzünden:18: akşam 7 de bu yana gaz kesintisi var, neymiş arıza varmış... yok biz bugün akşama kadar uyuruz böyle giderse ( babamız da yıllık izinde)

Kizlar gunaydinn :) sizz bnden biraz daha ilerdesiniz bebeginin hareketlerini hissetmeye baslayan var miii

karnımdaki gurultulara anlam yüklemeye başladım ama sanırım alakası yok, henüz ilk bebeklerde erken diye okumuştum... tecrübesiz annişler olduğumuzdan kocaman olup tekmeyi basana kadar bekleyeceğiz

karnımdaki gurultulara anlam yüklemeye başladım ama sanırım alakası yok, henüz ilk bebeklerde erken diye okumuştum... tecrübesiz annişler olduğumuzdan kocaman olup tekmeyi basana kadar bekleyeceğiz

Bende 20.haftaya kadar hissedilmemesii normal diye biliyorum ama erken hissedenler de olabiliyo,oyuzden merak ettim:) sagol canim cevap vrrdigin icinn

yardımcı olur musunuz? bende sizler gibi hziran annesi olacaktım fakat kısmet değilmiş kimyasal gebelikle sonuçlandı hayırlısı herşeyin...bi konuda yardım isyecektim ben kimyasal gebelik geçirdiğim ay afedersiniz cok sık tuvalete çıkıyordum ve ordan anlamıştım şimdi ise yine öyleyim fakat 8 günden sonra kısa bir sürede böyle olması mümükün müdür ??? yoksa psikolojik mi diyorum? son 2 gündür böyleyim bu arada yardımcı olursanız cok sevinirim doktorum şüphelendiğinde gel ilaca başlayabiliriz demişti ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum yardımcı olur musunuz????

günaydın kızlaarrrrr grip olma yolundan ilerliyoruz sabahları işe gelmek çookk zorrrr bir an önce nisan ayını bekliyorum doğum iznine çıkmak içinnn..sonrada günler geçiversinn bebişimiz gelsiinnn

ben 2 haftadır evdeydim doktor dinlenmemi söylemişti belimden çok ıkıntı çektim.ama inan ev çok sıkıcı çalışmaya alışkın birisi için çekilcek gibi değil heleki ev kokuyosa işkenceee

canım biliyorum beklemek çok zor bişey ama en garanti yol da bu.ne kadar sabredersen düşünmezsen o kadar iyi.bende hamileliği düşündüğüm ilk ay çok stress yaptım yaşamadıgım belirti kalmadı ama hamile kalamadım.ikinci ay daha rahattım aklımı başka şeylere verdim kendime ugraş buldum o ay hamile kaldım :) sana tavsiyem çok az düşünmeye çalış ve kendini bununla yorma

cok erken dimi bu belirti için psikolojik olarak sanırım...aslında bu ay hiç istemiyordum çünkü hastalıktn başımı kaldıramadım fakat bu kadr sık gidince içimde acaba oluştu.beklerim ama korkuyorum bi yandan da doktorum bünyen cok zayıf şüphelendiğinde gel demişti ama gitmicem zaten 6 günüm falan kaldı hayırlısı herşeyin...

canımcım sanırım hamilelikten biraz duygusal olabiliriz kusura bakma bilerek yaptığımız bir durum değil ayrıca hiç kimse birbirini tanımıyor ki elimizden geldiğince birbirimize destek olmaya çalışıyoruz bence ayrılma burdan daha çok paylaşımlarda bulunacağız inşallah ......

idrara sık çıkma belirtisi için zaten çok erken canım.gebeliğin 7. haftasında falan başlıyor :) gitme bence de bekle.hastaysan olmaması inan daha iyi ben hastalıkla savaştım ilk ay gerwrçekten çok çektim çok zordu.bi bekle bakalım eger hamile değilsen tedavi ol regl boyunca sonra inşaallah olur ama çok düşünme altın kural bu

kızlarr deli gibi turşu yiyorum okadarda düşkün değildim turşuya ama hep canım istiyo.. cinsiyet işi benide meraklandırıyo randevum 23 aralıkta geçmiyoooor günleerrrrr:26:

aynen canım benimde ayrıca ben bide yeşil zeytin ve bol ekşili bizim kızımız mı olacak acaba ye ekşiyi çıkar ayşeyi gibi:::)))

çileğim,asabi anne..
nereye öyle hooopppp..saçmalama..
burda kocaman bi aile olduk,herşeyi paylaşıyo deneyim ediniyo ve tecrübeleniyoruz..bazen başımıza gelen şey sırf bize oldu sanıp korkarken burda okuyor görüyor ve içimiz rahatlıyor..

ama görüyosun ki sayfalar çok hızlı ilerliyor bazen ve herkes dönüp kaldığı yerden geçmişi okumuyor..insanı sıkıyo bazen,haklılar da..senin ne yazdığını,neye alındığını bende hatırlayamadım şu an mesela :26: ama şundan eminim ki kimsenin kimseye garezi yok + birbirimizi birebir tanımıyoruz bile,neden böyle bişey yapalım ki?

hem hamileliğin getirdiği duygusallık,hemde cevap alamamış olman seni hayal kırıklığına uğratmış olabilir,sende haklısın..ki ben olsam bende alınırdım muhtemelen..

ama gitme n'olur.. üzme bizi..bak kaç kişi birden yazmış gitme diye,ilgilenmiyo olsak yada seni sevmemiş olsak niye böyle yapalım ki?

:13:

gözün aydın tatlım çok sevindim....:)

günaydın anneler nasılsınız biz dün aksam kasım annelerinde olan arkadaşımıza gittik doğum yapmıştı dün bir tuhaf oldum k.v kalacak 40 çıkana kadar oda süslenmişti loğusa serbeti yapılıyordu ikram edildi ya kızlar cok tuhaf oldum ama arkadaşım yorgundu bebek minyatür gibiydi aglıyo meme istiyor zor geldi bana ya tutamıyor bende alamadım memesi yara olmuş kızlar ne düşündüm biliyomusun hamilelikte ii beslenmek ve dinlenmek gerekiyor doğunca hayatımız bebek olacak bilinçlenmek ii araştırma yapmak gerekiyor yaz bebeği olması avantaj ama biz cok sıcak memlekette yasıyoruz felaket sıcak oluyor ne giydireceğimizi bilemeyiz

bizim de kan uyuşmazlığımız var benden de test istemedi of ben bu doktorumu öldürsem yeridir her şeyi ben hatırlatıyorum ona ya

canım bizde de kan uyuşmazlığı var dr sanırım 16.haftada bir iğne yapılacağını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam bu gidişimde tekrar sorarım 2 hafta sonra randevum var

canım bizde de kan uyuşmazlığı var dr sanırım 16.haftada bir iğne yapılacağını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam bu gidişimde tekrar sorarım 2 hafta sonra randevum var

bende de kan uyuşmazlığı var test yaptırdım negatif çıkmıştı yani bebekle aramızda uyuşmazlık yok ama ben bunu 7. hafta da falan yaptırdım doktor ğneden bahsetmemişti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…