2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Doktor son gittiğimde ısrarla ağrı kesici yazmak istedi, bende ısrarla istemedim. Ben yazıyımda bulunsun evde dedi, bende ilacı almadım. Bir bildiği varmış, çok şiddetli başım ağrıyor, anlımın üstünde tonlarca ağırlık var.

Bu haftalarda genellikle cogu kiside oluyor sanirim
Soguk pansuman uygula canim...
Azaltiyor agriyi...
Basina masaj yap dagitmaya calis agriyi....
Bende de tekrar basladi bas agrilari ama 12. Haftalardaki gibi degil....
O zaman yatamiyordum
Tez zamanda atlatman dilegiyle

Kıyamam sana yaa hiçbi yere gidemezsin çünkü burda hepimiz haziranda bebislerimizi beraberce sağlıcakla kucağımıza alacağız insallah daha o heyecani beraber yasamadan gitmek yokk :)) daha bu sayfayi 3000 -4000 lere taşiyacagiz sen olamadan bir eksiğiz anca beraber kanca beraber :)))

haftasonunda ben de öyleydim canım duş aldım soğuk bişeyler koydum kafama geçti gibi...

ne oldugunu bilmiyorum cnm senin yazını gördüm direkt.
gitme ne olur.
sen bana burada yakınlık gösteren sayılı insanlardansın.
maalesef bende birşey yazdıgımda cevap verilmediği oluyor.

Son düzenleme:

Ayyy cilekcim biliyomusun bende bazen boyle dusunuyorum simdi srnin yorumunu okuyunca guldum biraz hosuma gitti ben anormal degilmisim demekki Allah iyiligimizi versin emi neler geliyo aklimiza ehehehee. Duygusal donemdeyiz ondan mi acaba gecen esim kizdi bsna bi daha agladigini gormeyecem diye. Anneannemlerdeydik tlf evde sarjdaydi simdi yorumlari okurken cilekte gidecekti bugun derkeeen bu yorumla karsilastim oysa ben seni pufpufu azeriyi ve bir kac arkadasi daha cok sevmistim taaa buralardan sekerler

kızlarr deli gibi turşu yiyorum okadarda düşkün değildim turşuya ama hep canım istiyo.. cinsiyet işi benide meraklandırıyo randevum 23 aralıkta geçmiyoooor günleerrrrr:26:

dün deli gibi turşu yedim ben de, bu sabah aile hekimi tahlilim vardı ve hooop idrarda tuzla alakalı sorun hemen kendini gösterdi, aile hekimi tuz konusunda uyardı... artık tuzu kısıtlayın 13.haftadasınız diye....

cinsiyet öğrenmiş herkes, çok şanslısınız... çok merak ediyorum ben de, doktorum gördüğü halde söylemedi, henüz erken diye geçiştirdi ve sonraki randevu 28 aralık,oooffff nasıl bekleyeceğim ben

Canim cok sevindim suyunun normale dondugune. Ne demistim ben sana icini ferah tut hic bisey olmaz Allahin izniyle biz dokuz ayi devirdik azalan suyumuzla diye. Sen yinede dikkat et kendine mumkunse bol bol dinlen sol tarafina yat. Meleginin duacisiyim sende benim melegime dua et saglikli bi sekilde alayim kucagima

Kizlar bu arada dunden beri belim agriyo benimde bugun cok siddetlendi ozellikle sag tarafim kalcamin ustu kilitleniyorum resmen. Kalsiyum eksikligi cikmisti ilk bebegimden sonra 6 ay osteoporoz tedavisi gormustum. Korkmaya basladim yine kan rahlilim de normal cikiyordu dansitometri de cikmisti durum. Su anda dansitometriye de giremem. Agrisi olup kalsiyuma yada magnezyuma baslayipta agrisindan kurtulan arkadaslar ne olur cevap verin kacinci haftada basladi agriniz ilaca basladiktan ne kadar sure sonra duzeldi yada hala devam ediyormu agriniz. Cok zor gunler gecirdim ve suan cok endiseliyim. Allahim bir daha gostermesin o gunleri dusuncesi bile korkunc.

Bizimki 3 günde çıkmıştı canım senin beklemene de gerek kalmadı ne güzel ben meraktan acayip gerilmiştim de...

benım 10+4 de doktorum erkek dedı.11+5 dede başka doktor % 90 erkek dedı.cinsiyet öğrenen var mı benım gıbı 10. haftalarda öğrenen

12+0 da kız dedi doktor bakalım sonradan sürpriz yapmazsa öyle gözüküyor...:))

kızlaaarrr maltofer kullanan var mı doktorum bana verdi yeni basladım ama bi sıkıntım var afedersiniz dışkı rengi değişti ve siyah oldu sizde de böyle bir durum var mı korkuyorum

Bildiğim kadarıyla demir ilaçlarının tümünde aynı etki oluyor ama korkulacak bişey değil bu...Yıllarca kan hapı kullandım benim durumumda hep böyleydi...

kızlar dr bana 3 ilaç verdi biri elevit ,diğer 2 günde bir calcıday d3, diğeri ferrum

Bana kan hapı vermedi yaaa.... üstelik düşük benimki... Vitamin artı iğne kullanıyorum ben...

Kızlarr ben de doğan cüceloğluna gidiyorum :) vaay 3 kişi aynı doktora gidiyoruz, ne güzell.

Psikolog Doğan cüceloğlu mu...? :44:

Bu alınganlık niye... Benimde cevap alamadığım sorularım oluyor ama insanlık hali herkes he satırı okuyamayabilir dimi boşu boşuna canını sıkıyorsun yada canın sıkkındı da bize patladın bilemiyorum... İnşaallah haziranda bebişin olacak daha sabırlı daha anlayışlı olmalıyız dimi ama...

Allah yaşatmasın canım insanın neresi ağrıyorsa canı oradadır derler... bi doktoruna danış istersen bakalım ne diyecek bu ara benim de 3 gündür sırtım ağrıyor ne yapacağımı bilemedim...

merhaba arkadaşlar ben toplamda 1 kilo aldım ama sanki görünüşte daha çok almışım gibi.Göbeğimde 1-2 gündür çıkmaya başladı belim 2 cm kalınlaştı.Sizde durumlar nedir?

merhaba arkadaşlar ben toplamda 1 kilo aldım ama sanki görünüşte daha çok almışım gibi.Göbeğimde 1-2 gündür çıkmaya başladı belim 2 cm kalınlaştı.Sizde durumlar nedir?

Aynen canm benm de kusmalar bittikilo almadm ama belim kalınlaştı hafiften belli olmaya başladı karnım ve ileriki zamanlarda cok kilo almaktan ödün patlıyor gerci sağlıklı olsn kilo verilir ama takıyrm yne de kiloları

Yasadiklarina en iyi orneklerden biri oldugumu dusunuyorum canim....
13 haftalikken basladi siddetli bel ve kasik agrilarim.....
Sabah midem bulaninca kendimiileri dogru atarken , hapsirdigimda , oksurdugumde nasil bir agri cekerdim anlatamam....
O degil agrilardan oturamaz rahat rahat uzanamaz olmustum....
Suda eriyen magnezyum hapina basladim magnorm idi adi sanirim....
Uc gundur kullanmaya basladim aninda etki.....
Cok sukur bu aralar kendimi cok iyi hissediyorum....
Sadece hafif bas agrisi bunada sukur
Ins. Seninde agrilarin kisa surede gecer canim

Yok bebişim psikolog olan değil :) kadın doğumcu bizimkisi

Evet evlatlarımız sağlıklı olsunda inşallah. Ama bende takıyorum kiloları çok kilo almak istemiyorum Pilates de yapıyorum inşallah sağlıklı sıhhatli az kilo ile bitiririz bu dönemlerimizi

Suan ki agrilarim anlattigin gibi canim. Ama kizimda yasadiklarimi Allah dusmanimin basina vermesin belime kramp girdiginde kayinvalidem komsularim sesime kosuyordu dusun yani. Kramp girecek korkusu psikolojimi bozmustu resmen.

Bende calsiday a basladim bugun canim insallah faydasini gorurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…