2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

seni o kadar iyi anlıyorum ki..
aynen bende de öyle,sanırım hala kaybetme korkum var o yüzden çok heyecan yapıp hayal kuramıyorum..hala bişey almaya cesaretim yok..içim nasıl gidiyo anlatamam,deli gibi istiyorum ama cesaret edemiyorum..
doktorum bile "korkma artık" diyo ama elimde değil ki..
tansiyonum bile yükseliyo kontrol günleri heyecandan korkudan..

o yüzden iyi anlıyorum seni,emin ol..
ama doktorları az çok biliyosundur,ufacık kötü bi ihtimal bile olsa çat diye söylüyolar..bak şükür sende bi sorun yok bozma moralini boşuna..he bebiş hissediyo unutma,stres yapma canım benim tamam mı

Çok sağol canım ya söylediklerin o kadar rahatlatıyorki , evet benim bebişim çok sağlıklı ve anniş onu çooook seviyor :))

Çok sağol canım ya söylediklerin o kadar rahatlatıyorki , evet benim bebişim çok sağlıklı ve anniş onu çooook seviyor :))

hamileliği ilk kez yaşayanlara göre sen,ben gibi önceden kaybı olanlar daha stresli daha tedirgin oluyo bu bi gerçek..ve eminim ki bu değişmeyecekte,9 ay devam edecek..
üzgünüm ama gerçek bu..
biz elimizde olmadan stres yapıcaz ama inş Allah'ın izniyle gelicek bebişler ve unutturacak bize o kötü tecrübeleri..

bide şöyle bi gerçek var ki,zaten ne olucaksa olucak..
kaderimizde ne yazıyosa,o yarucakların ömrü ne kadar yazıldıysa onu yaşayacaklar,yaşayacağız..
Allah'ın takdiri..karışılmaz,sorgulanmaz,karşı çıkılmaz..
isyan hiç edilmez..

her seferinde,aklına her kötü düşünce geldiğinde böyle düşünüp savurmaya çalış,düşünmemeye çalış..
zor biliyorum ama dene..
ben öyle yapıyorum..

kızlarr deli gibi turşu yiyorum okadarda düşkün değildim turşuya ama hep canım istiyo.. cinsiyet işi benide meraklandırıyo randevum 23 aralıkta geçmiyoooor günleerrrrr:26:

kızlarr deli gibi turşu yiyorum okadarda düşkün değildim turşuya ama hep canım istiyo.. cinsiyet işi benide meraklandırıyo randevum 23 aralıkta geçmiyoooor günleerrrrr:26:

Ye ekşiyi çıkar Ayşe'yi derler ammaaaaaaaa
hayırlısı kuzum...

kızlar ya benim doktorum 11+1de yaptı ikili testi şimdi şaşırdım sizin yorumlarınızı okuyunca

kızlar ya benim doktorum 11+1de yaptı ikili testi şimdi şaşırdım sizin yorumlarınızı okuyunca

11-14 hafta aralığında yapılıyor canım ve hangi aralık olursa olsun normal..
doktorlar yanlış bi tarih vermez,merak etme..
bende 12+2'de yaptırmış olucam bu cuma günü..

belki senin miniş 45 mm geçmiştir o yüzden yapmıştır canım endişelenme benimkini tekrar tekrar ölçtü 43 çıkınca yapmadı ama başka topiklerde yapanlarda var

Kızlar biz geldik doktorumuzdan güzel haberlerle :) öncelikle minik kurbağam çok sağlıklıymış burun nazal kemiği gayet güzel oluşmuş omuriliği gayet iyi görünüyor ense kalınlığıda 1.33 dedi ikili testimiz ve eksik diğer tahliller için kan verdim sonuç için perşembe günü doktorum beni arayıp bilgi verecek veee gelelimmm cinsiyetimizeeeee :)))) daha önce burda rüyamı yazmıştım doğru çıktı rüyam VEE BENNN BİİRRRR KIZZZ ANNESİYİMMM :)) çok mutluyuz eşimde bende :))

o zamaaaaaaaaaaan sizeeeeeeee kocamaaaaaaaaaaaan tebrikleeeeeeeeeeeer
gözünüz aydın olsun canım..
hem sonuçların güzel olması için hemde cinsiyet için
ama kesin mi?kız mı?değişme ihtimali olmasın sonra?

Çok sevindim güzel haberlerle gelmişsin canım benimki de büyük ihtimal kız :)

belki senin miniş 45 mm geçmiştir o yüzden yapmıştır canım endişelenme benimkini tekrar tekrar ölçtü 43 çıkınca yapmadı ama başka topiklerde yapanlarda var

41mm çıktı benimm bak şimdi korkum arttıkça arttı gerçek sonuçlar olmayacak mı benim bide özel bi hastaneydi yaaa beni en çok korkutan şu doktorların para adına her haltı yapabilecek olması

şimdi sonuçlar gerçeğe yakın olmaz mı

bu doktora ilk defa gitti ondan bi panik oldum of ya her şeyden bişey çıkarıyorum pufpufcuğum yaa

doğal tabiki canım benim..bizler birbirimizi çok iyi anlıyoruz bu konuda..
soruyoruz,okuyoruz,öğreniyoruz ancak rahatlıyoruz..
o yüzden güzel burası,o yüzden paylaşımlar deneyimler çok önemli..

tebrik ederim siziiiii dilerim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı da nasip ederrr
kız çocuğu evin nurudur hakkınızda hayırlısı :)

Teşekkür ederiz canım darısı sizlere inşallah önemli olan değerlerimizin normal çikmasiydi cok şükür kan testimizde güzelse ohh ne ala :) doktorumuz o kadar net söylediki benden 1 ay önde giden bi arkadaşıma 13.haftasinda % 80 erkek demisti 17.haftasinda gittiginde % 100 erkek diye onayladi ama bize yüzdeli konuşmadı kızın olacak dedi ama tabi yinede belli olmaz hayırlısı :))

tecrübeli demek doktorun..birazda bebişin duruş açısı önemli tabi
yaaa ben bişey sorucam canım?ultrasonda nelere bakılıyo biliyoruz ok peki kan testinde nelere bakılıyo bu ikili testte?

Canım sen içini ferah tut,doktorun yaptıysa vardır bir bildiği 11+1 de 42mm le yapan arkadaşımda var tercih meselesi sanırım üzüldüm şimdi telaş yapma

Çok sevindim güzel haberlerle gelmişsin canım benimki de büyük ihtimal kız :)

tecrübeli demek doktorun..birazda bebişin duruş açısı önemli tabi
yaaa ben bişey sorucam canım?ultrasonda nelere bakılıyo biliyoruz ok peki kan testinde nelere bakılıyo bu ikili testte?
Tam olarak bilmiyorum aslında ama araştırdığım kadarıyla beta hcg değerleri bu dönemde artık düşmesi gerekiyor yada artış olmaması gerekmektedir artik onu ve hamilelik döneminde vucudun salgiladigi bi protein varmis onlara bakiyorlar ve annenin yaşını baz alarak bir risk haritası çıkarıyorlar.arastirdigimdan anladigim bu şekercim umarım yanliş değilimdir :) benim doktorum benden bugun ekstra hepatit testi tam idrar testi ve bi de bizde kan uyuşmazlığı var onun için indirect comb testi istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…