2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar bugün benim de sonuçlar çıktı çok şükür.
Her şey normal çıktı.
Doktorumun suratından düşen bin parçaydı yine.
Burada bağıra bağıra haykırmak istiyorum.
K.Maraş ta insan gibi adam gibi bir doktor yok.
Kötü muamele görmedim ama moloz yığını gibi aval aval bakıyorlar insanın suratına.
hastalık geçiren tavuklar vardır hani donuk donuk yürürler, tıpkı bu hastalıklı tavuklar gibiler.
Tam 4 doktor değiştirdim adam gibi bir tane dahi çıkmadı.
Hele bugün çileden çıktım.
Koridorda beklerken hastalar içeri alınmadan, doktorun sekreteri tarafından,
koridorda tansiyonları ölçüldü ve sıkıntısının ne olduğu soruldu.
Düşünsenize doktora gidiyorum diyorsunuz, doktor sizin yüzünüzü bile görmek istemiyor,
koridora sekreterini gönderiyor, hastanın şikayeti nedir sor diyor.
Bu hastane Kahramanmaraş ın EN BÜYÜK ÖZEL HASTENESİ.
Ben devlet hastanesinde bile böyle bir muamele görmedim.

verdiğin tavuk örneğinede bayıldım yani :KK1: deli kız..
doktor hastane olayı çok önemli yaaaa keşke içine sinen olsa..
en azından sonuçların iyi,gözünaydın cnm

görüş günü yakın desene :)

canım esneme hareketlerinden kaçın. yukarı doğru esneyip uzanmaktan kendini koru. yukarı çıkmakla ilgili bişey duymadım açıkçası ama doktorun dediklerini unutma. birde akıntını sürekli takip et. kahverengi akıntı bile önemli senin için.[ /QUOTE]

tavsiyelerin için teşekkür ederim canım zaten doktora gitmeden bir gün önce kasık ağrım ve kahverengi lekelenmem oldu ertesi günü de plasentanın aşağıda olduğunu öğrendim doktor tam aşağıya yerleşmemiş ucu aşağıda dedi o yüzden yukarı çıkma ihtimali varmış

Son düzenleme:
Her şey normal çıktı.
Kötü muamele görmedim ama moloz yığını gibi aval aval bakıyorlar insanın suratına.
hastalık geçiren tavuklar vardır hani donuk donuk yürürler, tıpkı bu hastalıklı tavuklar gibiler.
Düşünsenize doktora gidiyorum diyorsunuz, doktor sizin yüzünüzü bile görmek istemiyor,

İnternette biraz araştırdım, K.Maraş ta en iyi kadın doğum uzmanı diye yazdım. Kadınlar kulübünde biri yazmış, K.Maraş ta iyi bir doktor bulamazsın, iyi bir doktora gitmek istiyorsan Adana ya felan git demiş. Hakkatten burada insana zerre kadar değer verilmiyor. Bu son gittiğim doktoru 2 kişi övdü, hatta bi tanesi 3 doğumumu da bu doktor yaptı dedi. Ben de inandım ve gittim. Bu zamana kadar gittiğim en suratsız doktordu.

çok tatlı anlatmışsınız ya bii an ben de heveslendimm :) dilerim yarın ben de görürüm bebişimi sağlıklı bir şekildee :)

Ayyy senin de mi yarın? Ne kadar heyecanlısındır şimdi :KK31: Hele randevuya son 1 saat kala ellerim ayaklarım buz tuttu resmen. Neyse doktor içeri aldı. Yattığım yerde kendi kalp atışlarımı duyuyordum resmen. Allahım o heyecan nedir öyle... Doktor sağolsun 10 dk boyunca baktı bebişime. Onu görür görmez kalp atışlarımın sesinin yerini benim gülümsemelerim aldı...

Hadi hayırlısıyla yarın da sen güzel haberlerini alacaksın. Gitmeden yarım saat önce çikolata yemeyi unutma :KK16:

Her şey normal çıktı.

:)))) akşam akşam güldürdün beni kusura bakma ama tavukları ve doktorunu aynı anda düşününce komik geldi kusura bakma tekrar...

nekadar saçma sanki siz sekreterine para veriyorsunuz..

sonuçlarının güzel çıkmasına sevindim inşallah hep güzel haberler verirsin...

Benim doktorumunda çok ilgili olduğu söylenemez ve çok canım sıkılıyor bu duruma.Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.

Maşallahhhhh :nazar:
Gözün aydın canımmmm.Seninle aynıyız bende bugün gittim 12+4 çıktı bebiş.
Geçen hafta 10+4 dü.Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin inşallah :KK16:

Ayyy aynıymışız cidden. Çok güzel bi duygu yaa, kesinlikle tarifi yok :KK49: Sana bir yorum yaptı mı doktorun cinsiyet için?

hisardaki doktorum FİLİZ CANAN TOPUZ
medipol koşuyolunda SİNEM BEDEN'e gitmiştim,o da tatlı bi kadın..
medipol mega'da da bi arkadaş HALE LEBRİZ AKTÜN'ü önermişti..

çok teşekkür ederimmmmmm :) pufpuf ikili tarama testini yaptırdın mı? hisar hastanesinde mi yaptıracaksın ne kadara yaptıracaksın randevu aldın mı?

Ayyy aynıymışız cidden. Çok güzel bi duygu yaa, kesinlikle tarifi yok :KK49: Sana bir yorum yaptı mı doktorun cinsiyet için?

Ense kalınlığı için başka doktor baktı suratsızın tekiydi bebişimi bile göremedim ki canım.
Kendi doktorumda dediğim gibi ilgisiz malesef.

Slm mymahkamab ve famura bi kaç hafta önce dr. bana da eşi aşağıda dedi. Ama geçen hafta ikili için gidince özellikle sordum bi sorun yok şimdi dedi zaten 20.haftalara kadar yukarı çıkarmış genelde. İnsan stres yapıyor hemen araştırıyor falan ama dert etmeyin duA edin bol bol cuma gününün yüzü suyu hürmetine Allah herkesin bebeğini sağlıkla zamanında kucağına almayı nasip etsin İnşallah.

amin canım ya inşallah Allah razı olsun benim de dualarım sizlerle

Ense kalınlığı için başka doktor baktı suratsızın tekiydi bebişimi bile göremedim ki canım.
Kendi doktorumda dediğim gibi ilgisiz malesef.

Tüh yaa, çok sinir bozucu bi durum :KK43: İnşallah iyi bir doktor bulursun tatlım. Ben o konuda çok şükür çok şanslıyım. Doktorum hem ilgili, hem güleryüzlü. Allah razı olsun ondan

Ayyy senin de mi yarın? Ne kadar heyecanlısındır şimdi :KK31: Hele randevuya son 1 saat kala ellerim ayaklarım buz tuttu resmen. Neyse doktor içeri aldı. Yattığım yerde kendi kalp atışlarımı duyuyordum resmen. Allahım o heyecan nedir öyle... Doktor sağolsun 10 dk boyunca baktı bebişime. Onu görür görmez kalp atışlarımın sesinin yerini benim gülümsemelerim aldı...

Hadi hayırlısıyla yarın da sen güzel haberlerini alacaksın. Gitmeden yarım saat önce çikolata yemeyi unutma :KK16:

doktorum nezaket ederse yarın inşallahh :) garip bir his heyecanlıyım ama korku duyuyorum bişey olacak diye çok tırsıyorum..

kızlarr ben de aranıza yeni katıldım böyle bir başlık olduğunu bilmiyordumm dilerim hepiniz sağlıklakucağınıza alırsınız bebişinizi..

kızlar benim doktorum beni başından savıyor :KK43: çok ilgisiz.. çok mutsuzum ilk gebeliğim ondan çok tırsıyorum bişey olacak diye ...

doktorlar bizzim gb deği bizim ilk heyecanımız ilgilensin istiyoruz ama onların umrunda değil

Tüh yaa, çok sinir bozucu bi durum :KK43: İnşallah iyi bir doktor bulursun tatlım. Ben o konuda çok şükür çok şanslıyım. Doktorum hem ilgili, hem güleryüzlü. Allah razı olsun ondan

Maşallah doktoruna canım.
İnşallah canım araştırıyorum dr çok geriliyorum çünkü.

canımm Eskişhirliyim ben de .. hangi doktora gidiyorsun sen? belki doğumu Eskişehirde yaparım ben de.. buradaki hanımı da değiştireceğim şuan araştırma aşamasındayım

ben medline emine hanıma gittim hastaneden hiç memnun kalmadım emine hnm fena değildi ama ben ısınamadım..sonra ümit hastanesinde talat remzi demirkola gittim ki herkes çok sevmiş bana çok soğuk geldi...ondanda memnun kalmadım..konuşmaya çekiniyordum..ben mutlu heyecanlı o çok soğuktu..sonra :)) özelden tıp fak doktor biri var oda özel muayenesi 200 tl çok para geldi iki kere gittim..bütçem el vermedi.. şimdi acıbademde meliha kovancı ya gidiyorum.. çok ilgili ne yemem lazım ne kadar kilo almam laızm çok ilgili..arıyorum hiç cevap vermemezlik geri dönmemezlik yapmadı..insanı rahatlatan bir doktor..kapıda karşılıyor giderken de öyle..ultrasona bakarken bebişimi seviyor ne güzel hareket ediyor diyor sevdim ben ama işte herkese göre farklı tabi..[/QUOTE]

süperrrr :) acıbademde muayene ücreti ne kadar canım.. sgk geçerli mi?

ben medline emine hanıma gittim hastaneden hiç memnun kalmadım emine hnm fena değildi ama ben ısınamadım..sonra ümit hastanesinde talat remzi demirkola gittim ki herkes çok sevmiş bana çok soğuk geldi...ondanda memnun kalmadım..konuşmaya çekiniyordum..ben mutlu heyecanlı o çok soğuktu..sonra :)) özelden tıp fak doktor biri var oda özel muayenesi 200 tl çok para geldi iki kere gittim..bütçem el vermedi.. şimdi acıbademde meliha kovancı ya gidiyorum.. çok ilgili ne yemem lazım ne kadar kilo almam laızm çok ilgili..arıyorum hiç cevap vermemezlik geri dönmemezlik yapmadı..insanı rahatlatan bir doktor..kapıda karşılıyor giderken de öyle..ultrasona bakarken bebişimi seviyor ne güzel hareket ediyor diyor sevdim ben ama işte herkese göre farklı tabi..

süperrrr :) acıbademde muayene ücreti ne kadar canım.. sgk geçerli mi?[/QUOTE]

62 tl idi eylülde canım.. şuan 78 tl oldu ...bazı doktorlar sgk anlaşmalı bazıları değil..benimki sgk anlaşmalı canım...

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr ben de doktor kontrolünden geldiiiiiiiiiiiiimmmm... Bebeğim 4 gün daha büyük çıktı, maşallah ona :nazar: 12+4 çıktık. Ense kalınlığımız 1,1 boyumuz 6,4 cm. Maşallahımız vaaaaaaarrrr :nazar: Doktor uzuuun uzun bacak arasına baktı bebişimin:KK9: Tahmin isterseniz kız gibi görünüyor. Ama erkekse belki organı daha oluşmamıştır. O yüzden kesin gibi düşünmeyin, heves etmeyin. Kıza benzettim sadece dedi. Nasıl olsa ikisi de yok, hiç farketmez, sağlıklı olsun yeterki dedik. Bir dahaki geldiğinizde kesin bir şey söylerim dedi. Çok şükür içim çok rahatladı :KK16:

Bu arada benim sağ bacağımın dış kısmında karıncalanma başladı hamilelikle birlikte. Bunun için de B12 verdi. Bir de folik asiti bırakıp decavite geçtik bugünden itibaren :KK16:

Allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :KK16:
Hadu gozun aydin canim :KK19:
Guzel sonuclarla bu sinavdan da gectin :nazar::emir_bebek:
Iyi erken tahmin edebilmis cinsiyeti ne guzel :KK16:

Her şey normal çıktı.

Bende 4 tane degistirdim canim devlette var icinde inan devlet ozelden kat kat fazla ilgilendi....
Ozelde i kadar beklememde cabasi.. .
Sanirim bizim gibi irdeleyen kisilere boyle doktorlar geliyor :KK4:
Sonuclarinin guzel cikmasina sevindim arkadasim :nazar:

arkadaşlar benim mesaim bitti bu akşamda..herkese endişesiz güzel geceler olsun...meleklerinizi de sizi de Allahım korusun....
güzel haberler alacağımız yarınlar olsun iyi akşamlar...

doktorum nezaket ederse yarın inşallahh :) garip bir his heyecanlıyım ama korku duyuyorum bişey olacak diye çok tırsıyorum..

Ahhh tatlım bilmez miyim o kaygıyı... Ya bunu da kaybedersem, ya bir şey olduysa kaygım doktora her gidişimde oluyordu. Ama çok şükür bu kez rahatladım. Artık o riski atlattığımı biliyorum. Emin ol sen de rahatlayacaksın yarından itibaren. Ama öyle çok tedirgin olupta bebeğini de strese sokma olur mu? :KK34:

Maşallah doktoruna canım.
İnşallah canım araştırıyorum dr çok geriliyorum çünkü.

Biz zaten çok kaygılı, çok tedirgin oluyoruz. Bir de doktor gergin oldumu olmuyor o iş... Gerçekten çok önemli doktor konusu. Keşke her yerde iyi, işini severek yapan doktorlar olsa...

İyi akşamlar herkese bizide aranıza alırmısınız.
11+5 hamileyim bende çok farklı bir duyguymuş. Hamile olduğumu öğrendiğim gün çok değişik hissettim kendimi
Rabbim hepimize hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah.
Haftaya çarşamba ikili testimi yaptıracam bende.Cinsiyeti belli olsunda ciciler alayım istiyorum.
Şimdilik annanemiz patik ördü iyice büyüyene kadar bunlara bak dedi.

X