2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlarr ben de aranıza yeni katıldım böyle bir başlık olduğunu bilmiyordumm dilerim hepiniz sağlıklakucağınıza alırsınız bebişinizi..

kızlar benim doktorum beni başından savıyor :KK43: çok ilgisiz.. çok mutsuzum ilk gebeliğim ondan çok tırsıyorum bişey olacak diye ...

hoşgeldin arkadaşım..başından savıyor derken ilgilenmiyor sorularına cvp vermiyor mu? devlet mi özel mi..gerçi devlette olsa yardımcı olmak zorunda...

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr ben de doktor kontrolünden geldiiiiiiiiiiiiimmmm... Bebeğim 4 gün daha büyük çıktı, maşallah ona :nazar: 12+4 çıktık. Ense kalınlığımız 1,1 boyumuz 6,4 cm. Maşallahımız vaaaaaaarrrr :nazar: Doktor uzuuun uzun bacak arasına baktı bebişimin:KK9: Tahmin isterseniz kız gibi görünüyor. Ama erkekse belki organı daha oluşmamıştır. O yüzden kesin gibi düşünmeyin, heves etmeyin. Kıza benzettim sadece dedi. Nasıl olsa ikisi de yok, hiç farketmez, sağlıklı olsun yeterki dedik. Bir dahaki geldiğinizde kesin bir şey söylerim dedi. Çok şükür içim çok rahatladı :KK16:

Bu arada benim sağ bacağımın dış kısmında karıncalanma başladı hamilelikle birlikte. Bunun için de B12 verdi. Bir de folik asiti bırakıp decavite geçtik bugünden itibaren :KK16:

Allahım hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :KK16:

hoşgeldin arkadaşım..başından savıyor derken ilgilenmiyor sorularına cvp vermiyor mu? devlet mi özel mi..gerçi devlette olsa yardımcı olmak zorunda...

özel malesefki... erdem hastanesine gidiyorum ikili testi kan testlerini falan hep ben kendi kendime öğreniyorum araştırıyorum çok yoruldum zaten gebelik zor bir süreç bir de İstanbulda yabancıyız ve kadın muaneye alıyor bakıyor eski model bi ultrasonla sonra eveet her şey yolunda gidebilirsiniz diyor..

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr ben de doktor kontrolünden geldiiiiiiiiiiiiimmmm... Bebeğim 4 gün daha büyük çıktı, maşallah ona :nazar: 12+4 çıktık. Ense kalınlığımız 1,1 boyumuz 6,4 cm. Maşallahımız vaaaaaaarrrr :nazar: Doktor uzuuun uzun bacak arasına baktı bebişimin:KK9: Tahmin isterseniz kız gibi görünüyor. Ama erkekse belki organı daha oluşmamıştır. O yüzden kesin gibi düşünmeyin, heves etmeyin. Kıza benzettim sadece dedi. Nasıl olsa ikisi de yok, hiç farketmez, sağlıklı olsun yeterki dedik. Bir dahaki geldiğinizde kesin bir şey söylerim dedi. Çok şükür içim çok rahatladı :KK16:

Bu arada benim sağ bacağımın dış kısmında karıncalanma başladı hamilelikle birlikte. Bunun için de B12 verdi. Bir de folik asiti bırakıp decavite geçtik bugünden itibaren :KK16:

güzel haberler ardarda..
yehuuuuuuu gözünaydın canım..
bir kurban daha atlattı ikiliyi..
sıra bikaç kişi kalan bizlerde inş :nazar:

maşallah maşallah....kocaman olmuş annesi :) nazarlardan korusun Allahım..ense kalınlığımız boymuz herşeyimiz süper..maşallah maşallah maşallah..

özel malesefki... erdem hastanesine gidiyorum ikili testi kan testlerini falan hep ben kendi kendime öğreniyorum araştırıyorum çok yoruldum zaten gebelik zor bir süreç bir de İstanbulda yabancıyız ve kadın muaneye alıyor bakıyor eski model bi ultrasonla sonra eveet her şey yolunda gidebilirsiniz diyor..

yuh yani birde özel olacak...değiştirme şansın yok mu arkadaşım..zor olmıcak mı önümüzde uzun sayılabilecek bir süreç var..doktora güvenmek çok önemli ben Eskişehirde düşük gebeliklerimle beraber bir sürü doktor değiştirdim ama en çok bu doktorumu sevdim...bir araştır istersen inşallah bulursun bir doktor..sonuçta önemli tahlil yorumlaırnı sen ne kadar araştırsan yinede insan bir duymak istiyor...Allah yardımcın olsun arkadaşım.

kızlarr ben de aranıza yeni katıldım böyle bir başlık olduğunu bilmiyordumm dilerim hepiniz sağlıklakucağınıza alırsınız bebişinizi..

kızlar benim doktorum beni başından savıyor :KK43: çok ilgisiz.. çok mutsuzum ilk gebeliğim ondan çok tırsıyorum bişey olacak diye ...

hoşgeldin aramıza canım..
doktorunu sevmiyosan kesinlikle değiştir..bu süreç hepimiz için çok önemli,kafamıza yatmayan ısınmadığımız bi doktorla geçmez zaman..

yuh yani birde özel olacak...değiştirme şansın yok mu arkadaşım..zor olmıcak mı önümüzde uzun sayılabilecek bir süreç var..doktora güvenmek çok önemli ben Eskişehirde düşük gebeliklerimle beraber bir sürü doktor değiştirdim ama en çok bu doktorumu sevdim...bir araştır istersen inşallah bulursun bir doktor..sonuçta önemli tahlil yorumlaırnı sen ne kadar araştırsan yinede insan bir duymak istiyor...Allah yardımcın olsun arkadaşım.[/QUOTE]

canımm Eskişhirliyim ben de .. hangi doktora gidiyorsun sen? belki doğumu Eskişehirde yaparım ben de.. buradaki hanımı da değiştireceğim şuan araştırma aşamasındayım

hoşgeldin aramıza canım..
doktorunu sevmiyosan kesinlikle değiştir..bu süreç hepimiz için çok önemli,kafamıza yatmayan ısınmadığımız bi doktorla geçmez zaman..

Hoşbuldummm gerçekten geçmiyor ve bebeğime her seferinde bir şey olacak gibi hissediyorum çook uzun aralıklarla muayene olabiliyorum henüz telefonunu bile vermedi acil durumlarda hastaneden arıyorum ve hemşiresi cevap veriyor mesai saati içinde tabi :KK43:

İstanbul anadolu yakasında olanlar bana tavsiyede bulunursa çok mutlu olurummm

güzel haberler ardarda..
yehuuuuuuu gözünaydın canım..
bir kurban daha atlattı ikiliyi..
sıra bikaç kişi kalan bizlerde inş :nazar:

Sağol tatlım, darısı başına. Hayırlısıyla sen de yarın güzel haberlerle geleceksin :KK16:

Allahım yaa doktor tam ensesini ölçecek, bizimki bi takla attı, tepesi aşağı döndü. Öyle de ölçemiyo adam :KK9: Ultrason cihazıyla vurdu karnıma ama yoook. Sonra doktor bana birkaç kez kuvvetli öksürmemi söyledi veeee nihayet eski yerini aldı sıpa :KK9:

maşallah maşallah....kocaman olmuş annesi :) nazarlardan korusun Allahım..ense kalınlığımız boymuz herşeyimiz süper..maşallah maşallah maşallah..

yuh yani birde özel olacak...değiştirme şansın yok mu arkadaşım..zor olmıcak mı önümüzde uzun sayılabilecek bir süreç var..doktora güvenmek çok önemli ben Eskişehirde düşük gebeliklerimle beraber bir sürü doktor değiştirdim ama en çok bu doktorumu sevdim...bir araştır istersen inşallah bulursun bir doktor..sonuçta önemli tahlil yorumlaırnı sen ne kadar araştırsan yinede insan bir duymak istiyor...Allah yardımcın olsun arkadaşım.

Tatlımmmm Allah razı olsun. Güzel haberler almak gerçekten çok rahatlattı. Daha karnım bile çıkmadı diye hep kaygılıydım. Çok şükür o kaygılarımdan kurtuldum böylece :KK16:

Sağol tatlım, darısı başına. Hayırlısıyla sen de yarın güzel haberlerle geleceksin :KK16:

Allahım yaa doktor tam ensesini ölçecek, bizimki bi takla attı, tepesi aşağı döndü. Öyle de ölçemiyo adam :KK9: Ultrason cihazıyla vurdu karnıma ama yoook. Sonra doktor bana birkaç kez kuvvetli öksürmemi söyledi veeee nihayet eski yerini aldı sıpa :KK9:

çok tatlı anlatmışsınız ya bii an ben de heveslendimm :) dilerim yarın ben de görürüm bebişimi sağlıklı bir şekildee :)

Hoşbuldummm gerçekten geçmiyor ve bebeğime her seferinde bir şey olacak gibi hissediyorum çook uzun aralıklarla muayene olabiliyorum henüz telefonunu bile vermedi acil durumlarda hastaneden arıyorum ve hemşiresi cevap veriyor mesai saati içinde tabi :KK43:

İstanbul anadolu yakasında olanlar bana tavsiyede bulunursa çok mutlu olurummm

bende anadolu yakasındayım ve açıkçası çakmak erdem'i hiiiiiiiiiç önermiyo etrafımdakiler..bikez bile gitmdim oraya o yüzden..
ben şu an hisar hastanesine gidiyorum,dünyalar tatlısı çok sevdiğim bi doktorum var ve çok memnunum..
ayrıca başkent üni hast ve medipol koşuyolunada gidebilirsin cnm

Benim doktorumunda çok ilgili olduğu söylenemez ve çok canım sıkılıyor bu duruma.Seni çok iyi anlıyorum arkadaşım.

Maşallahhhhh :nazar:
Gözün aydın canımmmm.Seninle aynıyız bende bugün gittim 12+4 çıktı bebiş.
Geçen hafta 10+4 dü.Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri göstersin inşallah :KK16:

bende anadolu yakasındayım ve açıkçası çakmak erdem'i hiiiiiiiiiç önermiyo etrafımdakiler..bikez bile gitmdim oraya o yüzden..
ben şu an hisar hastanesine gidiyorum,dünyalar tatlısı çok sevdiğim bi doktorum var ve çok memnunum..
ayrıca başkent üni hast ve medipol koşuyolunada gidebilirsin cnm

doktorun kim pufpuff... yarın için mdipol megadan randevu almıştım bi orayabakayım dedim..

Kızlar bugün benim de sonuçlar çıktı çok şükür.
Her şey normal çıktı.
Doktorumun suratından düşen bin parçaydı yine.
Burada bağıra bağıra haykırmak istiyorum.
K.Maraş ta insan gibi adam gibi bir doktor yok.
Kötü muamele görmedim ama moloz yığını gibi aval aval bakıyorlar insanın suratına.
hastalık geçiren tavuklar vardır hani donuk donuk yürürler, tıpkı bu hastalıklı tavuklar gibiler.
Tam 4 doktor değiştirdim adam gibi bir tane dahi çıkmadı.
Hele bugün çileden çıktım.
Koridorda beklerken hastalar içeri alınmadan, doktorun sekreteri tarafından,
koridorda tansiyonları ölçüldü ve sıkıntısının ne olduğu soruldu.
Düşünsenize doktora gidiyorum diyorsunuz, doktor sizin yüzünüzü bile görmek istemiyor,
koridora sekreterini gönderiyor, hastanın şikayeti nedir sor diyor.
Bu hastane Kahramanmaraş ın EN BÜYÜK ÖZEL HASTENESİ.
Ben devlet hastanesinde bile böyle bir muamele görmedim.

doktorun kim pufpuff... yarın için mdipol megadan randevu almıştım bi orayabakayım dedim..

hisardaki doktorum FİLİZ CANAN TOPUZ
medipol koşuyolunda SİNEM BEDEN'e gitmiştim,o da tatlı bi kadın..
medipol mega'da da bi arkadaş HALE LEBRİZ AKTÜN'ü önermişti..

E_M_A

Doktor ilgsizliği çok zor ya hele ki ilk gebelikte.. ilk 11 haftamı net başında doktor araştırmakla geçirdim ya..

Hiç sorma canım ya bugün ense kalınlığı sonuçlarına baktı ve bana asistanla gönderdi sonuç kağıdını insan 2 dk çağırır açıklar dimi ama yok kan tahliline gönderdiler çok gerildim.

canımm Eskişhirliyim ben de .. hangi doktora gidiyorsun sen? belki doğumu Eskişehirde yaparım ben de.. buradaki hanımı da değiştireceğim şuan araştırma aşamasındayım[/QUOTE]

ben medline emine hanıma gittim hastaneden hiç memnun kalmadım emine hnm fena değildi ama ben ısınamadım..sonra ümit hastanesinde talat remzi demirkola gittim ki herkes çok sevmiş bana çok soğuk geldi...ondanda memnun kalmadım..konuşmaya çekiniyordum..ben mutlu heyecanlı o çok soğuktu..sonra :)) özelden tıp fak doktor biri var oda özel muayenesi 200 tl çok para geldi iki kere gittim..bütçem el vermedi.. şimdi acıbademde meliha kovancı ya gidiyorum.. çok ilgili ne yemem lazım ne kadar kilo almam laızm çok ilgili..arıyorum hiç cevap vermemezlik geri dönmemezlik yapmadı..insanı rahatlatan bir doktor..kapıda karşılıyor giderken de öyle..ultrasona bakarken bebişimi seviyor ne güzel hareket ediyor diyor sevdim ben ama işte herkese göre farklı tabi..

X