2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Sende yok canim....
Neyse beklemeye devam...♥
Kiz mi diye ben supheleniyorum acikcasi doktorlar soylemedigine gore...
Kendini gizliyor olmasin bebegim
Masaallah degerlerin haftanla uyumlu

Benim bebeğin bpd yani kafa ölçümü normal crl den hep 1 hafta ileri gidiyo senin ölçümleri okuyunca endişelendim şimdi

Sende yok canim....

Bekleyelim bakalım kuşum :)

İlk hamileliğimde 4 aylıkken belli olmuştu benim kızın cinsiyeti.
Uyumlu olmasına çok sevindim canımcım ya.Doktorla konuşamayınca strese girmiştim.

bana folik asiti bıraktırdı ecoprin diye bi ilaç vermişti daha önce ona devam et dedi bir de demir hapı verdi. yani sabah aç ferrum fort mu ne bi demir ilacı var bir de tok ecopirin başka ilacım yok. vitamine gerek yok dedi.:44::44::44::44::44:

gözün aydın canım hadi hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

ANNE: AKREP

İkizler bir çocuk, Akrep bir anneye sahipse, ortaya gerçekten güçlü bir aile ortaya çıkar. Hem annenin hem de çocuğun beklentileri oldukça yüksektir. Bununla birlikte amaçlara ulaşma aşaması biraz sancılı olabilir. Akrep, İkizlere göre daha sabit odaklıdır. İkizler ise koşullara daha rahat uyum sağlayabilir. Hayata daha rahat bir yaklaşımı olan İkizler, Akrep'in kaygılarına zaman zaman gülebilir. Akrep ise ailesine çok düşkündür ve sevdiklerini her ortamda korumaya yönelir. Birlikte geçirdikleri zamanda bu iki burç birbirinden çok şey öğrenebilir

biz napıcaz bilmiyorum aynı ben yaa çocukluğum ailem için böyle zor geçmiş demek ki akrep bir bebek de zor ikizler de çok benzer akrepe. Açıkçası hep boğa olsun diye dua etmiştim mayıs başında doğarsa boğa olur ama o da erken olacak . o yüzden sağlıklı olsun da hayırlısıyla Rabbim yardım eder inşallah sonra.

kızlar ben şuan folik asittten başka hap kullanmıyorum.siz ne kadar çok ilaç içiyorsunuz et de yemiyorum süt de herkes kullandığı ilacı yazabilir mi.

ben şu an 11+0'dayım ve folik asit ile aspirin kullanıyorum..
doktorum aspirini 3 ay dolunca bırakcaz,folik asite gebelik boyu devam dedi..

Sende yok canim....

Canım kaç olunca erkek kaç olunca kız oluyormuş? MErak ettim, benimkine de bi bakayım :)

Canim ikili testi yapan dr da bana erkek dedi sonra kendi dr da %80 erkek dedi ama bebek poposunu donmus bacaklariyla da kapatmisti dondurmeye calistigi zaman gordugu kadari ile yorum yapti. Bu ayin 28 de kontrolumuz var belki benim ki de kiz cikar :)

Canım kaç olunca erkek kaç olunca kız oluyormuş? MErak ettim, benimkine de bi bakayım :)

Tatlim bana yengem 50 alti erkek 50 uzeri kiz dedi....
Ve hamilelerin yaptirdigi test kagitlarina bakarak dogrulugunu onaylamis...
Nettende arastirdim cogu tutuyor arada bir tutmayanlar oluyormus ama cok nadiren....

Olur mu olur tatlim ....
4-4,5 aylikken daha net soyleniyor bakalim ben daha hicbir doktordan yorum almadim
Sali ayrintili usg de ufaklik kendini gosterir diye dusunuyorum
Saglikli olsunlarda

ben hep kız bebek resimlerine kıyafetlerine baktım ondanmı acaba :))
ama eşim şimdiden tutuştu kız olursa ocağımıza incir ağacı dikersin sen diye :) kızların çok güzel cicileri var yaaa

Ah ah aynı sorun bizdede var eşim bu gidişle iflas edicez diyo dün netten bi tulum beğendim 189 tl eşim batıcam diyo heralde bu bebiş bana iy gelmiycek bu gidişle adam isyanlarda şimdiden o bu yüzden erkek istiyor zavallım ya

kızlarr ben de aranıza yeni katıldım böyle bir başlık olduğunu bilmiyordumm dilerim hepiniz sağlıklakucağınıza alırsınız bebişinizi..

kızlar benim doktorum beni başından savıyor çok ilgisiz.. çok mutsuzum ilk gebeliğim ondan çok tırsıyorum bişey olacak diye ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…