2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

İşte bizde bu olucaz kısmetse..

ooooyyyy süperrrrr canımmmm,ne güzel işte sonuçlar..
face grubumuzdaki arkadaş demişti 2,5 üstü çıkarsa riskliymiş ense kalınlığı
rahat ol,normal çıkmış...

benim de 11 li haftalarım bitti. bugün 12+0 ız. yaklaşık bir haftadır midem bulanmıyor canım. arada yanma oluyor midemde ama biraz da yediklerimle alakalı sanırım yanmalarım. önce korktum niye bulanmıyor bebeğime bir şey mi oldu dedim ama normalmiş bu sanırım.

ooooyyyy süperrrrr canımmmm,ne güzel işte sonuçlar..
face grubumuzdaki arkadaş demişti 2,5 üstü çıkarsa riskliymiş ense kalınlığı
rahat ol,normal çıkmış...

Ayyyyyy pufpuffummm Allah razı olsun siz böyle yazdıkça daha çok rahatlıyorum.
Senin de iyi haberlerini bekliyoruz heyecanla dualarımdasın

Az önce çok sevdiğim bi arkadaşımla görüştüm uzun zamandır bebekleri olmuyor tüp bebek denemeleride başarısız olmuştu tekrar doktora gitmişti bugün sonuç almış yumurtalıkları neredeyse hiç çalışmıyormuş :,, ( bi ilaca başlamış doktor hemen ama arkadaşım hiç umutlu diil çokk moralim bozuldu bugün insanın elindede hiç bişey gelmiyor dua etmekten başka :,, (

Cok guzel bilgi canim....
Bebiste sabirsiz olacak bende sabirsizim Allah (c.c.) yardimcim olsun

Rabb'im arkadasina sabir versin canim...
Gercekten cok zor bir durum ...
Ins. Bir mucize olurda melegi onunla birlikte olur ♥♥♥

Ayyyyyy pufpuffummm Allah razı olsun siz böyle yazdıkça daha çok rahatlıyorum.
Senin de iyi haberlerini bekliyoruz heyecanla dualarımdasın

sağolasın canımcım,teşekkürlerden bir mersiiiiiiii

aynen bizde.benim babam ikizler biz çok iyi anlaşırız genelde teraziler herkesle anlaşır zaten

yaşasın biz,yaşasın teraziler

insan bu işlerin içine girince,detayları bilip bu denli uğraşıp isteyince etrafta çocuk için çaba sarfedenleri daha iyi anlıyo,etkileniyo..Allah her zaman hayırlısını versin herkese,ne diyeyim

Allah arkadaşının yar ve yardımcısı olsun canım.
Rabbimden umut kesilmez.İnşallah mucizesini en yakın zamanda gönderir Mevlam AMİN

sağolasın canımcım,teşekkürlerden bir mersiiiiiiii

benimde hiç bulantım olmadı bugüne kadar dün gyno ferro kan hapına başladım onla alakalı olabilir mi acaba kullanan var mı aranızda?

Canim sende guzel haberlerle gelmissin ne guzel
Serbest bhcg degerin belli mi ?
Cinsiyet oradan belli oluyor diye duymustumda

benimde hiç bulantım olmadı bugüne kadar dün gyno ferro kan hapına başladım onla alakalı olabilir mi acaba kullanan var mı aranızda?

Ben kullandim canim hatta hamilelikten birkac ay once...
3. Ayimda doktorum birakmami soyledi bulantilarimi tetikledigi icin....
Sonra devam ederiz dedi....
Bende aklima geldikce sabah ac karna pekmez tuketmeye calisiyorum...

Ben kullandim canim hatta hamilelikten birkac ay once...
3. Ayimda doktorum birakmami soyledi bulantilarimi tetikledigi icin....
Sonra devam ederiz dedi....
Bende aklima geldikce sabah ac karna pekmez tuketmeye calisiyorum...

tşkler cnm büyük ihtimal hapla ilgili öyleyse sabah gyno akşam elevit kullanıyorum,2 gündür fenayım çok bulantım ve halsizliğim var 3 ay hiç bişey yaşamadım şimdi berbat durumdayım.

Allah sabir versin arkadasim zor bu durumda is yapmak bide yaranamamak. Evlenmeden once nasildi? Evlendikten sonrada mi boyle davraniyordu ? Benim kocisim cok sukur butun isimi yapar odu kopuyor zaten bana bebegimize bisey olacak diye 😊evlenmeden oncede sonrasinda da hep boyledi bazen uzuluyorum ev is cok yoruluyor ama bu zamanlari iyi degerlendirip keyfini surmek lazim😃

kızlar ben şuan folik asittten başka hap kullanmıyorum.siz ne kadar çok ilaç içiyorsunuz et de yemiyorum süt de herkes kullandığı ilacı yazabilir mi.

hamilelerin duası kabul olurmuş arkadaşım inşallah arkadaşında bebeğine kavuşur en yakın zamanda dualrımız onunla Allah kabul ederse...

Cok guzel bilgi canim....
Bebiste sabirsiz olacak bende sabirsizim Allah (c.c.) yardimcim olsun

♥♥♥

doğsun bir onlar görelim pıtırcıkları bakalım ...yazarız burdan belki yine benimki gece uyuyor uyumuyor gazı var diye :) ogünelri görürüz inşallah hep beraber bacım ...

kızlar ben şuan folik asittten başka hap kullanmıyorum.siz ne kadar çok ilaç içiyorsunuz et de yemiyorum süt de herkes kullandığı ilacı yazabilir mi.
aynen bende öyle..lekelenmem geldiği için progestan kullanıyorum ara ara..son randevumda vitamine başlıyoruz dedi ama onada başlayamadım decavit verdi..karaciğer enzimlerimde 1 aydır yükselme vardı bugün gastroenteroloji ye gittim bugün kan verdim..bir baktım alt ve ast değerlerim normal değere dönmüş çok mutlu oldum eve gidince hemen başlıcam vitamine..(decavit)

Canim sende guzel haberlerle gelmissin ne guzel
Serbest bhcg degerin belli mi ?
Cinsiyet oradan belli oluyor diye duymustumda

Çok şükür canımcım kızlardan duyduğuma göre iyiymiş sonuç :)
Bende bir kağıt var doktor açıklamadığı için anlamıyorum ki...Bak yazayım şimdi ne yazdığını.

BPD = 18 mm olup 12/6 hafta ile uyumludur.

CRL = 61 mm olup 12/4 hafta ile uyumludur.

Ense kalınlığı = 1.7 mm ölçülmüştür.

SONUÇ = 12/4 hafta ile uyumlu intrauterin canlı gebelik. :)

ben şuan elevit ve gynoferro kullanıyorum.Beslenmem iyi bol bol meyve yiyorum.Süt içemediğim için bol ayran ve yoğurt tüketiyorum.

Bende senin gibiyim canim....
Sutten..baliktan ve etten tiksindim...
Balik yagi kapsulu aliyorum haftada 3-4 kere....
Yatmadan once 3 adet folik plus....
Suda eriyen magnezyum....
Ve hergun mutlaka zofran bulanti icin....
Bu ilaca baslayali hayata dondum....
Yemek yiyemiyor su icemiyordum....
Simdi sukur daha iyiyim....
tşkler cnm büyük ihtimal hapla ilgili öyleyse sabah gyno akşam elevit kullanıyorum,2 gündür fenayım çok bulantım ve halsizliğim var 3 ay hiç bişey yaşamadım şimdi berbat durumdayım.

Sabah ac karina aliyorsun yanilmiyorsam canim...
Bulantini o tetiklemis olabilir....

yok cnm öğle yemeğinden hemen sonra alıyorum 13:30 civarında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…