2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar mrb bebeğimin cinsiyeti belli oldu oğluşum olucak kısmetse 16-17 Haziran beklenen doğum tarihim.Şuan herşey çok güzel gidiyor 3. ayım bitti ve mide bulantılarım başladı böyle birşey yaşayan var mı aranızda :)

Hayır olsun cnm güzel bi rüya :) bende çok merak ediyorum cinsiyetini belki sana malum olmuştur kısçem olur belki

ben emsey hastanesinde yaptırdım ikili testlerimi. Toplamda 115 lira verdim

kız kardesım pendık bölge hastanesınde yaptırdı 65 tl ikili teste, doktor muayenesı 45 tl verdı...bende bu haft yaptıracağım. Doktor muayenesı dahıl 110 tl.. Doktorumuzda mustafa özbek tavsıye ederım :)))

pendık bolge hastanesınde muayene dahıl 110 tl yaptırabılırsın... Doktorumda mustafa ozbek.. Yarın bende yaptırmaya gıdeceğim...

çok teşekkür ederim cevap için:)

kızlar sizdede oluyor mu?
benim iki gündür gözlerim kararıyor. şuan ekrana bakarken bile zorlanıyoum. içim hala bir şey almıyor zorlayarak yemek yemeye başlayınca biraz yiyebiliyorum.açlıktan değil sanırım ama neden anlamıyorum.

Sende adanadasin degil mi. Sen nereye gidiyorsun memnun musun

bende adanadayım evet ben metroda Selçuk aslana gidiyorum daha öncede doğumumu o yaptı memnun kaldım ama şimdi içime sinmeyen birşeyler var. normalde adamda sıra bulamazdık şimdi boş. acaba bir şey mi oldu diye merak ediyorum. birde bir kere bile olsa başka bir doktora görünmek istiyorum. bu yüzden soruyorum

Canım benim herşey güzel olacak inşallah. Sabır ve dua. Rabbim yardımcınız olsun inşallah.

En erken ogrenenlerdensin canim kesin
Ben 15. Haftamdayim ileriden gidiyoruz ama yinede soylemediler...
Erken deyio duruyor gittigim 4 farkli doktorda....
Yahu bir bakin tahmin edin yok...
Banada boyle dk.lar denk geldi

evet canım benim doktor da söyleyemem 16 haftadan önce dedi ölürüm ben dayanamam diyince bacakları sımsıkı kapalı genelde böyle saklayanlar kız oluyor dedi ama kesin bişey söyleyemem diye ekledi ben zaten kızım olcak gibi hissediyorum aslında istiyorum desem daha doğru olur

hoş geldin canım. hadi güzel geçsin iyi haberler al inşallah

kızlar dünde yazdımm..varmı sizde göbüşte hafif batmalar??

evet evet evet hatta göbek deliğim yırtılacak sanıyorum bazen bizim ufaklık tırmalıyor mu napıyor bilmiyorum ki

Geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda iyileşirsin . Güzel seneler olsun inşallah bebeğinizle beraber

ahahahahah ay çok güldüm artık buradaki arkadaşları görüyoruz rüyamızda hadi hayırlısı bakalım

Ben şuan cinsiyeti öğrenenleri çok kıskanıyorum of benim doktor 16 haftadan önce bişe söylemiyormuş zaman hiç geçmiyor

Slm kızlar durumlar nasıl hayırlı cumalar sağlıklı günler inşallah

Öncelikle ALLAH en güzel şekilde bebeklerinizi elinize almak nasip etsin... bende 5 ay öncesinde o güzel duyguyu tattım çok şükür bu güzel unutulmaz ve unutulmaması gereken anlarınızı elinizden kayıp gitmesini istemiyorsanız elimizden geleni yapmaya hazırız doğum fotoğrafçısı olarak çalışmaktayım çok uygun ve cüzi fiyatlarla paketler hazırlamış bulunuyorum çünkü her anne bunu ister ama çoğu zaman bütçe engel olabilir bu yüzden bir anne olarak bu duygularınızı isteğinizi gerçekleştirelim bilgebalcan........... paket hakkında mesajlarınızı bekliyorum...

hangi ildesin.......................................

günaydınlar hayırlı cumalar arkadaşlar gribe yakalandık çalışmaya devam. pazartesi günü doktor kontrolümüz var tabi sıra bulabilirsek

çok geçmiş olsun canım...biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle...

Herkese Günaydınnnn....güzel haberlerle dolu bi gün olsun inşallah...

günaydınn..canım...ilk haber benden o zaman ikili testlerim gayet normalmiş ...dün akşam öğrendim..darısı sizlerin başına..

hoşgeldin yeşilerik :)

Günaydın canlar hayırlı günler hayırlı cumalar herkese )

sabahların hayrına olsun...doktor erkek gibi demişti ama net bişide demedi ..hayırlar olsun..canım :) malum mu oldu yoksa kızmı :)

pufpufum güzel haberlerle gelirsin inşallah..selam söyle teyzelerinden meleğimize..ultrasona girerken stres yapma fazla ki bebiş hareketlensin :)

benimde 3.ayım bitti bulantım fazla yok sadece birşey yediğimde bazen bulanıyor..ama normal..maşallah oğluşuna..kucağına sağlıkla sıhhatle almak nasip etsin Allahım..

Ben şuan cinsiyeti öğrenenleri çok kıskanıyorum of benim doktor 16 haftadan önce bişe söylemiyormuş zaman hiç geçmiyor

benimde dün kontrolüm vardı. ben erkek gibi dedim. doktor kıza benziyor dedi :) artık 9 ay sonra netleşir dedim bende :)
yokyok o kadar beklemeyiz önümüzdeki randevuya öğreniriz dedi. birtanecik oğlum var. şimdi bide kızım olursa ne güzel olur. ama bana hala oğlan gibi geliyor

pufpufum güzel haberlerle gelirsin inşallah..selam söyle teyzelerinden meleğimize..ultrasona girerken stres yapma fazla ki bebiş hareketlensin :)

sağol güzelim inş..
hepiniz hareketliydi falan diyorsunuz baya merak ediyorum,nasıl görüncek diye..
çikolata yemeyi de denicem,bakalım etki edecek mi

Hayırlı, sağlıklı bir evlat olur inşaallah. 12. hafta mı bitti senin, tam olarak ne kadarlıkken belli oldu? Ben de haftaya dr gidicem, 12 bitiyor umarım benim de belli olur

sağol güzelim inş..
hepiniz hareketliydi falan diyorsunuz baya merak ediyorum,nasıl görüncek diye..
çikolata yemeyi de denicem,bakalım etki edecek mi

bizimki sırtını döndü. doktor sallaya sallaya çevirdi. resimde doğmaya hazır bir bebek var ama ölçüleri daha 7cm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…