2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim bende ayni seyleri yasadim bugun. Bana ayrica 3 gun yatak istirahati 3 tane serum antibiyotik agri kesici falanda verildi

Ayyyy ins. Canim ya cok sagol guzel dileklerin icin
Bende oyle dusunuyorum bebegim eger benden ayrilsaydi coktan birakip gitmisti...
Ruhuda var yavrumun ins. Saglikli bir sekilde 6 ay sonra annesinin kollarinda olur
Rabb'im hepimizin meleklerini korusun amin

Cann2014
Feyza81

Kizlar cok gecmis olsun....
Ins. En kisa zamanda toparlanirsiniz....
Bebeginizle birlikte saglikli gunler sizlerin olsun

Sana evde kullanman icin ilac verildimi

ben emsey hastanesinde yaptırdım ikili testlerimi. toplamda 115 lira verdim

Merhaba canim
Adanadayim ben kendi doktorum degil cinsiyeti soyleyen rahatsizlandim ve bana cok yakin oldugu icin gittim ona ama bildigimiz bir doktor tecrubelide. Hamile degilkende basim sikistiginda ilk ona giderim
Bence çok şanslısın o kadar küçük nasıl görmüş benim doktor henüz söylemedi 16 haftadan sonra anca dedi şimdi çok erkenmiş

Cok saol canm içicem hemen faydasını görürüm inş

Canim bende ayni seyleri yasadim bugun. Bana ayrica 3 gun yatak istirahati 3 tane serum antibiyotik agri kesici falanda verildi

Bana da istirahat verdi de hastalarım oldgu için bırakmam cok kolay olmuyor ayagınınsıcak tut dedi onu uygulyrm şimdi ama cok ilginç herkes yaşıyor demek ben ölüyrm ya da bebeğim düşüyor sandm cok fenaydı Allah yaşatmasın kimseye

Cann2014
Feyza81

Kizlar cok gecmis olsun....
Ins. En kisa zamanda toparlanirsiniz....
Bebeginizle birlikte saglikli gunler sizlerin olsun

Sağol canm benm senn de bebeğin iyidir inş bugünlerde arada bakabildim okudum üzüldm inş sağ salim alrsn kucağına bebeğini

Arkadaşlar sizdede hapşırırken karnınızda kasılma oluyor mu bende bi kaç gündür oluyor

ben emsey hastanesinde yaptırdım ikili testlerimi. toplamda 115 lira verdim

doktorunuzun adı neydi.. ben çok kaygılıyım ya doğru dürüst randevu bulamıyorum hiçbir yerde ve emseyi aradığımda 75 tl kan testi için 80tl ultrason için alınacağını söylediler ve 155tl dedi toplamda..

Son düzenleme:

9 ay böyle mi sürdü dediniz?! Bende öyle olcam galiba :)
Aslında bilemiyorum bu iyi mi kötü mü:S Milletin yazdıklarını okuyunca sanki kelebekler çıkıyor içlerinden anlatırken
Bense böyleyim...

İnşallah canım dediğin gibi olur:)
İnan ultrasonda görünce bile heyecanlanmıyorum, daha çok 'bu ne yaa hiçbişeye benzemiyo' oluyorum şaşıp kalıyorum okadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…