2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Üzülme ilk hareketlerini hissedince orda olduğunu sık sık hatırlatır sana. Özelliklede ilk gebelikse gayet normal. Ben oğluma hamileyken ev taşıdım şehirler arası ise gidip geldim. Bütün hamilelik boyunca 6kilo aldım. Kimse doğuma gittiğime inanmadi. Onu unutman hamilelik sıkıntıları yapamaman sorun olduğunu göstermez rahat ol.

Allah razı olsun canım sağol..
Evet ilk, İnşallah bende almam kilo milo:)
Sıkıntı olmuyo, ama içimde neşe de olmuyo yani, oyleee..

[SUP]kızlar ben bugun çok enteresan bişey yaşadım biz bugün 14 haftayı bitirdik bu arada,neyse ben bu sabah kahvaltı ettim saat 10 da ikindiden sonra acıkır gibi oldum sabahta az yemiştim evde canımın istediği bişey bulamadım bende yemedim akşam oldu eşim ne yiyelim dedi bende ekmek banmalı bişeyler olsun dedim ama saat oldu akşam 6 ve vakitte konuşurken geçiyo. benim midem sıkışmaya başladı hani açlıktan midem sırtıma yapıştı derler ya aynen öyle,vakit geçtikçe midem daha kötü olmaya başladı korktuk bizde eşim dedi yürü dışarda yiyelim tamam dedim,ama ağrı sancıyla resterona gittik enteresan kısım başlıyor yemek önümüze geldiiiiiii kızlar inanamadım bebeğim karnımda bir dönmeye başladı şoktayım ama,karnımın içinde bi otarafa bi bu tarafa dönüyor.karnıma elimi koyuyorum top gibi rahmim içinde dönüyor.hemen yemeğe başladım ben yedikçe hareket azalmaya başladı midemdeki sancı geçti.sonra eşim bebişimize bide tatlı ısmarladı.hem hissttiğim için çok sevindim ama bi yandan aç bırakmışım kurabiyemi ona üzüldüm.hissetmek süper bi duygu yemin ederim ağlıcaktım orta yerde..[/SUP] :KK49:

kızlar annemle dolaşıyorduk geçen gün..
chicco'ya girdik ve bebek arabası ve ana kucağı için 3'lü set oluşturulmuş tabi istersen ayrı da alınıyor..
resmen ba-yıl-dımmmmmmm hemen resim çektim..
o an alabilirdim var yaaa..
aaaay gelsin artık o günlerrrrrrrrrr

bakın bunlar..

Eki Görüntüle 884322 Eki Görüntüle 884323

canım aklına yaz bence bu arabayı aynısının grisi kız kardeşimde var yemin ederim uzay mekiği gibi tek parmakla götürürsün kıvrak ve yeğenim 3 yaşına girdi içinde bir oturuşu var paşa gibi biraz fiyatlı ama bende bundan alıcam kendim kullandım çünkü mükemmel bi araba birde file veriyorlar çantanı falan koyman için süper

Merhaba canim
Adanadayim ben kendi doktorum degil cinsiyeti soyleyen rahatsizlandim ve bana cok yakin oldugu icin gittim ona ama bildigimiz bir doktor tecrubelide. Hamile degilkende basim sikistiginda ilk ona giderim

Valla canım ne varsa Anadolu'daki drlarda var İstanbul'daki drlar iyi hoş bilgili ama havalarından geçilmiyor triplere giriyorlar yok cinsiyet söylemem yok belli olmaz neyse Allah hayırlısını versin artık bekliycez biz senin adına çok sevindim öğrendiğine ayrıca dün dr a sordum omega 3 içn gereksiz dedi arkadaşlar bana elevit vitamin verdi ya ama onun içinde domuz jelatini varmış diyorlar eşimle de tartıştık yine yok içme fln diyor o ben Dr verdi diyorum ne yapıym ne dik bir kocam var işte huysuz şey !bu kesin midir acaba vitamin olarak başka birşey mi istesem tavsiyeniz var mı en iyi vitamin takviyesi hangisi elevitten başka ?

bnm bebişte pek hareketli değildi. ilk baktığıızda bağdaş kurmuş oturuyordu sonra doktor bastırıca kıpırdadı biraz. bende doktora dedim pek hareketli değil heralde diye. o da böyle olması normal dedi. pek takmadım kafama sende takma bence

Benim bebiş de önceki haftalar oturarak uyuma pozisyonundaydı şimdi baya baya yatmış uzanmıştı Dr çoğunlukla vakitlerini uykuda geçirdiklerini söyledi eşim karnıma hafifçe vurduğunda bize sırtını döndü dr ense kalınlığını öyle ölçebildi dün ilk dayağını da yemiş oldu babasından :) bizi uğraştırıyor diyor biraz terbiye şartmış işin şakası gerçekten daha çok küçükler çok hareket beklememek lazım büyüdükçe güçlenecekler bol bol tekme atacaklar inş:KK66:

aralık annelerinin yazdıklarına bakıyordum çok kötü oldum ya. sanki daha önce doğum yapmamış gibi hissediyorum çok heyecanlıyım sanki ne olacağını bilmiyormuş gibi merak ediyorum. inanılmaz bir şey bu hamilelik her seferinde yeni baştan öğreniyorsun yenileniyorsun

Merhaba canim
Adanadayim ben kendi doktorum degil cinsiyeti soyleyen rahatsizlandim ve bana cok yakin oldugu icin gittim ona ama bildigimiz bir doktor tecrubelide. Hamile degilkende basim sikistiginda ilk ona giderim

canım çok geçmiş olsun. özel değilse sorabilir miyim adanada hangi doktora gidiyorsun memnunmusun birde bu cinsiyetini hangi doktordan öğrendin

günaydınlar hayırlı cumalar arkadaşlar gribe yakalandık çalışmaya devam. pazartesi günü doktor kontrolümüz var tabi sıra bulabilirsek :KK53::KK53:

:26:
Diger arkadasa da monurol sase ye benzer bi ilac verilmis. Bana niye bu kadar cok ilac yazdi ki. Dort tanede once iciyordum. Kafam allak bullak ya icmesem mi acaba. Antibiyotik agri kesici vitamin serumlar off..

Durumunu bilmyrm canm ama bana kalırsa antibiyotik ağrı kesici icme

Günaydın anneler. Ben de sizler gibi 2014 haziran annesiyim. Ekim' de hamile olduğunu öğrenenler başlığında yazıyordum. Burayı yeni gördüm. Allah hepimizin bebeklerini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

canım aklına yaz bence bu arabayı aynısının grisi kız kardeşimde var yemin ederim uzay mekiği gibi tek parmakla götürürsün kıvrak ve yeğenim 3 yaşına girdi içinde bir oturuşu var paşa gibi biraz fiyatlı ama bende bundan alıcam kendim kullandım çünkü mükemmel bi araba birde file veriyorlar çantanı falan koyman için süper

aaaay dahada bi heveslendim bak şimdi..
zaten bayıldım,bide böyle örnekler süper :KK69:

[SUP]kızlar ben bugun çok enteresan bişey yaşadım biz bugün 14 haftayı bitirdik bu arada,neyse ben bu sabah kahvaltı ettim saat 10 da ikindiden sonra acıkır gibi oldum sabahta az yemiştim evde canımın istediği bişey bulamadım bende yemedim akşam oldu eşim ne yiyelim dedi bende ekmek banmalı bişeyler olsun dedim ama saat oldu akşam 6 ve vakitte konuşurken geçiyo. benim midem sıkışmaya başladı hani açlıktan midem sırtıma yapıştı derler ya aynen öyle,vakit geçtikçe midem daha kötü olmaya başladı korktuk bizde eşim dedi yürü dışarda yiyelim tamam dedim,ama ağrı sancıyla resterona gittik enteresan kısım başlıyor yemek önümüze geldiiiiiii kızlar inanamadım bebeğim karnımda bir dönmeye başladı şoktayım ama,karnımın içinde bi otarafa bi bu tarafa dönüyor.karnıma elimi koyuyorum top gibi rahmim içinde dönüyor.hemen yemeğe başladım ben yedikçe hareket azalmaya başladı midemdeki sancı geçti.sonra eşim bebişimize bide tatlı ısmarladı.hem hissttiğim için çok sevindim ama bi yandan aç bırakmışım kurabiyemi ona üzüldüm.hissetmek süper bi duygu yemin ederim ağlıcaktım orta yerde..[/SUP] :KK49:

eneeeeem nasıl dönüyo kız nasıl hissettin?aaay ne güzel ve değişik bi histir..
bende bian önce 14-15 haftalara ulaşsam.. :2:

Arkadaşlar merhaba ben de bir haziran annesi olacağım inşallah..

benim gebeliğim 11. haftada. İkili tarama test yaptırmak istiyorum devlet hastanesinde sıra bulamadım doktorlara :KK43: özel olanlardan ise erdem 350, medipol ise 180tl fiyat verdi... siz nerde yaptırdınız? fiyat açısından uygun olabilecek yerler var mı?ve bu testte neler yapıyorlar bir yardım edin lütfen :KK43:

ben özelde yaptıracağım cnm..istanbul anadolu yakasına ait 11 hastaneyi aradım,sordum fiyat aldım..orta karar ve beni zorlamayacak bi hastane seçip yaptırıcam..yarın kontrolüm var,muhtemelen önümüzdeki hafta yapılcak..

Slmlar herkese,
Bugün Dr kontrolümüz vardı ölçümlerde ensekalınlığı 1.7 mm çıktı 12+5 günlük gördü bizi crl 62 mm olmuş baş popo mesafemiz herşey gayet normal şükür dedi dr da benimle beraber mutlu oluyor valla kan verdik ikili test için haftaya alıcaz sonuçlarını cinsiyet için bu haftalarda hiçbirşey söyleyemem dedi demek bir bildiği var artık doğrusu söylememek herhalde yanılmak istemiyor :)bende pıhtılaşmada 1298ac mthfr homozigot vardı bugüne kadar kullandığımız progynex iğneyi bıraktırdı artık bebek büyüdü ihtiyacı yok dedi corasprin birkaç hafta daha kullanıp en geç 20. haftada keseriz dedi folbiolü bıraktık elevit vitamin verdi herşey yolunda inşallah diğer sonuçlar da normal sınırlarda çıkar darısı tüm arkadaşların başına hepinizi ve bebişleri çok çok öptüm.allah ne derse o olur hepimiz için bundan ötesi de olmaz hepimize hayırlı evlatlar verir inş....

sağlıkla atlattın sende,tebrikler..
aaaay sırayla azalıyo yaptıanlar..ben daha yaptırmayanlar arasındanyım :18:

Ay çok tatlı bayıldım bi cinsiyeti belli olsada alışverişe başlasak

ooooy evet yaaaa..sağlıkla gelsin o günleeeeeeeeeeeeeeeeeeer :KK19:

Günaydın canlar hayırlı günler hayırlı cumalar herkese :KK66:)
günaydın

ya ben bu gece rüyamda seni ve çilek suratı gördüm
sözüm ona doğum tarihlerimiz aynı olduğu için senin ve çilek suratın ki kızmış ama kendiminkini anlayamadım
heralde benimde aynıdır diyorum rüyamda kendi kendime
böyle bi rüyaydı işte
hayırdır inşallah

canım çok geçmiş olsun. özel değilse sorabilir miyim adanada hangi doktora gidiyorsun memnunmusun birde bu cinsiyetini hangi doktordan öğrendin

Normalde hacettepeliler cerrahi tip merkezinde haluk balli ya gidiyorum. Cinsiyetini ogrendigim doktor hayat tip merkezi sidika aslan. Kizimda aytekin altintas a gittim siddetle tavsiye ederim ama ozel. Sanirim suan 300 tl muayene ucreti. Baskentte ebru hanim universal de emel hanim cok iyi diye bildiklerimden. Ikisine de gittim ama kisa sureli

Günaydın kızlar. Yarın İnş.11+6 olucaz ve ikili test için randevum var. Dualarınızı bekliyoruz kızlar :):)

Benim 2 gündür bulantılarımda hafifleme var kızlar :) Bulantı ilacım bitmesine rağmen sürünmeden dün günümü geçirebildim. Bugün de fena değil gibiyim maşallah :)

bende yarın 12.haftaya başlıyorolacağım kısmetse..
11+1 olucaz ve kontrolümüz var..
yarın kontrolde de ikilinin zamanı belirlencek,heyecan + tedirginlik birarada..
Allah'ın izniyle sizler gibi güzel haberlerle atlatırım inş..

X