2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bizimki sırtını döndü. doktor sallaya sallaya çevirdi. resimde doğmaya hazır bir bebek var ama ölçüleri daha 7cm :)

aaaay evet bide trip yapıyolar bazen arkalarını dönüyolar falan..
şunlara bak,nazlı bıdıklar

Kızlar benim dünden beri göbeğimin hemen sağ tarafında batmalar başladı. Bebiş varlığını hissettiriyor galiba :):):)

Slm kızlar biz de simdi doktordan geldik bebegimi gorseniz nasil hareketliydi cikolata falan da yememistim el salladi sirtini bes alti defa kaldirip indirdi bacagini uzatip cekiyo gozumun onunden gitmiyor yaa harika bi duyguymus babamiz da hareketlerini taklit ediyo cok mutlu olduk sukur ama bi sorunumuz var gobek fitigi varmis teyzeleri bebisimde yazik dua edin 1-2 haftaya kadar gecmesi lazim kendiliginden dedi doktorumuz bi de eşi biraz aşagidaymis olmasi grrekenden... gobek fitigi sorunu yasayan var mi aranizda?

oooyyyy yavruuummmm maşallah
inşallah bende böyle kıpır kıpır görürüm yarın...çok merak ediyorum...

ama göbek fıtığı da neymiş? ilk defa duydum bebişte :26:

Canm hayrlı olsn oğlun ikili testte bhcg degerin kaçtı ben hala ögreenmedm de bseyler öğrenmeyi umuyrm bu yolla

canım maşallah bebişine gerçekten çok güzel bir duygu göbek fıtığı hakkında bilgim yok ama benimde plesanta aşağıya yerleşmiş ağır iş yapmak,yürüyüş yapmak ve ilişki yasak dedi yukarı çıkma ihtimali varmış bu ayın sonuna randevu verdi tekrar bakacak sana birşey dedimi bu konu hakkında inşallah zamanla normale döner herşey canım geçmiş olsun

merhaba arkadaşlar birşey sormak istiyorum doktorunuz hangi ilaçları verdi benim doktorum kan ilacı,magnezyum,elevit ve balık yağı hapı verdi balık yağını eczanede bulamadım başka bir eczaneye de bakmadım o yüzden daha başlayamadım ama ilaçlar bana çok gibi geldi içim dışım ilaç oldu

Ooo senin oğluşun varmış bitane benim daha ilk o yüzden çok heyecanlıyım ama bende kız istiyorum eşim erkek çok seviyorum kızları inşallah Allah gönlümüze göre verir de sağlıkla kucağımıza alırız

Ayyy canim benim ya kiyamam ben ona ...
Okurken mutlu oldum ama sonlari okuyunca gozler aldi basini gitti.....
Ya bebeklerimize hicbirsey olmasin....
Illa birsey olacaksa biz annelere olsun
Onlar daha cok kucuk ve savunmasiz kiyamam ama ya....
Ins. Kendiliginden gecer canim sen bol bol dua et...
Dua etmekten baska birsey yapamayiz...
Dualarimda olacaksiniz...

Kızlar benim dünden beri göbeğimin hemen sağ tarafında batmalar başladı. Bebiş varlığını hissettiriyor galiba :):):)

Aynı durum bendede var ben korkuyordum ama şimdi rahatladım sizlerdede olunca artık hissettirsin zaten heyecanla o anları bekliyorum

oooyyyy yavruuummmm maşallah
inşallah bende böyle kıpır kıpır görürüm yarın...çok merak ediyorum...

ama göbek fıtığı da neymiş? ilk defa duydum bebişte :26:

Ben de ilk defa duydum dua et canim ins gecsin biran evvel sen de sorunsuz gecirirsin randevunu insallah :)

Kizlar ben o kadar ilaci icmek istemiyorum demistim ya dr kafasi rahat etmiyorsa degiselim demis ve suprax yazmis. Prospektusu okudum zorunlu olmadikca kullanilmamaliymis gebelerde. Artik esime anlatmaktan dr sormaktan cekiniyorum. Vardir bir bildigi degil mi drun zararli olsa vermezdi herhalde

Tesekkurler canim ayni seyleri bana da soyledi istirahat etmeni oneririm progestanabir ay daha devam edecegiz dedi 2 hafta sonra kontrolum insallah hem esi yukari cikar hem de gobusu iyilesir bebegimin senin de yukari cikar insallah

kızlar merhaba nasılsınız sizlere birsey danışmak istiyorum benim cilt rengimde degişiklik hissediyorum zaten sıkıntılı bir cildim var çok kuru hamile kaldıktan sonra sanki renginde de değişiklik oldu canlı durmuyor mat ve saglıksız duruyor bu da beni rahatsız ediyor sizde de böyle bir durum oldu mu ve ne yapmalıyım sizler cildinize nasıl bakıyorsunuz

Aman canim duani tam dile bize de birsey olmasin bebeklerimizin bizim saglikli olmamiza da ihtiyaci var sana da ben dua ediyorum insallah normale doner keseniz

Aman canim duani tam dile bize de birsey olmasin bebeklerimizin bizim saglikli olmamiza da ihtiyaci var sana da ben dua ediyorum insallah normale doner keseniz

Tatlim tabi ki bizede birsey olmasin...
Illa olacaksa bebeklerimize gelecek her turlu sey bize gelsin dedim...
Onlar kucuk savunmasizlar biz yine basa cikabiliriz demek istedim....
Yoksa bebeklerimizde bizde saglikli bir sekilde mutlu olarak yasamlarimizi surdurelim

herkese selam.benim bebeğimde 15 haftayı doldurdu teyzeleri.2li test normal çıkmıştı allahın izniyle.haftaya bizde öğrenicez inşallah cinsiyetini.benim tüp bebekti.rabbim ilk denemede verdi.inşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza aldığımız günleride görürüz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…