2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ıyı akşamlar arkadşlr ben 11+3 hamlym fakaf bu dönem sürecnsde hiç ilşkıde bulunmadık fakat size sorum şu bu döneymrblrmden sonra ılşkıye grblrym :KK17::KK17::KK17::KK17:

cnm ben bugün doktoruma sordum bende seninle aynı sayılırım 13+5 haftalığım bizde bu güne kadar ilişki yasak diye ilişkiye girmiyorduk ama bugün sorduğumda şuanda bir sorun yok dedi.

kızlar annemle dolaşıyorduk geçen gün..
chicco'ya girdik ve bebek arabası ve ana kucağı için 3'lü set oluşturulmuş tabi istersen ayrı da alınıyor..
resmen ba-yıl-dımmmmmmm hemen resim çektim..
o an alabilirdim var yaaa..
aaaay gelsin artık o günlerrrrrrrrrr

bakın bunlar..

Eki Görüntüle 884322 Eki Görüntüle 884323

Ay çok tatlı bayıldım bi cinsiyeti belli olsada alışverişe başlasak

Slmlar herkese,
Bugün Dr kontrolümüz vardı ölçümlerde ensekalınlığı 1.7 mm çıktı 12+5 günlük gördü bizi crl 62 mm olmuş baş popo mesafemiz herşey gayet normal şükür dedi dr da benimle beraber mutlu oluyor valla kan verdik ikili test için haftaya alıcaz sonuçlarını cinsiyet için bu haftalarda hiçbirşey söyleyemem dedi demek bir bildiği var artık doğrusu söylememek herhalde yanılmak istemiyor :)bende pıhtılaşmada 1298ac mthfr homozigot vardı bugüne kadar kullandığımız progynex iğneyi bıraktırdı artık bebek büyüdü ihtiyacı yok dedi corasprin birkaç hafta daha kullanıp en geç 20. haftada keseriz dedi folbiolü bıraktık elevit vitamin verdi herşey yolunda inşallah diğer sonuçlar da normal sınırlarda çıkar darısı tüm arkadaşların başına hepinizi ve bebişleri çok çok öptüm.allah ne derse o olur hepimiz için bundan ötesi de olmaz hepimize hayırlı evlatlar verir inş....

Kızlaaarrr bizz gellddikkk :KK36:
SUSAMımı gördüm :21:aannnaamm o nasıl bir güzelliktir öyle:nazar: yaradana kurban annesi :KK1:
Nasıl hareketliydi benim miniğim bir görseniz teyzeleri ilk kez bu kadar hareketli görebildim bebeğimi :KK64: resmen babasıyla bize el salladı içeriden :KK66: doktorumuzda bakarken zıpladı:emir_bebek: bakın gördünüz mü dedi. annesinin kuzusu yaa inanılmaz mutlu olduk onu öyle görünce sabaha kadar kalkmayabilirdim o muayene masasından :KK66:

Allah bu duyguyu herkese nasip etsin muhteşem bişey buuu :KK9:cinsiyeti ile ilgili yine birşey demedi ama olsun onu öyle gördüm ya o bana yetti çok şükür rabbime
bu arada 13+5 günlükmüşüz :)

çok sevindim canım bizim ki de çok hareketliydi geçen haftaya gittim insan çok mutlu oluyor onları öyle görünce Rabbim herkese hayırlısı ile bu duyguyu nasip etsin inşallah

amin cnm amin Allah herkese nasip etsin :)

sen beni şuanda bi görsen şapşal bir ifade var hala yüzümde ağzı kulaklarında deyimi şuanda benim için gerçek :)
Âmin canım ay ya bizim bebişimle kavuşmamıza daha 3 hafta var ya şimdiden çok özledim günler geçmiyor boş ver mutluluğunu doya doya yaşa Gül hep ağzın kulaklarında olsun Allah mutluluğunu hiç bozmasın

Kızlaaarrr bizz gellddikkk :KK36:
SUSAMımı gördüm :21:aannnaamm o nasıl bir güzelliktir öyle:nazar: yaradana kurban annesi :KK1:
Nasıl hareketliydi benim miniğim bir görseniz teyzeleri ilk kez bu kadar hareketli görebildim bebeğimi :KK64: resmen babasıyla bize el salladı içeriden :KK66: doktorumuzda bakarken zıpladı:emir_bebek: bakın gördünüz mü dedi. annesinin kuzusu yaa inanılmaz mutlu olduk onu öyle görünce sabaha kadar kalkmayabilirdim o muayene masasından :KK66:

Allah bu duyguyu herkese nasip etsin muhteşem bişey buuu :KK9:cinsiyeti ile ilgili yine birşey demedi ama olsun onu öyle gördüm ya o bana yetti çok şükür rabbime
bu arada 13+5 günlükmüşüz :)
Simdi senin aklindan o goruntuler hic cikmaz canim emin ol....
Gozlerini her kapattiginda hareketleriyle birlikte bebegini hatirlayacaksin gercekten cok guzel duygu bu :KK16:
Masaallah size ama artik susamliktan cikmistir o annesi :nazar::emir_bebek:
Ay canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana özel msj gönderemiyorum sayı dolmamış ama korkma Allah'ın izniyle hiç bişe olmaz suay82 kızın adı benim arkadaşlarımda var http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/654376-amniyotik-bant-hakkinda-olur-yarim-edin-acil.html Buda linki canım oradaki sohbetleri oku orası daha çok rahatlatır korkma genelde doğumların çoğu sağlıklıymış ama doktora gidince bana haber ver sondurumu

Canim haber vermez miyim....
Ozel hastaneler bile dolu bu kadar olmaz....
Haftaya sali bulabildik ayrintili icin oda avrupa yakasinda ....
Sali gunu detaylica yazarim zaten...
Ilk sizlerle paylasiyorum her ne olursa olsun :KK19:

Slmlar herkese,
Bugün Dr kontrolümüz vardı ölçümlerde ensekalınlığı 1.7 mm çıktı 12+5 günlük gördü bizi crl 62 mm olmuş baş popo mesafemiz herşey gayet normal şükür dedi dr da benimle beraber mutlu oluyor valla kan verdik ikili test için haftaya alıcaz sonuçlarını cinsiyet için bu haftalarda hiçbirşey söyleyemem dedi demek bir bildiği var artık doğrusu söylememek herhalde yanılmak istemiyor :)bende pıhtılaşmada 1298ac mthfr homozigot vardı bugüne kadar kullandığımız progynex iğneyi bıraktırdı artık bebek büyüdü ihtiyacı yok dedi corasprin birkaç hafta daha kullanıp en geç 20. haftada keseriz dedi folbiolü bıraktık elevit vitamin verdi herşey yolunda inşallah diğer sonuçlar da normal sınırlarda çıkar darısı tüm arkadaşların başına hepinizi ve bebişleri çok çok öptüm.allah ne derse o olur hepimiz için bundan ötesi de olmaz hepimize hayırlı evlatlar verir inş....

Sonuclarinda goruntuler gibi guzel cikar ins. Canim :nazar:
Amin ins. Hepimizin hayirli ve saglikli evlatlari olur :KK16::nazar:

ıyı akşamlar arkadşlr ben 11+3 hamlym fakaf bu dönem sürecnsde hiç ilşkıde bulunmadık fakat size sorum şu bu döneymrblrmden sonra ılşkıye grblrym :KK17::KK17::KK17::KK17:

Kizimda bi sinir koyulmadi ama bu bebegimde oncesinde bir dusugum (8 haftslikken kalbi durdu ve kurtaj oldum) oldugu icin ilk 3 ay yasak dendi. Bizde durum boyle

Simdi senin aklindan o goruntuler hic cikmaz canim emin ol....
Gozlerini her kapattiginda hareketleriyle birlikte bebegini hatirlayacaksin gercekten cok guzel duygu bu :KK16:
Masaallah size ama artik susamliktan cikmistir o annesi :nazar::emir_bebek:

Canim haber vermez miyim....
Ozel hastaneler bile dolu bu kadar olmaz....
Haftaya sali bulabildik ayrintili icin oda avrupa yakasinda ....
Sali gunu detaylica yazarim zaten...
Ilk sizlerle paylasiyorum her ne olursa olsun :KK19:

Neyse canım geç olsun da güç olmasın boş ver hadi bakalım hayırlı haberler inşallah bende ona göre doktor değişeyim sen detaylı öğren de

Arkadaşlar merhaba ben de bir haziran annesi olacağım inşallah..

benim gebeliğim 11. haftada. İkili tarama test yaptırmak istiyorum devlet hastanesinde sıra bulamadım doktorlara :KK43: özel olanlardan ise erdem 350, medipol ise 180tl fiyat verdi... siz nerde yaptırdınız? fiyat açısından uygun olabilecek yerler var mı?ve bu testte neler yapıyorlar bir yardım edin lütfen :KK43:

Sonuclarinda goruntuler gibi guzel cikar ins. Canim :nazar:
Amin ins. Hepimizin hayirli ve saglikli evlatlari olur :KK16::nazar:

Âmin cnm inşallah zaten nasipten ötesi olmuyor artık benim pıhtılaşma bozukluğundan mıdır yoksa nedensiz mi kesin çözülemediğinden dolu dolu 3 yıl sonra nasip etti Allah inşallah senin de problemin geçicidir kesedeki olayın sorun yaratmadan atlatırsın kiminde birkaç hafta sonradan kayboluyormuş tüm kalbimle dilerim ztn tüm bebeklerin anne karnında doğal bir elenme süreci var eğer iyi gebelik değilse Allah zaten çoğunu kendinden yokedermiş ama iyiler ki bizimle varlar merak etmeyelim onların koruyucusu bizden önce sahibi yaratıcıdır...

Herkese günaydın dün 1 aydan sonra yavrumu gördüm çok şükür Rabbime. Fasulye tanesi kadar bıraktığım yavrum kocaman olmuş gözlerim doldu kendimi çok garip hissettim. Doktorum herşeyin normal olduğunu söyledi ense kalınlığına burun kemiğinin oluşumuna bakıldı ve kan alındı 2'li test için kısmetse 10 gün sonra alıcaz sonuçları. Ama benim aklıma takılan bir şey oldu ilk ultrasonda gördüğümde bebeğimi bir kolu havadaydı sanki bize el sallıyormuş gibi ama devamında yavrum kolunu indirdi bir dahada kıpırdamadı sürekli sırt üstü yattı doktorum o kadar bastırarak baktı bende dedim belki kıpırdar bu kadar şeye ama yok nafile bizimki istifini bozmadı kalp atışını gördüm doktoruma sordum niye kıpırdamıyor bir sorun var diye hayır hiçbir sorun yok dedi sizde böyle bir şey oldu mu acaba yani poz verirmiş gibi kıpırdamadan mı yattı yoksa hareketli miydi dünden beri kafama takmış durumdayım yardımcı olursanız sevinirim.

bnm bebişte pek hareketli değildi. ilk baktığıızda bağdaş kurmuş oturuyordu sonra doktor bastırıca kıpırdadı biraz. bende doktora dedim pek hareketli değil heralde diye. o da böyle olması normal dedi. pek takmadım kafama sende takma bence

canım bana da 2 ay botunca yasaktı 10+4de doktora sordum sıkıntı olmaz ama haftada 1-2 yı gecmesın dedı

kızlar ya bana bu annelık duygusu daha gelmedı ya. heyecan da yok bulantılar rahatsızlıklar yuzunden mı acaba? saglıklı olsun dıye cok ugrasıyorum ama o heyecan yok ya.normal mı? bırı normal desın:KK43:

bende bulantı ve kusmalardan dolayı bebeğin keyfini süremiyorum heyecan isteğim feln gidiyor. bebek eşyalarına bile bakasım gelmiyor halsizlikten...

Iyi akşamlar kızlar bgn bitmek bilmedi benm için resmen dün gece başlayan kasık ve sırtımın sağ tarafındaki ağrılarım sabah iyice arttı Dr a giitm 2tne serum yedim batın ultrasona bakıldı böbreğimde taş olabilir diye kan ve idrar tahlili de verdim cok şükür tas çıkmadı ancak idrar yolu enfeksiyonu olmuşum ikili test sonucları da temiz cıktı ancak hala otrrken ayağa kalkarken vajinamdsn kasığıma doğru şiddetli ağrılarım oluyor benm gibi idrar yolu enfeksiyonu olp bu tarz ağrısı olan var mı bebeğime bsey olcak diye cok korkuyrm

Bu arada bir de ikili testte bhcg 38 ,50altı erkek üstü kız diyorlar ya öğrenenler var mı sizin hcg degerleri ve cinsiyetler ne acaba hala ögreenmedm de ben

kızlar ya bana bu annelık duygusu daha gelmedı ya. heyecan da yok bulantılar rahatsızlıklar yuzunden mı acaba? saglıklı olsun dıye cok ugrasıyorum ama o heyecan yok ya.normal mı? bırı normal desın:KK43:

Ben de bazen unutuyorum hamileliği fln bazen bulantı acıkmalarfenalık hissi de olmasa tamamen anlamıycam herhalde hem de 3 yıl sonra olmasına çok istememe rağmen en çok ultrason günü heyecanlı oluyor ama sanki yabancı birinin bebeğine bakıyor gibi de oluyorum herhalde bu biraz da şaşkınlık bu benim olabilir mi duygusu yaşıyorum sanırım yani böyle önümden bir film geçiyor gibi gerçekliğine inanmak veya onun o kadar aşamayı atlatıp olabilmesi değişik geliyor sanırım bir ara bu duygularımı yazıcım belki de gebelik hormon karmaşası yaşadığımdandır bazısında da annelik duygusu doğumda kucağına alıp öpüp koklayınca emzirince fln oluşuyormuş yoksa sevgi kolay oluşabilecek bir duygu değil benim için biraz katı düşünüyor da olabiliriz tabi:)

Iyi akşamlar kızlar bgn bitmek bilmedi benm için resmen dün gece başlayan kasık ve sırtımın sağ tarafındaki ağrılarım sabah iyice arttı Dr a giitm 2tne serum yedim batın ultrasona bakıldı böbreğimde taş olabilir diye kan ve idrar tahlili de verdim cok şükür tas çıkmadı ancak idrar yolu enfeksiyonu olmuşum ikili test sonucları da temiz cıktı ancak hala otrrken ayağa kalkarken vajinamdsn kasığıma doğru şiddetli ağrılarım oluyor benm gibi idrar yolu enfeksiyonu olp bu tarz ağrısı olan var mı bebeğime bsey olcak diye cok korkuyrm

Bendede aynısı oldu 1 gün boyunca akşama kadar ağrıdan kıvrandım akşam eşimle kadın doğum hastahanesine acilden gittik testler yapıldı idrar yolu enfeksiyonu dendi yanlış hatırlamıyorsam monoscol diye tek dozluk bir ilaç verildigece idrara çıktıktan sonra suya katıp içeceksin dendi yaptım ve yattım gerçekten öyle iyi geldiki ağrılarımı bıçak gibi kesti bebeğimede hiçbir zararı olmadı bence ağrıyla kıvranıp bebeğini kasma ilaçlarını kullan inş geçer

X