2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Evet kızlar bizde aynı şekil ev almıştık bir 5 yılını doldurup öyle bebek sahibi olma düşüncesi içindeydim ama 3. yılında hamile kaldım bakalım elbet sıkıntı çekeriz ama allah yardımcımı olur diye düşünüorum.

günaydın annelerr ve güzel bebişlerr,erkek bebeklerimiz çoğalmış kızlar azınlıkta kaldı
biz de erkenden uyandık doktoru aradık ikili test sonucumuz için bize dönüş yapıcak heyecanla bekliyoruz

günaydın annelerr ve güzel bebişlerr,erkek bebeklerimiz çoğalmış kızlar azınlıkta kaldı
biz de erkenden uyandık doktoru aradık ikili test sonucumuz için bize dönüş yapıcak heyecanla bekliyoruz

sende güzel haberler alanlar kervanına katılacaksın inş

Oyy yerim onu ben :) Benim de kızım olacak galiba yaa çok merak ediyorum

Canım üzülme ya biz seninleyiz ne sıkıntın olursa anlat biz dinleriz :)

14 haftalık oldum ama bulantı ve kusmalar geçmedi ne zaman geçecek bu yaaa

benim deeeee :26::26::26::26::26::26: geçmiyor ya geçmiyor yaaaa

hey Allah iyiliğini versin ya çok güldüm valla alemsin

Allah razı olsun canım :) Hayırlısıyla inşallah

Benim de öyle ya hareket etmedi çok üzüldüm :) ya çikolata da yedim ama tık demedi. Ayrıca cinsiyetini de göstermedi bacaklarını kapatmış dedi ama ben hiç bişey anlamadım bebeğimi göremedim bile düzgün. Top gibi duruyodu kolu bacağı nerde çözemedim

Valla bizimkide sırt üstü yatmış keyif yapıyordu canım bir tek ilk başta tek kolu havadaydı sanırım utandı sonra onuda indirdi:) Doktor banada bu bacakları şurası burnu falan demeseydi inan bende neresi nedir bilemeyecktim o kadar keyfi yerindeydiki yavrumun valla hiç istifini bozmadı:)

benimki de geçen sefer poposunu dönmüş oturuyodu :) yani resmen oturuyodu çok komik sonra doktor bastırınca yattı kolunu falan oynattı ama bu sefer hiç durmadı maşallah doktor bile çok hareketli hiç durmuyo dedi

heeeyyy milleettt bizim bugün kontrolümüz vaaarrr :) çok heyecanlıyızzz :):18:

Bize bugün dua edin de doktorum cinsiyeti ile ilgili bişiler söylesin yaa çok merak ediyorummm :)

öyle canım eşim kızıyo sakin ol diyo ama maalesef
Doktor 4-5 arası arıycakmış gel de bekle şimdi

son bir aydır "stres yapma.. sıkıntı yapma... fazla düşünme..çok okuma...rahat ol..." laflarını çevremden duymaktan okadar sıkıldım ki bana her dediklerinde dahada stres ve sinir yapmaya başladım..biliyorum iyiliğim için ama her arayan her soran hele ki eşim ne desem stres yapma diyor ya bir gün çığlık atıcam :) ciddi ciddi doktoruma da söylicem beni daha çok strese sokuyorlar diye.. :) ya ben abartıyorum yada gerçekten bıraksınlar birazcık yapayım :)

Bize bugün dua edin de doktorum cinsiyeti ile ilgili bişiler söylesin yaa çok merak ediyorummm :)

hadi bakalım güzel haberler ver bize ve selam söyle meleğine teyzelerinden ...dualarımız seninle..

bende bekliyorum doktorun aramasını..heyecan hat safhada..:) ama biliyorum herşey güzel olacak..güzel sonuçlar alacağız..

Bende araştırdım risk var doktor bişe dememişti ama internette baktım ama geneli sağlıklı doğuyormuş içini ferah tut olmaz inşallah bişey ben atlattım mı bilmiyorum kararsızım başka doktora gitmeyi düşünüyorum bende bide kadınlar kulubünde amniyotik band için konu açmıştılar Sunay diye bi kız var onun da 12 haftada öğrenmişti şuan 25 haftada yanlış hatırlamıyorsam ama hiç sorun yok amniyotik band da duruyo oyüzden içini ferah tut ben öyle yapıyorum herşey Rabb'inden ona sığın dua et biz sana edelim sende bize Allah yardımcın olsun güzel haberlerini bekliyoruz üzülme üzülecek bişe yok takipte kalman yetiyor ayrıca şimdi onun ameliyatını da yapıyorlar bebeğe zarar vereceğini anladıkları an

Cok gecmis olsun canim....
Suraya bak insan ne icin gidiyor neler ogreniyor degil mi
Masaallah ogluna
Hep boyle guzel haberlerle gelmen dilegiyle

sengul
Canim cok gecmis olsun....
Bu kasilmalar falan icin magnezyum kullaniyor musun...
Ben dun aksam basladim sanirim baya faydasi oldu 24 saat suren agrilarim ve arada bir kasilmalarim kalmadi gibi....
Ins. Oyle bir durum daha yasamazsin....
Saglikli gunler diliyorum canim

maricik
Tatlim benim bebis ne zaman gitsem senin dedigin sekilde yatardi....
Sadece bu hafta gittigimde bir kere yan degilde dik duruyordu sipa
Endiselenme canim bak kalp atislarini falan dinletmis ne guzel
Ultrasona girmeden yarim saat once sekerli birseyler ye ve meyvesuyu ic canim....
Doktorlarda bunu oneriyor gwnellikle

Ne güzel canım ya doktorda ölçüm yapacağı için baya bi bastırdı ve uzun süre baktı ama bizimkinde tık yoktu hiç istifini bozmadı bi ilk başta kolu havadaydı şükür onu gördük sonra onuda indirdi yavrum öylece yattı durdu eşim dediğine görede bi ara parmağını emmiş ama ben göremedim dedim herhalde doktorun işini kolaylaştırsın diye rahat durdu meleğim:)

hadi bakalım inşallaahh güzl haberlerle gel göstersin miniğinde cinsiyetini saklamasın annesinden

bende bekliyorum doktorun aramasını..heyecan hat safhada..:) ama biliyorum herşey güzel olacak..güzel sonuçlar alacağız..

İnşallah canım güzel sonuçlar alıcaz ama 5 e kadar ben çatlamazsam :)

Bi haftaları bi haftalarını tutmuyo canım benimde dediğim gibi 1 hafta önce o kadar hareketli değildi,1 hafta sonra durmuyodu üstelik hepsinde de açtım hiçbişey yememiştim stresten :)

maricik
Tatlim benim bebis ne zaman gitsem senin dedigin sekilde yatardi....
Sadece bu hafta gittigimde bir kere yan degilde dik duruyordu sipa
Endiselenme canim bak kalp atislarini falan dinletmis ne guzel
Ultrasona girmeden yarim saat once sekerli birseyler ye ve meyvesuyu ic canim....
Doktorlarda bunu oneriyor gwnellikle [/QUOTE]

Canım o kalp atışını görmek beni çok rahatlattı doktorumda sorun yok deyince iyice bi rahatladım ama işte anne yüreği evham yapmadan duramadım ama dediğin o tatlı şeyleri yeme işini bir sonraki kontrolümde mutlaka yapacağım kısmetse. Bu arada sende içini ferah tut sakın kötü şeyler aklına getirme Derdini veren Allahım dermanınıda verir mutlaka. Allahımın izniyle bebişine hiçbirşey olmayacak hepimizin melekleri Rabbime emanet.

Allah (c.c.) razi olsun canim ya
Icimi rahatlatiyorsun iyice....
Sende arastirdiysan bakmissindir nete hep kotu seyler var....
Bu bant yuzunden ameliyat olanlar...bebegi sorunlu doganlar....
Adanada bir doktor iki kisiyi ameliyat etmis esime dedim gerekirse bende ameliyat olurum diye....
Yeterki bebegim saglikli dogsun bana ne olursa olsun umrumda degil....
Ama benim icim rahat neden mi ?
Benim bebegim cok sansli sizler gibi guzel yurekli teyzeleri ve melek kadar tertemiz arkadaslari var
Birbirimizi tanimiyoruz evet fakat cikar gudmedende dua ediyorsunuz ve ben eminim ki sizlerin dualari sayesinde bebegimle ben cok saglikli olacagiz....
Ayrintili usg ye ben yine bir gireyim radyolog onerdi ne olur ne olmaz....
Hepiniz ilgilendiniz Allah (c.c.) sizleride meleklerinizide korusun kardeslerim

Son düzenleme:
Bi haftaları bi haftalarını tutmuyo canım benimde dediğim gibi 1 hafta önce o kadar hareketli değildi,1 hafta sonra durmuyodu üstelik hepsinde de açtım hiçbişey yememiştim stresten :)

Ben onu en son fasulye olarak bırakmıştım canım ya:) Bu sefer küçük insancık gibi gördüm belki dedim kıpırdar bizi selamlar diye ama yok resmen babası gibi olucak bu çocuk ya sakin, rahat hiç anasına benzemeyecek gibi ben biraz fazla kıpırdağımda:) artık iştahımı bir sonraki kontrolüme saklıyorum şaka bir tarafa sağlıklı olsunlarda varsın az hareket etsin ne yapayım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…