2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın canım , Çok sevindim ya Ne güzeL şimdi senden mutlusu yoktur :) Allah herkese hayırlı haberler almayı nasip etsinn.

sağ ol canım evet içimden bi his korkma diyodu ama annelik iştee yinede endişe ediliyo demi ayy ne güzel annelik işte diyorum söylemesi bile güzell:118:

Canım içimi rahatlatıyorsunuz şimdi daha iyiyim hepiniz sağolun . Onu bugün duydum bir sonrakine kesin çikolata yiyipte gidicem doktora. Bizimki sakin bir bebek gibi duruyor ya şimdilik bakalım ilerde nasıl olucak kerata:)

Ben de ilk haftalarda böyle hissetmiştim. Hatta başka sebeplerim vardı, bebek için daha beklememiz gerekiyordu. çok istediğim ve bir yıldır beklediğim işime yeni başlamıştım daha. sözleşmemizi yeni yapmıştık daha, ya fes ederlerse diye bir korku aldı beni. tabi söyleyemedim hemen. sonra hiç beklemediğim bir şey oldu. beni kadroya aldılar! ve en sonunda söyledim müdürüme. kötü karşılamadılar da. yani bir ay içinde hem çok istediğim işe girdim hem kadrolu oldum hem hamile kaldım şimdi ise iyi ki olmuş diyorum. her gün artan bir heyecanla bekliyoruz onu. sen de zamanla heyecanlanacak daha iyi hissedeceksin bence.

sağ ol canım evet içimden bi his korkma diyodu ama annelik iştee yinede endişe ediliyo demi ayy ne güzel annelik işte diyorum söylemesi bile güzell:118:

hiç sorma cnm , ben ikili test için dr. gittiğim gün resmen uykusuzdum, stresten uyuyamadım malesef. hep en kötüsüne alıştırıyorum kendimi yıkılmamak için ultrasonda bebeğimin ellerini havaya kaldırıp indirdiğini görünce , azını açıp kapattığını görünce hıçkıra hıçkıra ağladım .. Bu kadarını beklemiyordum , gerçekten mucize gibi birşey

Kizlaaaaarr... Canlaaaarr... Guzel annisleeer...
Gununuz aydin olsun:)
Ben bu gece rahatsizdim biraz 3 ten sonra hic uyumadim. Esim acile gidelim dedi istemedim. Sabah olunca evimize yakin bi tip merkezi var orya gidelim dedik. Su an serum takili ama cok guzel haberler aldim.
Bebegim hareketli saglikli ense kalinligi 1.67 hersey gayet normal ve muhtemelen oglun olacak dedi. Cok cok mutlu olduk. Kan ve idrar tahlili istedi onlar henuz cikmadi. Darisi size olsun kizlar

aaaay yazını okurken gözlerim doldu nedense..
canım çok sevimdim + geçmiş olsun..

ne güzel yaaa,burda hepimiz birbirimizin hamileliğini kendimizin gibi yaşıyoruz..

canım sakın kendini kötü hissetme çünkü bende baslarda böyleydim normal bir süreç daha bu hafta yeni yeni alışmaya basladım. Her insan farklıdır sende biliyorsun bir olguya hepimiz aynı tepkiyi vermiyoruz kaldıki bi kucagımıza alalım bak nasılda hersey farklı gelecek hele içimizde kıpır kıpır etsin daha da çok hissedeceğiz sakın kendini böyle düşünerek üzme akısına bırak

canım onlar Allah ımımn bi mucizesi zaten her bebek nasibiyle gelirmiş hatta bi söz var "keçinin rahmine oğlak düştüğü an yerde onun otu bitermiş " diye gerçekten öyle senin rahmine düştüğü an istediğin gerçekleşmiş işten çıkarıtlar diye kürtaj falan olsan belkide kadroyu değil işi bile kaybedicektin şimdi ak güzel olan herşeey biyerde ne güzel benimde benzerde hiç planda yokken ev aldık hemde hepsini banka kredisiyle çalışıyorum öderiz bir iki sene sonrada bebek dedik bi ay sonra geldi bebeğim ilk insan tereddüt ediyo ama vardır bi nasibiişten çıkınca biraz zorlanıcaz maddi anlamda ama Allah kararlaştırmıştır içim rahat yinede heyecanla bekliyoruz eşimde bende

canım ya çok sevindimmm geçmiş olsun bu arada bi erkek bebek haberi daha bende erkeek istiyorum ya heyecenlenıyorum böyle duyunca eşimde normalde erkeek ister dün akşam üst kattakinni kızı var 1 yaşında onu görmüş çok tatlı diyo bizimde kızımız olucak dedi ben şok öyle hissediyorum kızımız olucak dedi nasıl şaşırdım anlatamam

kızlar ikili test sonucumu dün aldım. çok şükür iyi çıktı. fakat testte bir hata olmuş benim doğum tarihim ocak onlar yanlışlıkla temmuz yazmışlar. doktor dedi ki bir daha yapalım ama ben kan vermedim tabi. ama yine buna yakın değer çıkar dedi çok şükür sonuç iyi

merhabalar, ben de ikili test sonucunu aldım, sonuçlar gayet iyi.ikiz oldukları için başka test yaptırmayacağım. cinsiyetleri belli değil daha. doktoruma cinsiyet sorup sormama konusunda kararsızım. sevgiler..
çok sevindim kızlar darısı bizlere..bende aradım meşguldü telefonu 10 dak içerisinde sanırım ikil test sonucumu öğrenicem..dün netten bayağı baktım ama ikil test farklı birşeymiş..herkesin değer aralıkları farklı...

çok çok çok geçmiş olsun... maşallah bebeğimize....meleklerimizle ilgili bugün ve bundan sonra hep güzel haberler alırız inşallah..

benimde dün yanaklarım al al kabardı...birşeymi alerji yaptı acaba dedim..ama gitmedim doktora ..işten geldim ev anababa günü temizlik vardı evde..gecede belim ağrıdı çok...iki gündür bel ağrısı yaşıyorum ..zor kalkıyorum oturduğum yerden..yürürken yada gündüz bir sıkıntı yok işyerinde ... gece felaket..

canım güzel çıkmış işte sonuçlar,ne güzel..tebrik ederim..
ama yani doğum ayı yanlış yazıldı diye ne diye bidaha kan vercekmişsin ne saçma..

slm kizlar...
herkesek hayirli gunler ve hayirli haberler diliyorum.. biz de gece hic uyuyamadik kucuk kizim mizmizlandi gece baya uyutmadi bizi. dun aksamda biraz rahatsizdim bulasik yikarken birden gerildim karnim sertlesti ve midem cok kotu agrimaya basladi hemen uzandim sonra baktim gecmiyo esimden agri kesici ictim bayada yemek yemistim icim bulandi esime dedim bana limonlu su yap ama kipirdaya,iyorum boyle sanki kasilma oldu karnimi geriyolar gibi etim cekiliyo sanki neyse sonra kustum biraz daha iyi oldum esim diyo istersen doktora gidelim diyo ama viyanadayim ben sigortam yok ve henuz doktorumda yok o yuzden gecer simdi dedim neyse kisukur gecti simdi iyiyiz cok sukur ....

umarim hepimizin bebislerini rabbim korusun aminnnn.........

Canım öncelikle geçmiş olsun aynısı bana 2 hafta önce olmuştu midem çok kötü ağrıdı hatta öyle bir ağrı daha önce hiç olmamıştı tabi çok korktum eşim hemen doktorumu aramıştı doktorda hazımsızlık var dedi korkmayın bebekle ilgili değil yarım saat sonra ya ishal olur yada kusar demiş eşime. Doktorun dediği çıktı yarım saat sonra kusmuştum ve rahatlamıştım. Sende de yediğin bir şey hazımsızlık yapmıştır tekrar geçmiş olsun

çok çok geçmiş olsun...ılık bir duş alsaydın zararı dokunurmuydu ki...hani vücut kasılmasına iyi gelir belki..geçmiş olsun tekrar..

hepimizin meleğini Allah korusun canım...güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz..

bnmde son kontrolüm öyleydi cnm hiç kıpırdamadı..bende korktum dedim niye hiç hareket etmiyo..her zaman hareketli yakalayamayız demişti

cok sagolun kizlar sukur gecti simdi turp gibiyim. turp rendelemistim salataya acaba o mu dokundu bilmem ama kortuk biraz tabi sukur gecti allahim hepimizin meleklerini korusun insallah

bnmde son kontrolüm öyleydi cnm hiç kıpırdamadı..bende korktum dedim niye hiç hareket etmiyo..her zaman hareketli yakalayamayız demişti

Canım ben ilk defa böyle küçük insan gibi gördüm onu :) burdaki herkes genelde kıpırdadı şöyle yaptı böyle yaptı deyince ben evhamlanmıştı biraz ama neyse ki bizim ki gibi sakin duran bebişlerde varmış sayenizde içim daha bi rahatladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…