2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaaarrrr cumartesi eşimin doğum günü ona bebişle ilgili bi süpriz yapmak istiyorum..eğer cinsiyetini bilseydim bir örnek kıyafet tasarlıcaktım ama öğrenemedim başka ne yapabilirim kızlar ya nolur 2 gün kaldı fikir verin

cok sagolun kizlar sukur gecti simdi turp gibiyim. :KK3: Turp rendelemistim salataya acaba o mu dokundu bilmem :KK5: Ama kortuk biraz tabi sukur gecti allahim hepimizin meleklerini korusun insallah

kızlarrr kaç haftalıkken öğrendiniz cinsiyetleri ben 13+0 ım bu c.tesi randevum var görünür mü acaba

kızlaaaarrrr cumartesi eşimin doğum günü ona bebişle ilgili bi süpriz yapmak istiyorum..eğer cinsiyetini bilseydim bir örnek kıyafet tasarlıcaktım ama öğrenemedim başka ne yapabilirim kızlar ya nolur 2 gün kaldı fikir verin

benim eşiminde doğum günü bugün :KK71:

kızlarrr kaç haftalıkken öğrendiniz cinsiyetleri ben 13+0 ım bu c.tesi randevum var görünür mü acaba

bana 12+3 te 16 dan önce söylemiyorum dedi.Ben çok ısrar edince bacak arasını gördüm bi çıkıntı yoktu ama daha çok erken değişebilir dedi

Kizlar tlf girdigim icin alinti yapamadim (biraz uzun suruyo). Hepinize tek tek tesekkur ederim canlarim.
Kasik agrisi halsizlik kirginlik sikayetiyle gittim idrar tahlil sonucum iyi cikmadi. 3 gun yatak istirahati ve serum bir suru de ilac antibiyotik falan

heeeyyy milleettt bizim bugün kontrolümüz vaaarrr :KK36::) çok heyecanlıyızzz :):18:

Bize bugün dua edin de doktorum cinsiyeti ile ilgili bişiler söylesin yaa çok merak ediyorummm :)

valla biz senle aynıyız
ben geçen cumartesi gitiim erkeğe benziyor dedi:nazar:diğer oğlumdada 14 haftalıktı erkek demişti aynıydı drorum doğru çıktı
ama dua ediyorum inş bunda yanılmıştır:KK9:zaten kesin demedki canım:KK8:
inş sninkide bi yorum yapar

Kendinize cok dikkat edin bol bol su icin ve ayaklarinizi sicak tutun. Benim gibi ilac icmek zorunda kalmayin. Zaten 4 tane ilac iciyordum bide bunlar eklendi napicam ben yaa. Icmesem olmazmi dedim dra daha kotu olursun dedi :KK43:

Kizlar tlf girdigim icin alinti yapamadim (biraz uzun suruyo). Hepinize tek tek tesekkur ederim canlarim.
Kasik agrisi halsizlik kirginlik sikayetiyle gittim idrar tahlil sonucum iyi cikmadi. 3 gun yatak istirahati ve serum bir suru de ilac antibiyotik falan

Canim ayni belirtileri bende yasadim ....
Hapsurunca midem bulaninca falan daha kotu oluyordum...
Magnezyuma basladim agrilarim gecti kalmadi ve daha iyi hissediyorum kendimi :KK76:

kızlar annemle dolaşıyorduk geçen gün..
chicco'ya girdik ve bebek arabası ve ana kucağı için 3'lü set oluşturulmuş tabi istersen ayrı da alınıyor..
resmen ba-yıl-dımmmmmmm hemen resim çektim..
o an alabilirdim var yaaa..
aaaay gelsin artık o günlerrrrrrrrrr

bakın bunlar..

Eki Görüntüle 884322 Eki Görüntüle 884323

Canim ayni belirtileri bende yasadim ....
Hapsurunca midem bulaninca falan daha kotu oluyordum...
Magnezyuma basladim agrilarim gecti kalmadi ve daha iyi hissediyorum kendimi :KK76:

Benim idrar yolu iltihabindan olmus. Iki gundur rahmimin oldugu yeri hissediyordum bir agirlik vardi sanki ve sertlesiyodu. Ins carcabuk iyilesirim. Bu arada kalsiyum aliyorum ben de canim

aaa planladınmı cnm bişey ben yemeğe dışarı çıkarıcam ama bebişle ilgili güzl bişey yapmak istiyorum

yok cnm hiçbi plan falan yok,evdeyiz..
hatta pasta falan bile yok :KK1: bitek hediye aldım..

ben aslında çok severim sürprizleri falan ama eşimde bi o kadar sevmez,istemez..
1 ay önceden başladı söylemeye,bişey yapma diye..hatta hediye bile almasam niye almadın demez,düşün :KK1:

geçen sene güzel bi organizasyon,sürpriz yaptım evde herkesi çağırdım ondan habersiz falan ama sevmiyo anacım napiyim..bende uğraşmıyorum artık,anlamı olmuyo çünkü böyle :KK34:

annemler gelir akşama,meyve yeriz kutlarız hediyelerini veririz biter :KK1:

chicco'ya girdik ve bebek arabası ve ana kucağı için 3'lü set oluşturulmuş tabi istersen ayrı da alınıyor..

bakın bunlar..

Eki Görüntüle 884322 Eki Görüntüle 884323
Çok güzelmiş ben de quinny buzz 3 ü çok beğendim

valla biz senle aynıyız
ben geçen cumartesi gitiim erkeğe benziyor dedi:nazar:diğer oğlumdada 14 haftalıktı erkek demişti aynıydı drorum doğru çıktı
ama dua ediyorum inş bunda yanılmıştır:KK9:zaten kesin demedki canım:KK8:
inş sninkide bi yorum yapar

Aaa evet biz seninle aynıyız gerçektende :) inş.bana da bişi söyler benim ilk çocuğum çok merak ediyorum.:18: Allah herkesin gönlüne göre versin sağlıklısını hayırlısını nasip etsin :):nazar:

yok cnm hiçbi plan falan yok,evdeyiz..
hatta pasta falan bile yok :KK1: bitek hediye aldım..

ben aslında çok severim sürprizleri falan ama eşimde bi o kadar sevmez,istemez..
1 ay önceden başladı söylemeye,bişey yapma diye..hatta hediye bile almasam niye almadın demez,düşün :KK1:

geçen sene güzel bi organizasyon,sürpriz yaptım evde herkesi çağırdım ondan habersiz falan ama sevmiyo anacım napiyim..bende uğraşmıyorum artık,anlamı olmuyo çünkü böyle :KK34:

annemler gelir akşama,meyve yeriz kutlarız hediyelerini veririz biter :KK1:

Benimde kizimin dogum gunu yarin 4 yasina giriyo genc kuz oldu masallah :) bizde annemleri ve kayinvalidemleri davet edecegiz. Malum yatak istirahati var kendimi yormamaliyim

Kendinize cok dikkat edin bol bol su icin ve ayaklarinizi sicak tutun. Benim gibi ilac icmek zorunda kalmayin. Zaten 4 tane ilac iciyordum bide bunlar eklendi napicam ben yaa. Icmesem olmazmi dedim dra daha kotu olursun dedi :KK43:

çok geçmiş olsun canım.. doktor banada sürekli su iç idrarını kesinlikle bekletme dedi...bedne dikkat etmeye çalışıyorum ama havalar buzzzz gibi...başak bir sıkıntı çıkmasın arkadaşım..napalım ilaç içmemiz gerekiyorsa içicez...şifa olsun bebeğimize...

bakın bunlar..

bayıldım canım bunlara ben..rengide güzel kullanışlıda..

X