2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hacetepeliler mi o hastane nerde canım özelmiki ilk defa duyuyorum şimdidemi 20 orat-yada kontrole gideyim drun kim kalabalık mı

Drum haluk balli ozel hastane bizim bagkur oldugu icin 20 tl oduyoruz cnm. Havaalanina yakin hastahane. Biraz kalabalik yarim saat kirk dk falan bekliyorum randevulu olmasina ragmen ama ozel muayenehane disinda hemen her yerde bekletiyorlar yarim saat

aynen bende kendimi yalnız hissediyordum ama demek değilmişim :) benim kilom hiç artmadı hatta 1,5 kilo verdim bakalım bu aydan sonra alacak mıyım.. Bu arada evet doğumlarımız yakın inşallah hayırlısıyla kucagımıza alırız kuzularımızı

Evet aslinda su icmekle cok baglantili degilmis ama bazi doktorlar icmeyi tavsiye ediyor. Dedigim gibi benim doktorum ki cok iyi bi doktordu ozellikle sol tarafa yatmami soylemisti o zaman sormamistim nedenini ama her firsatta sol tarafima yattim sanada tavsiye ederim canm

dün gece nette okudum bende ama bağlantıyı çözemedim ama gece sol tarafıma yatıp uyudum :) vardır bir bildiği :)

Sol tarafa yatmanin mantigini bilmiyirum ben o anki durumuma ozel diye hic arastirmadim bu bebegimde sola yatma ozenim de yok ama genel olarak iyi bisey galiba sol tarafa yatmak. Bu sefer gittigimde sorarim dr a. Bu arada senle ayni haftadayiz galiba pufpuff

ben bugün itibariyle 10+4'teyim canım..

Benim sat gore 10+0 ama ultrasona gore 10+2 ayni sayiliriz yani. Ben en son persembe gunu gittim kontrole sen ne zaman gittin

23 kasımda gittim en son..
şimdiki kontrolüm 7 aralık (4 gün kaldı)
kontrolden sonrada ikili test zamanı belli olucak kısmetse..

Biz geldik bacilar
Ya cinsiyeti yine ogrenemedik...
Pozisyon musait degil....
Neyse onda degilimde ya ayri ayri kese vardi karnima bastirarak inceledi baya...
Birlesmesi gereken yer birlesmemis....
Erken dogum tehdidin var dedi...
Baska sorun olmaz degil mi dedim...
Daha erken dedi birsey demek icin....
Cok korktum detayli ultrasona mutlaka gir dedi...
Offffff icim icimi yine yiyicek ...
Ozel doktormus pehhh....
Devlet gibisi var mi
Birde ileriden gidiyormusuz o konulara hic girmiyom bile

Öncelikle çok sanslısınız kızlar haziran annesi olmak bir ayrıcalıktır :) ben de 2013 haziran da anne oldum yengec burcu bir kızım var hiç yemek problemi yasamassınız iştahlı bir bebeğiniz olacak :) ama bir o kadar da duygusal hisli ve alıngan :) hemen küser ağlar hep sevgi bekler biz hata yaptık her agladgnda kucaga aldım çünkü hiç dayanamam üzülmesine şimdi de hep kucak istiyor yanınızda bakıcı ya da yardımcı varsa sorun olmaz fakat tek basınaysanız yandınız. :) insallah hayırlısıyla bebeğinizi doğurursunuz

23 kasımda gittim en son..
şimdiki kontrolüm 7 aralık (4 gün kaldı)
kontrolden sonrada ikili test zamanı belli olucak kısmetse..

Ne guzel az kalmis senin :) bana 20 gun sonra gel o zaman ikili testide yapariz demisti. 18ine falan randevu alacagim canim

ama öyle çokta canını sıkacak olumsuz bişey dememiş canım,öyle değil mi?
ayrı ayrı kese ne demek ki? :26: ikiz falan mı acaba :26: olabilir mi?
sıkma canını desemde boşa,biliyorum..insanın elinde değil merak tedirginlik falan..
ne zaman detaylı ultrason peki?

çok teşekkür ederizzzzz..
inş bizlerde siz 2013 anneleri gibi kolaycacık atlatırız..

Ne guzel az kalmis senin :) bana 20 gun sonra gel o zaman ikili testide yapariz demisti. 18ine falan randevu alacagim canim

benimde zaten ikili için tarih,9-16 aralık arası olur diye tahmin ediyorum..
yine hemen hemen aynı oluruz yani

stres yapmamaya çalış bacım.. ben çok stresli bir şekilde ultrasona girdim cumartesi bebeğim top gibiydi sonradan rahatlayınca ben oda rahatladı...hareket etmeye başladı.. mutluysanız mutlu olur stresliyseniz stresli olur siz nasıl bir hamilelik geçirirseniz bebeğinizde öyle olur dedi..gerçi elimizde değil ama oluyor işte..ayrı ayrı kese derken neyi kastetmiş doktorun bende anlayamadım..dualarımız seninle inşallah ayrıntılı ultrasonda herşey normal çıkar ...

teşekkür ederiz..inşallah bizde meleklerimizi haziranda kucağımıza alırız...o günler çok uzak geliyor...

ay canım uzulmemeye calıs emınım bende cok stres olurdum ama elınden gelenı yap canımın ıcı. bı arastırayım dedım nedır acaba dıye ama hep ıkı kese dıyınce ıkız gebelık cıkıyor oyle bır ıhtımal var mı? belkı carsıdan aldın bır tane ewe geldın ıkı tane olur. ılerıden gıtme sorun mu oluyor canım ona da uzulmussun? bebek ıyı gelıstıgı ıcın oyle drler gıbı algılıyordum ben

Benim kizimla hem uyku hem yemek problemimiz var gercekten cok zor. Insallah bu bebegim istahli ve uykuyu seven bi bebek olur. Tabi kizim onuda kendine benzetmezse :)

Sagolun kizlar ama elimde degil aglamamak icin zor tutuyorum kendimi...
Basta ikiz gebelik mi dedi ben tabi sok...
Yok dedim...
Baya bastirarak muayene etti arkali onlu...
Kurtaj olanlarda olurmus genelde boyle...
Su ana kadar birlesmesi gerekirmis aradaki duvarin olmamasi gerekirmis....
Sende kurtajda yok neden birlesmemis dedi
Sorun olabilir dedigi an yikildim
Yarina aldik yine randevu dualariniza ihtiyacim var
Offff uzulmek yok hersey guzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…