2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hadi hayrlısı sağlıklı olsun yeter ki. neden 2li test yaptırmadın?

yanılma payı oluyor o testlerde sonra 9 ayın zehir oluyor
zaten aldırmayı hiç düşünmedim kötü bişey desede o yüzden yaptırmadım
çevremde şahit oldum çünkü çok şükür sağlıklı oldu çocukları ama dr lara kalsaydı riskli aldırsanız iyi olur diyorlardı

gönlünden geçen kızdı ama erkekte olsa sağlıklı,hayırlı olsun inş..
bak demek teori tutuyo 140 civarına erkek diyolar :KK1:
aaayyy benimki 175'ti kız mı acaba :KK52:
[/QUOTE]

evet ya kısmet sağlıklı olsunda
özellikle sordum zaten kalbi kaç atıyor diye
evet teoride doğru çıkmış oluyor bu durumda
ama benim hala ümidim var:KK1:kesin demedi
ama ğlumdad 3 ayını geçmişti erkeğe benziyo demişti tutmuştu
pipililer hemen gösteriyolar erkenden
kız olabilir evet seninki
gerçi ilk olduğu için çok farketmez senin için sanırım
ama şanslı annelerin ilk çocuğu kız olurmuş:nazar:

yanılma payı oluyor o testlerde sonra 9 ayın zehir oluyor
zaten aldırmayı hiç düşünmedim kötü bişey desede o yüzden yaptırmadım
çevremde şahit oldum çünkü çok şükür sağlıklı oldu çocukları ama dr lara kalsaydı riskli aldırsanız iyi olur diyorlardı

aslında haklısın ama merak ediyor insan. benimde çevremde riskli deyip sağlıklı doğan bebekler var. aslında bir istatistikmiş sanırım. umarım tüm bebekler sağlıklı olur inşallah

aslında haklısın ama merak ediyor insan. benimde çevremde riskli deyip sağlıklı doğan bebekler var. aslında bir istatistikmiş sanırım. umarım tüm bebekler sağlıklı olur inşallah
amin inşallah bütün temennimiz tabiki öyle
çok şükür hafta sonu rahatladım biraz
kolları-bacakları-ağzı burnu dr tek tek gösterdi fiziksel olarak bi problem yok gibi çok şükür
allahın izniyle çok da hareketli
demek ki çikolata filan yiyip gitseydim nerdeyse kucağıma atlardı diyebilirim dr çok hareketli maşallah dedi :nazar:
insan mutlu oluyo güzel şeyler duyunca tabi
birde ben 39 yaşındayım yüksek derecede risk gurubu yani
malum yaş faktörü çok önemli
gerçi oğlumdada 35 yaşında hamile kaldım 36 doğurdum dıydım çok şükür o da çok sağlıklı

günaydınn anişlerr:KK16: yeni gün,yeni hafta hatta yeni ay hepimiz için hayırlısı olsun en gzel haberler alalım bebeişlerimizi sağlıklı büyütelim göbişlerde ....bi dahaki ne yeni bi yıla giricez hatta aysonu bizim bebişlerde göbişlerde büyücek inşallah :nazar:

Gunaydin kizlar. Bebisler ve siz iyisiniz insallah, bende bu sabahtan baslayarak sanki regl olacakmisim gibi, ama cok da siddetli olmayacak sekilde kasik bolgemde bir agri vardi. Yaklasik 10 - 15 dakika once de kucuk kahverengi bir leke gordum, cok canim sıkıldı. Benzer bır durumla karsılasan oldu mu acaba cok merak edıyorum???:18::18::18:

benim saçlar da sarı dipten çıktı 2 parmak sırıtıyo ama sırıtsın napiim bebişim daha önemli :KK19:

Benim kafamda egzema var , kına yakmayı düşündüm kaşıntıyı önler diye ama internette araştırdım birkaç kişinin yorumunu okudum, hamileyken saçına kına yakmışLar bebek turuncu kafalı olmuş :KK70: :KK1: Siyah saçlıyım ve beyazlarım var çok sırıtıyor ama takmıyorum, bebek doğup sütten kesilene kadar saç boyamayı da düşünmüyorum!

Benim kafamda egzema var , kına yakmayı düşündüm kaşıntıyı önler diye ama internette araştırdım birkaç kişinin yorumunu okudum, hamileyken saçına kına yakmışLar bebek turuncu kafalı olmuş :KK70: :KK1: Siyah saçlıyım ve beyazlarım var çok sırıtıyor ama takmıyorum, bebek doğup sütten kesilene kadar saç boyamayı da düşünmüyorum!

Ben 3 ayı atlatayım boyarım ya, o kadar bekleyemem:KK17:

gönlünden geçen kızdı ama erkekte olsa sağlıklı,hayırlı olsun inş..
bak demek teori tutuyo 140 civarına erkek diyolar :KK1:
aaayyy benimki 175'ti kız mı acaba :KK52:

ama şanslı annelerin ilk çocuğu kız olurmuş:nazar:[/QUOTE]

2.kez anne olanlara göre evet,farketmiyo benim için..
ama gönlümden geçen ilk çocuğum için kız..
bakalım :KK12:

ama şanslı annelerin ilk çocuğu kız olurmuş:nazar:

2.kez anne olanlara göre evet,farketmiyo benim için..
ama gönlümden geçen ilk çocuğum için kız..
bakalım :KK12:
[/QUOTE]

inşallah kızdır
allah gönlüne göre versin
sağlıklı ve sıhhatli olarak

Güzel anneler günaydın, iyi haftalar;

Moralim çok bozuk dün iki kez lekelenme şeklinde kanama oldu :KK43: kanama öncesi ve sonrasında kasık agrısı ve kasıklarımda yanma bel agrısıyla kıvrandım bütün gece :KK43: eşimle kan uyuşmazlıgı var ilk ayımda yine lekelenme olmuştu dr kan uyuşmazlıgı için iğne yaptırdı düne kadar hiç lekelenme olmamıştı çok sevinmiştik. Bugün 2:30 dr ma gidecegim lütfen dua edin, bebişime bişey olacak diye korkuyorum :KK43:

canım ben ozel muaynehaneye gıdıyorum. aysen bengısu..cok ılgılı ve tecrubelı br bayan.ozel muayenehane oldugu ıcın bıraz fıyatlı. fındıkzadede yerı.henuz bır kere gıttım ama cok ılgılıydı sagolsun. baya bı sure ızlettı ultrasonda.kayınvaldemın doktoru o tavsıye etmıstı bana da.doktorun kendısı de esı de kızı da kadın dogum doktoru:)

Ayy Allah razı olsun canım yaa kaç gündür gözüme uyku girmiyor.. ne zormuş doktor seçmek..:KK14:

Moralim çok bozuk dün iki kez lekelenme şeklinde kanama oldu :KK43: kanama öncesi ve sonrasında kasık agrısı ve kasıklarımda yanma bel agrısıyla kıvrandım bütün gece :KK43: eşimle kan uyuşmazlıgı var ilk ayımda yine lekelenme olmuştu dr kan uyuşmazlıgı için iğne yaptırdı düne kadar hiç lekelenme olmamıştı çok sevinmiştik. Bugün 2:30 dr ma gidecegim lütfen dua edin, bebişime bişey olacak diye korkuyorum :KK43:

iyi şeyler düşünelim iyi olsun canım merak etme inşallah bişey olmucak ilaçla yada iğneyle tedavi edilebir bişey olsun yada hiç bişeyin olmasınnn:KK16:

35 yaşdan sonra bilmem %kaç 40 yaşından sonra bilmem % kaç
o zaten hep var o risk!
ama senin test sonuçların mı kötü çıktı
birde 2 li test en geç 3,5 ay içinde yapılıyo o zaman sonuçların nasıldı
ben o yüzden yaptırmıyorum 2 liyi zaten kesinlikle aldırmak gibi bir niyetim yok
şimdi kötü bir şey duyup 9 ay boyunca canımı sıkmanın bi anlamı yok
allahım ne verirse kabulüm

ben kaç tane şahit oldum en yakın işyerimde oldu sonuş kötü çıktı yaşıda büyük değil di aldırmadı ama 9 ay mahfoldu sonuç
maşallah ateş parçası bi delikanlı doğdu
keza eşimin kuzeni kızcağız 24 yşındaydı o da sağlıklı bir kız doğurdu

İKİLİ TARAMA TESTİMDE YAŞIMDAN DOLAYI RİSK ÇIKTI. BENDE SU ALDIRIP EMİN OLMAK İSTEDİM VE SU ALDIRINCA SANIRIM SU KAYBI OLDU SIVI ALDIRMA SONUÇUM TEMİZ GELDİ FAKAT BEBEĞİMİ KAYBETTİM.
BU HAMİLELİĞİMDE İKİLİ TARAMA TESTİ YAPTIRMIYCAM, ALLAH BÜYÜK DEYİP DUA EDİYORUM SAĞLIKLI OLUR İNŞALLAH YAVRUM DİYE

mutlaka doktor kontrolunde ol canım ınsallah bısey olmaz stres yapma dua et.benım de 2. yolda ılkım kız bu erkek olsun ıstıyorum butum cınsıyet testlerı erkek gosterıyo hayırlısı olsun tabı once saglıklı olması benım ıcın herkesın bebısını Allah korusun

X