2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben ztn boyatmiyorum saclarimi ama eskisine göre daha cok dökülüyor

ya aynı dert bendede var.normalde tam tersi olması gerekiyomuş,gürleşmesi ve dökülmenin bitmesi gerekiyomuş.doğumdan sonra zaten çok dökülecekmiş eyvah o zaman ben kel kalırım ne yapmak lazımki ?

maşşallah cnm yaa ne gzl ikiz annesi olacaksın... hayırşısıyla bebeklerini kucağına almak nasip olur inş cnm tabi cümlemize:) ayrıntılı ultrason nasl oluyor yaa normalen farkı ne acaba bilgin var mı??

Kızlar saçlarınız ne alemde... Boyatmam gerekiyor ama bilemiyorum aslında kestirim uçları çok kötü oldu dedim gözümü korkuttular...

3 parmak dip çıktı... berbat durumdalar... 6. haftada kestirdim saçımı, ucu soğan kabuğu balyaj, saç karamel, birde dipten koyu kestane.... ohhhh cümbüş olacaktı... en azında artık uçtaki soğan kabuğu yok, karamel ve koyu kestane kardeşliği aynen devam... neyseki saçlarım kıvırcık çok sırıtmıyor ama doğuma kadar fön çekmem artık kesinlikle hamileliğimin hiç bir döneminde boyatmayı düşünmüyorum, göz göre göre o kadar kimyasal bileşimi alamam... (organik boya kavramına da inanmıyorum açıkçası)

slm kızlar sık sık yazamasamda sizleri takip ediyorum bişey sorucam kızlar sizin bebişlerin en son kontrolünüzde boyu kaç cmdi?

11+5 te 5.3 cm :)

Son düzenleme:
ya aynı dert bendede var.normalde tam tersi olması gerekiyomuş,gürleşmesi ve dökülmenin bitmesi gerekiyomuş.doğumdan sonra zaten çok dökülecekmiş eyvah o zaman ben kel kalırım ne yapmak lazımki ?

Aslında gebelikte hücre yenilenmesi arttığı için tırnaklar saçlar güçlenirmiş...

Bende sac tirnak tam tersi yaa
Yandikki ne yandik boyle dvm ederse ztn doguma kel giricem 😄

Bende sac tirnak tam tersi yaa
Yandikki ne yandik boyle dvm ederse ztn doguma kel giricem 😄

Biraz zaman geçsin gürleşir...:) Benim tırnaklarım normalde çabuk kırılırdı şimdi çok sertler saçlarımda yavaş uzardı bu gün baktım da baya fark var... ama işte doğum sonrasını bilemiyorum...

Iyi geceler guzel anneler
Hapsirinca oksurunce asiri derecede bel ve kasiklarimda agri oluyor....
Vede 2 haftaya yakin bobrek ustu bolgemde asiri agri var ...
Sol kisimda 24 saat agriyor...
Gebelikten kaynakli mi diye dusunuyorum ama bu kadar uzun surmesi normal mi sizce ...
Neden agri ve aciyi siddetli cekiyorum anlamadim gitti

En cok peynirde var canim. Esim gida muhendisi saglikli beslenmem konusunda cok hassas ordan biliyorum :)

herkese günaydın:)
12. haftaya giriyorum bulantılar geçer dedim ama bu sabah yine kötüyüm. geç artık geç...

günaydın kızlar

hafta sonu dayanadım gittim dr
çok şükür bebeğim çok iyi 5,5 cm olmuş
inanılmaz hareketliydi kol-bacak maşallah hiç yerinde durmuyo
2 li test yaptırıp yaptırmayacağımı sordu dr bende hayır dedim
kalbini sordum 140-150 arası atıyormuş
suyu gayet iyi dedi
ve cinsiyetiyle ilgili yorum istedim erken daha dedi sadece ufak bir yorum dedim güldü ve %50 kız %50 erkek dedi

dur bakalım bi dedi ama kesin olmamk kaydıyla dedi
ve erkek görünüyor dedi
ya böyle işte kızlar 2 tane aslan parçam oluyo çok şükür
sağlıklı olsun yeter

hadi hayrlısı sağlıklı olsun yeter ki. neden 2li test yaptırmadın?

En cok peynirde var canim. Esim gida muhendisi saglikli beslenmem konusunda cok hassas ordan biliyorum :)

peyniri her sabah mutlaka yerim ben..
çok seviyorum..
iyi ki süt içmek zorunlu demedi doktorum,sütü sevemedim bi türlü..zoraki içiyorum..

gönlünden geçen kızdı ama erkekte olsa sağlıklı,hayırlı olsun inş..
bak demek teori tutuyo 140 civarına erkek diyolar
aaayyy benimki 175'ti kız mı acaba

maşşallah cnm yaa ne gzl ikiz annesi olacaksın... hayırşısıyla bebeklerini kucağına almak nasip olur inş cnm tabi cümlemize:) ayrıntılı ultrason nasl oluyor yaa normalen farkı ne acaba bilgin var mı??

aynen öyle hepimize :) canım valla doktor burnuna biyerlerine falan bakılcak dedi daha da ayrıntılı olarak görülüyomuş bildiğim kadarıyla ama daha fazla bişey bilmiyorum çarşamba günü öğrencem :)

Kızlar saçlarınız ne alemde... Boyatmam gerekiyor ama bilemiyorum aslında kestirim uçları çok kötü oldu dedim gözümü korkuttular...
benim saçlar da sarı dipten çıktı 2 parmak sırıtıyo ama sırıtsın napiim bebişim daha önemli

slm kızlar sık sık yazamasamda sizleri takip ediyorum bişey sorucam kızlar sizin bebişlerin en son kontrolünüzde boyu kaç cmdi?

benim son kontrol 23 kasımdaydı canım ve o zaman 9+1 iken 2,5 cm'di..
şimdi kontrolüm 7'sinde,bakalım ne durumda benim köfte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…