2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım benimde doktora gittiğimde 11+2 idi ama doktor 12+4 görünüyor dedi.. Üstüne görme değil canım bizim bebklerimiz biraz daha fazla büyümüş :)))

cevabın için teşekkür ederim. peki doğum yapacağımız tarih de crl'ye göre mi olacak. benim 40. haftam 14 haziran 2013 sata göre

Sende hayırlısıyla sağlıklı olarak yavrunu kucağına alırsın inşallah bende bi ayetel kürsi okuyorum hemen Rabbim arkadaşına da isteyen herkese de nasip eder inşallah

) benim maşallah iştah yerinde de sütten tiskindim hiç icemiyorum bide su icemiyorum midemi bulandırıyor ; (

Amiiin canim hepimize nasip etsin Mevlam. Evet bende hep takip ettim ilk defa yazdim. Ilk zamanlarda az yedigim halde siskinlik oluyordu ama bugun doyamiyorum. Yani sut icemiyorum zorluyorum meyve sebze cok yerim ama yemek yedimmi doymak bilmiyorum ya tokluk hissedemiyorum yerken insan ywvas yavas doydugunu hisseder ya ben yerken acikiyorum doktora bi danisayim:::)))) cok komik ama vqhim bi durum esim dalga geciyor benide yicen diyor

Bende okucam simdiden yazayim dedim Allah kabul etsin

Benim kardeşim eşim yemekten başka hiçbişe konusmuyosun dio bebislet sağlıklı olsunlar da ama dikkatde etmek lazım benim doktorum tuzu, salcayi ve zeytini şimdiden yasakladı

Hayirli olsun Rabbim kucagina aldigin gunleride gostersin bende ikili test yaptirmadim doktorumla konustum her ihtimale karsi bebek kabulum gerek duymadi kemdiside bosa stres dedi. 3 lude o sekilse onuda yaptirmicam herhangi birsey ciktiginda ne tur mudahale ediliyor? Benim bildigim hicbirsey o yuzden Allaha dua etmekten baska carem yok hayirli eli ayagi duzgun saglikli evlatlar versin Rabbim Insaallah hepimize

Canim insallah arkadasina ve bebegi olmayanlara allahim saglikli hayirli bebekler dogurmayi nasip etsin.allahim buyuksun sen.seninde az kalmis sende hayirlarla yap dogumunu insallah

ben şimdi 1 tane okudum. rabbim o arkadaşa da nasip eder umarım.

Bende okucam simdiden yazayim dedim Allah kabul etsin

hepinizden allah razı olsun kızlar
konunuzu daha fazla bölmemek için hepinize cvp yazmıcam kendinize çok dikkat edin stresten uzak durun meleklerinizle çok güzel günler sizi bekliyor hamilelik kimi zaman zorlasada son aylar haraketli olduklarından çok heycanlı ve anlamlı geçiyor inşallah sizlerde sonlarına geleceksiniz ve sağlıcakla mis kokulularınıza kavuşacaksınız
hepsi hayırlı evlat olsunlar inşallah

Benim kardeşim eşim yemekten başka hiçbişe konusmuyosun dio bebislet sağlıklı olsunlar da ama dikkatde etmek lazım benim doktorum tuzu, salcayi ve zeytini şimdiden yasakladı

Yemeklerim hep salcali salcasiz ne yapabilirimki. Tuzu azalttim zeytinde yemiyorum zaten. Su cok fazla icemiyorum.
Ay aslim yarin normal isim icin doktora gidecem bakalim sonuca gore ya calisma yasagi verecek yada bilgisayar basinda bi is verecek. Benim gonlum calisma yasagi versinde dinleneyim ya gebeyken tembellik yapmak nekadar guzelmi;;))

muhtemel doğum tarihlerimiz çk yakın cnm seninle:) kilo durumun fln nsıl kilo aldın mı... bir de ikili test için zaman verdi mi sana doktor??? bana bu hafta bakacak boyuna göre zaman verecem dedi... inş bebeklerimiz de yediklerimiz içtiklerimizden alacakları faydaaları alıyorlardır tek temennim bu))

Valla canım dikkat etmeye çalışıyorum :) amanin inşallah çalışma der o zaman bende yarın iş başı yapıcam ama Allah varya hiç calisasim yok ama mecbur masraflar artacak

Canim biz çarşamba günü ayrıntılı ultrasona gircez ikili test falan demedi doktorum benim ikizlerim olucak Allah izin verirse o yüzden erken ayrıntılı istedi..benimde bebislerim yediklerimden aliyolardir ve büyümüşlerdir inşallah hem kilo aldım 3kilo hemde göbek çıktı

Son düzenleme:

Buyumuslerdir canim merak etme gordugunde sasiracaksin ne cabuk buyumusler diyeceksin. Eller ayaklar bile sallaniyor olcak Insaallah. Benimde daha 9 gun var gormeme. Muhtemelen dogum kac gosteriyor senin canim gerci erken dogacaklar ama tarihhne?

Buyumuslerdir canim merak etme gordugunde sasiracaksin ne cabuk buyumusler diyeceksin. Eller ayaklar bile sallaniyor olcak Insaallah. Benimde daha 9 gun var gormeme. Muhtemelen dogum kac gosteriyor senin canim gerci erken dogacaklar ama tarihhne?
Canım telefondan göremiyorum ki ama 21 haziran olması lazımda o kadar beklerlermi hiç sanmıyorum

canım bende dırek kanama oldu camasırım baya bı kan oldu doktora gıttık tehlıke dedı bana da progestan verdı.ıkı ay kullandım..1 hafta kanama devam ettı ama yorgunlukta falan oluyordu ama ılla oluyordu her gun. bı ara azaldı lekelenme oldu ama sonra gene aynı seyler oldu. temızlıgı ılıskıyı yasakladı doktor. sonra gectı cok sukur hıc kalmadı. lekelenmeler normal dıye bılıyorum ama progestan kullanıyorsan zaten prospektusunde bebegın tutunmasına yardımcı olur yazıyor.

ben de okudum 1 tane Allah kabul etsin

Mide bulantilar dan dolayimi yiyemiyorsun canim?? Ben ilk 3 ay normal sekilde yiyebildim suan doyamiyorum cok yemek nekadar dogruki cok kilo almak iyi degil dogum acisindan

Bende ayni durumdayim hissetmiyorum doydugumu
1/2 saat sonra midem kaziniyor resmen gece uyuyamiyorum acliktan 😄
Boyle giderse bayabi kilo alicam

Bende okudum canim...
Rabb'im en kisa zamanda arkadasini sevindirir ins.
Seninde melegini kucagina almana az kalmis...
Rabb'im saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin

Canım okudum Allah kabul etsin

Selamm kizlar kac gundur yazamiyordum. Bende gecen persembe kontrole gittim bebegimi gordum cok mutlu oldum. Iceriye girmeden cikolata yedim oynasin diye ama doktor ultrason aletiyle durtunce oynadi :) hersey yolunda 20 gun sonra gel ikili test yapalim dedi. Su an tam 10 haftalik. Ilaclara devam arti olarak kalsiyuma baslandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…