2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım kıyamam çok iyi anlıyorum seni bendede migren var ama benimki hamilelikle geçti gerçi doktor geçmedi sadece uyuyor dedi ama en azından ağrım yok.inşallah seninkide geçer.ikili testindede inşallah herşey güzel çıkar.iyi haberlerle dönersin buraya.

Ve hala bas agrim gecmedi zonklamasi gecti, sizlamaya devam ediyor uykusuzluktan oluyorum ama agridan uyuyamiorum Allahim ne zormus anne olmak

okurken bile başıma ağrı giriyor sanki,rabbim kolaylıklar versin.ben krizlerimi relpax la bile dindiremiyordum bilmiyorum hamileyken ağrısa herhalde hastanelik olurum yada bayılırım.benim kız kardeşimdede var oda hamile kalınca migreni uyudu emzirirkende hiç olmadı ama ne menem bişeyse emzirmeyi bıraktı resmen uyandı.şimdi yine çekiyor zavallım çok zor bişey yaaa inşallah sizinkide geçer.hamilelik ve emzirme döneminde uyusa onada şükür yani...

Hamileyken agrimasinda guclu bi ilac alamiyorum ki gecsin bisey anlamadim hamileligimden 😥

Hamileyken agrimasinda guclu bi ilac alamiyorum ki gecsin bisey anlamadim hamileligimden 😥

aslında parolun içinde parasetamol var biraz zaman geçince vücut alışır parol keser ağrını ama sabır gerek oda migrende çok zor dua ediyorum inşallah geçer.

buzzzz gibi niğde havasından herkese günaydın..cumartesi çalışmakta cabası :) rüyamda doğum yapmışım ama bebeğimi göremedim. kendi kendimi ziyarete gidince farkediyorum işin tuhafı. annemler bak iyisin biraz ağrın var normal doğum filan diyorlar bende kendimi teselli ediyorum hamilelikte rüyalarım bile tuhaflaştı

aaah bizler aaaah daha 9 ay boyunca bakalım neleri takcaz kafaya
gözünaydın canımcım..

bende soğuk bi ist sabahından merhaba diyorum hepinize veeee bugün bende çalışıyorum

günaydııınn melek anneleri ah cumartesi çalışmak ahh:84: özellerde kaldırsa cumartesiyi ne güzeelll olur yaaa dün pek giremedim geçmişin hepsini okuyamadım o yüzden herkes iyidir inşallah tabi bebişlerinizde biz bel ağrıları harici iyiyi bide sanırım grip oluyorumm olmamam lazım yaa off erden çıktı buuu

Haftaya 2'li teste gidicem, hastanelerden fiyat bilgisi alıyorum. Bir hastaneyi aradım kız diyorki telefonda fiyat bilgisi veremiyoruz sır sanki. 100'un üstünde onu bilin diyor.

Haftaya 2'li teste gidicem, hastanelerden fiyat bilgisi alıyorum. Bir hastaneyi aradım kız diyorki telefonda fiyat bilgisi veremiyoruz sır sanki. 100'un üstünde onu bilin diyor.

İst'da da Medicana fiyat vermiyor telefonda..
bende geçen hafta aradım hastaneleri,bi o fiyat vermedi..

merhaba arkadaşlar,

okudum biraz ama kaçırdığım yer olabilir .bebeğinin cinsiyetini öğrenen var mı?

İst'da da Medicana fiyat vermiyor telefonda..
bende geçen hafta aradım hastaneleri,bi o fiyat vermedi..

Pazarlık payımı vardır nedir, standart fiyat vermediklerine göre

4 haftadır görmüyorum yavrumu, 5. haftada görücem çok özledimmmmmmmm.

Kizlar merhaba..
Bizim bu sabah kontrolumuz vardi.. İkili test sonuclarimiz icin 4 haftanin sonunda doktorumuza gittik. Cok sukur bebegimin test sonuclari iyi cikti cok iyi dedi ama doktorum o kadar ilgisizdi ki moralimi cok bozdu. İlaclarimi yenilemesi gerekiyordu balik yagim bitmisti. Onu hatirlattim oyle verdi. Birde elevit adli ilac verdi. O kadar tartismali bir ilac olmasina ragmen hicbir aciklama yapmadi. Bekledim acikcasi.. Yine kendim kalsiyum ilaci ve catlak kremi istedim. Normalde onun dusunup vermesi gerekiyordu.. Vede ultrasonu soyle bir gezdirdi karnimda once bebegin kalp atisini duyamadi bende panik oldum esim panik oldu.. Sonra yine duyamadi. Son olarak tekrar dogru duzgun baknca duyuldu. Yasadigimiz korkuyu anlatamam. Ben bir kez daha boyle bir muayene yasamak istemiyorum bir kac kez daha denk gelmistim ilgisizligine ama yogunluktan demistim. Ama artik daha iyi bir doktorla Devam etmek istiyorum yoluma avrupa yakasinda ozellikle medipol hastanesinde onerebileceginiz doktorlar var mi?

Haftaya 2'li teste gidicem, hastanelerden fiyat bilgisi alıyorum. Bir hastaneyi aradım kız diyor ki telefonda fiyat bilgisi veremiyoruz sır sanki. 100'un üstünde onu bilin diyor.

Mrb. canım evet maalesef öyle. Telefonda bilgi vermiyorlar sadece muayene ücretini söylüyorlar telefonda. Ben İstanbul'da yaşıyorum araştırmıştım 4-5 hastaneyi arayarak sordum olumsuz yanıt. Ama biliyorum ki 2'li tarama 200 tl den aşağı değil. bu yüzden ben tahlil tetkiklerimi devlette yaptırıp özel hastanede muayene olmayı tercih ediyorum. Sen de öyle yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…