2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Pazarlık payımı vardır nedir, standart fiyat vermediklerine göre

4 haftadır görmüyorum yavrumu, 5. haftada görücem çok özledimmmmmmmm.

benim kontrol 7 aralıkta,ben 2 haftadır görmüyor olacağım..
ama 3 aydan sonra benimde azalıcak kontroller,1 ayda bir olucak..

Guzell gunler sizlerin ve bebeklerinizin olsun guzel anneler
Bel agrilarimiz artti bu aralar...
Vede derilerim kurumaya basladi ilk defa yasiyorum boyle birsey....
Bakalim daha ne kadar surecek

Herkese merhaba... Ağrısız sıkıntısız keyifli bir bir hafta sonu olsun...:)

benim kontrol 7 aralıkta,ben 2 haftadır görmüyor olacağım..
ama 3 aydan sonra benimde azalıcak kontroller,1 ayda bir olucak..

Ahh ahh beni de üç hafta sonraya çağırdı...

Bu ara bildirilerde sorun yaşıyormusunuz begenilerin dışında hiç biri gelmiyor alıntılar için sayfaları tek tek okumam gerekiyor...

merhaba kızlar..
biz de bugün kontroldeydik..bebişim 30.9 mm olmuş teyzeleri..
kalbi de gümbür gümbür atıyodu maşallah..kalp atış hızını sordum net bişe sölemedi doktor ve zaten kalp atışının dinlendiği alet bebişlerimizi rahatsız ettiğinden çok kısa dinletti..
2 hafta sora ikili teste çağırdı doktorumuz..
bu kez farklı bi doktora göründüm ve çok memnun kaldım..
bebişimizin video görüntülerini de verdi bize :)
eli ayağı kıpır kıpırdı..
oyy yerim ben onuu..

neden o kadar pahalı ki ben İzmir deyim Şifa da yaptırdım 95 tl doktorum yönlendirdi ücretsiz yapmak istersem devlet hastanesi ismi verdi benim randevum geçti devlette o saatten sonra yaptıramazdım o yüzden şifa da yaptırdım

selam kızlar ben sızlere bışey danşmk ıstyrm ltfen ayrdımcı olun bnm karın alt bölgem agrılr oluyo normalmıdr dr gddyımmı

Masaallah masaallah
Cok guzel oluyor degil mi....
Surekli o goruntuler gozunun onunde kalsin istiyorsun cok guzel ya
Testlerinde tertemiz cikar ins canim

selam kızlar lütfen bana fıkır verın karnımın alt bölgesı agrılr oluyo normalmıdr dr gıdymmı sızce :26::26::26:

selam kızlar lütfen bana fıkır verın karnımın alt bölgesı agrılr oluyo normalmıdr dr gıdymmı sızce :26::26::26:
bana doktor çok aşırı ağrımadığı sürece olacak bu ağrılar normal rahmin genişliyo dedi..renkli akıntı olmadığı sürece sıkıntı yok dedi cnm..
senin ağrıların çok mu şiddetli bende de oluyo bazen ama şiddetli değil..

Masaallah masaallah
Cok guzel oluyor degil mi....
Surekli o goruntuler gozunun onunde kalsin istiyorsun cok guzel ya
Testlerinde tertemiz cikar ins canim
aynen yaa bu kaçıncı izleyişim o videoyu bilmiyorum :)
inşallah cnmcım hepimiz sıkıntısız güzel bi şekilde geçiririz hamişliğimizi :))

O yüzden ısrarcı oldu demek ki... :44:

İçim yanıyor desem yeridir önceleri bulantıdan içemiyordum bulantılar geçmeye başladığından beri geceleri de uyanıp su içiyorum...

mayaların hesabına bakarsak ömrümce erkek çocuk doğuramayağım gibi bi sonuç çıkıyor şöyle yaş 31 yıl 13 yaş 32 yıl 14/ 33 _15 yani hep aynı gidiyor... mantıklı değil bence...

selam kızlar ben sızlere bışey danşmk ıstyrm ltfen ayrdımcı olun bnm karın alt bölgem agrılr oluyo normalmıdr dr gddyımmı

Bu aralar sol tarafımda daha sık oluyor benim oda rahmi tutan bağların gerilmesinden kaynaklanıyor hem rahim büyüyor kendine yer açıyor vs. Çok şiddetli ve kanamalı bi ağrı söz konusu olmadıkça endişeye gerek yok demişti doktorum...

ooohhhh hayırlı olsun cnm..
doktoruda sevmiş olman çok iyi ayrıca.
maşallah size

normaldir herhalde canım benimde oluyor arada kasıklarımda karnımın altında falan ama şiddetli değil geçiyor ama bugünlerde olmaya başladı böyle devam ederse doktorumu arayıp soracağım ama içini ferah tutmaya çalış ağrın olduğunda da uzan dinlen

isteyince veriyorlar mı canım görüntüleri hangi hastaneye gittin sen istedin mi yoksa doktor kendimi verdi öyle bir şey varsa bende isterim yaa doyamıyorum bakmaya sonra 4 haftayı iple çekiyorum hastaneye gitmek için

isteyince veriyorlar mı canım görüntüleri hangi hastaneye gittin sen istedin mi yoksa doktor kendimi verdi öyle bir şey varsa bende isterim yaa doyamıyorum bakmaya sonra 4 haftayı iple çekiyorum hastaneye gitmek için

kendisi verdi canım..ilgili bi doktordu..videoya her ultrason aleti alıyo mu bilmiyorum cnm..bir de omega 3 kullan dedi bana..decavit de verdi..her gün yumurta 1 bardak süt 1 kase yoğurt 2 ceviz 2 fındık 2 badem 1 avuç kuru üzüm kuru kayısı mutlaka tüket dedi..bir de et mutlaka ye et yiyemediğin zamanlarda yeşil mercimek kuru fasulye yoğurt bebeğin sinir sistemi için çok önemli dedi..

ikili taramayı bugün yaptırdık kızlar, ense kalınlığı 1.1 mm... nazal kemik var çok şükür...
kan tahlilini pazartesi alacağız... boyumuz 5.3 cm olmuş, durduğu yerde durmadığı için kıpırcık doktor hayli uğraştı...

cinsiyeti sordum, henüz çok erken, yanılma payı olur şu dönemde ben o nedenle söylemeyeceğim dedi, demek ki gördü ama 1 ay sonra öğreneceğiz artık.... 5 dk.lık video kaydı yaptık, bir ay içinde özledikçe bakarız artık...

beslenme düzenini sordum, hala bulantıların çok fazla seni zorlayamam hiç birşey için, rahat ol beslenme konusunda dedi, ama bebeğim artık benden beslenmeyecek mi, dikkat etmem gerekmiyor mu, ya besinsiz kalırsa

bir de 2 kilo vermişim, 27 aralıkta sadece 1 kilo almış olmanı istiyorum dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…