2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hayra çıksın rüyan canım..senin erkek olcak heralde bebiş..
görümcen hamile mi? onun da kızı mı olcak acaba :))

Tsk ederim kizlar, migremin var evet tansiyonum normal. Dayanilir gibi degil hergun basim agriyor mide bulantisi yok diye seviniyordum, bu bas agrisi bulantidan beter sabrim kalmadi artik zonk zonk

canım başına patates bağla biraz ağrısını alıyor ben adile naşit gbi bağlıyorum dr gitmedinmi hafif bir agrı kesici versin

kızlar,

hani burda bi cinsiyet belirleme konusu açılmıştı. kocanın doğum tarihi kendi doğum tarihin filan yazılıyordu. ben oraya bilgileri verdim de hangi konu başlığı olduğunu unuttum

hatırlayan var mı

canım senin kız çıkmış ben baktım

devinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

devinn

devinn isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline) edepli edebinden susar..

Giriş tarihi:Mar 2013Mesajlar:843

Alıntı kadraj kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

Şekerim nasıl yapıldığını yazsan da biz kendimiz baksak sana zahmet oluyor

benim doğum tarih 22.12.1984
eşimin doğum tarih 14.06.1981

hamilelik 10.hafta
​sizinki KIZ çıkıyor çıkıyor

ahahah ne ara baktın şekerim.

çin testinde de kız çıkıyor ay hayırlısı. hep erkek çocuk rüyaları görüyordum bakalım tutacak mı :18:

sabah baktım bizim guruptan olanlarda dikkatimi çekti bikaçı öyle kalmış aklımda
ondan dolayı valla
ilk defa bende bu gece rüyamda gördüm bebişimi erkekti
ama ben kız istiyorum
sitede erkek çıkmış
ne diyelim hayırlısı olsun

Tarih hesabı doğru olmaya da bilir ben başka bi yerde nasıl yapılacağını bulmuştum yaptımda erkek çıktı çin takvimine görede erkek hatta rüyamda da erkek gördüm ama doktor kız dedi... gerçi ben bu güne kadar kimin bebeğini gördüysem rüyamda cinsiyetler hep ters çıkmıştır...

daha doktorun söylediği kesin bişey yok boşuna hayıflanma. Allah utandırmayacak evlat versin

sağlıklı olsunlar yeter aslında ama
ne bileyim işte çok şükür bir oğlum var insanın gönlü kız istiyor
çünkü artık benim için yeter yaş itibariylede 3 denemeye gözüm kesmiyor
genç olsaydım tabi ekonomik durumda çok önemli 3 yü düşünebilirdim
sağlıklı sıhhatli doğsun hayırlısıyla büyük konuşmak gibi olmasın haşa ama benim için artık yeter 2 tane
allahım olmayanlara versin

canım kalp atısı 140ın ustundeyse buyuk ıhtımal kız derler ama hayırlıısı:) bıde kızların daha gec bellı oluyor cıkıntısı olsa hemen farkedılıyor

ya kızlar
bu siteyle ilgili doğru çıkan varmı cinsiyetle ilgili yani

%50 şans var işte , doğru çıkan da var yanlış çıkan da :) sitede baya eskilere gidip araştırmıştım, Kimileri YanıLdınız diyor, kimileri doğru tahmin diyor! Çok fazla takılmamak lazım cnm :)

benim sitede erkek dendi çin takvimi rus takvimi onlarda kız çıkıyo ben inanmak istediğime inanıp kız diyorum ama en başı hayırlısı sağlıklısı..Allah'ım sana emanet

benim sitede erkek dendi çin takvimi rus takvimi onlarda kız çıkıyo ben inanmak istediğime inanıp kız diyorum ama en başı hayırlısı sağlıklısı..Allah'ım sana emanet

Banada aynısı oluyor canım , çin rus ingiliz ne varsa kız çıkıyor , sitede erkek dediler , kaynanam çirkinleştin kız olcak diyor kafam allak bullak oldu , bizim miniklerin cinsiyeti aynı olcak sanırm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…