2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yarında benim ikili testi var kızlar dua edin bize de noluuuurrr çok stresliyimm
cinsiyetide çok merak ediyorum söyleyebilirim demişti inşallah bi tahmin yapar yapmadan kalkmaaaamm ultrasondan :) yarın 12+1 oluyoruz artık söylesinnn

Banada aynısı oluyor canım , çin rus ingiliz ne varsa kız çıkıyor , sitede erkek dediler , kaynanam çirkinleştin kız olcak diyor :KK70: kafam allak bullak oldu , bizim miniklerin cinsiyeti aynı olcak sanırm :KK51:

heralde yaklaşık 15 veya 20 güne kadar %80 nizin belli olur artık 3 ayı devirdik
ondan sonra başlarız allahın izniyle alışverişlere

yarında benim ikili testi var kızlar dua edin bize de noluuuurrr çok stresliyimm
cinsiyetide çok merak ediyorum söyleyebilirim demişti inşallah bi tahmin yapar yapmadan kalkmaaaamm ultrasondan :) yarın 12+1 oluyoruz artık söylesinnn

ben bugün gittim ikili test için 5 aralıkta sonuç belli olacak dedi..ense kalınlığı 1 mm çıktı.. boyu 60 mm olmuş.. 12+3 müşüz... İNşallah güzel haberlerle gelirsiz arkadaşım...pazartesi özeldeki doktorumda ikili test ve ense kalınlığını ölçecek..belki özelde daha çabuk çıkar sonuç..

ben bugün gittim ikili test için 5 aralıkta sonuç belli olacak dedi..ense kalınlığı 1 mm çıktı.. boyu 60 mm olmuş.. 12+3 müşüz... İNşallah güzel haberlerle gelirsiz arkadaşım...pazartesi özeldeki doktorumda ikili test ve ense kalınlığını ölçecek..belki özelde daha çabuk çıkar sonuç..

bi tane daha doğumdaş:KK1:

Aile hekimi tarafından aranan var mı bu gün beni aradılar da pazartesi için test sonuçlarımı filan istediler...

Oh ne güzel güzel sonuçlarla gelmişsin 1mm çok iyi bence boyuda çok güzel maşşallah benimki 11+1 de 43mm di haftasıyla uyumlu ama küçük kalmış sanki benim bebek bu hafta iyi besledik bakalım inşallah güzel bişey çıkar boyu

Aile hekimi tarafından aranan var mı bu gün beni aradılar da pazartesi için test sonuçlarımı filan istediler...

ben daha gidemedim sağlık ocağına pazartesi kayıt yaptırıcam ...aramadılar beni..

Oh ne güzel güzel sonuçlarla gelmişsin 1mm çok iyi bence boyuda çok güzel maşşallah benimki 11+1 de 43mm di haftasıyla uyumlu ama küçük kalmış sanki benim bebek bu hafta iyi besledik bakalım inşallah güzel bişey çıkar boyu

bence küçük değil canım..dediğin gibi haftasıyla uyumlu...inşallah canım seninde güzel çıkar sonuçlar...meleklerimiz güzel güzel beslensin..

heralde yaklaşık 15 veya 20 güne kadar %80 nizin belli olur artık 3 ayı devirdik
ondan sonra başlarız allahın izniyle alışverişlere

inşalah canım , 4 gün sonra doktora gidip sağlıklı olduğunu öğrenirsem ozaman daha çok artıcak cinsiyet merakı =)

Bende dün uğradım Aile hekimine , 1 hafta daha geç gelseydin yanmıştık dedi kadın.. para kesintisi ve Ceza puanı alıyorlarmış hamile kadınların muaynelerini yapmadıkları zaman :) tansiyon kilo ve test sonuçlarına bakıyorlar sadece, ilerleyen zamanlarda bebeğin kalp atışını kontrol edicez dedi , onlar arayıp çağıracaklarmış kontrol için , sen gitmessen onlar eve geliyormuş :KK34:

Banada aynısı oluyor canım , çin rus ingiliz ne varsa kız çıkıyor , sitede erkek dediler , kaynanam çirkinleştin kız olcak diyor :KK70: kafam allak bullak oldu , bizim miniklerin cinsiyeti aynı olcak sanırm :KK51:

aaaay evet yüzüm sivilce leke gibi şey doldu (bu da kız belirtisi)
bide benim köftenin kalbi 175'ti.. 140 üstünede kız diyolar..
çok alıştım bu fikre erkek denirse afallıcam :KK1:

canım başına patates bağla biraz ağrısını alıyor ben adile naşit gbi bağlıyorum :KK9:dr gitmedinmi hafif bir agrı kesici versin :KK16:

Canim neler yapmadim ki :KK43:enseme buz koydum, alnima papates bagladim, karabiber kolonya koydum, mentollu bantlar var bas agrisi icin onlarida denedim hic birsey fayda etmiyor :KK43: dr parol icebilirsin dedi 3-4 saat geciriyor sonra tekrar basliyor. Korkarim yakinda ilacda gecirmicek :KK43: bu mutlu gunlerim izdirap oldu :KK43:

kızlar kalbı sıddetlı atan var mı? dun geceden berı gup gup atıyor oyle kı yanı karnım falan oynuyor zor uyudum gece..sırt ustu yatayım belkı bır hareket belırtısı yakalarım dedım kalbımden ayırmak mumkun mu...resmen elımı koyuyorum elım hareket edıyor..ne bıcım kan pompaladı be:KK70:

Canim neler yapmadim ki :KK43:enseme buz koydum, alnima papates bagladim, karabiber kolonya koydum, mentollu bantlar var bas agrisi icin onlarida denedim hic birsey fayda etmiyor :KK43: dr parol icebilirsin dedi 3-4 saat geciriyor sonra tekrar basliyor. Korkarim yakinda ilacda gecirmicek :KK43: bu mutlu gunlerim izdirap oldu :KK43:

canım bilmiyorum çok faydası olur mu ama karanlık odada otur...ve çığlık at..migren için genelde öneriyor doktorlar..ben hemen başımı yıkıyorum çok ağrıdığında bu seferde sinüzit :) inşallah geçer kısa sürede..

Hepimiz merak ediyoruz cinsiyetleri. Önce sağlıklı olsun tabi ama hepimizinde gönlünde yatan var malum.. Benimde hep hayalim bir kız çocuğudur. Hatta vücudumda dövmesi bile vardır kız çocuğunun. Erkek çocuk annesi olmakta bambaşka birşey bilirim. Anneyle bağları, düşkünlükleri, 2. bir erkeğe aşk.. Anne babamın toplam 5 torunu var, 4ü erkek. Erkeklerden ikisi ablamın. Bugün ablama, ikili testlerde çoğu doktor cinsiyet sölemiş bakalım öğreniriz inşallah dedim. Ben söyliyim sana kız çıkmaz bizden dedi. Oğlumda olsa hiç farketmez, ikinci çocuğumda öyle. Ama hayal kuruyoruz, yapma. Daha ilk çocuğun cinsiyeti yokken ortada, böyle genel bir lafa ne gerek var. Gerçekten canımı sıktı. Öyle olsada, ilerde zerre üzülmeyeceğimi bildiğim bir konu hakkında şimdi niye canımı sıkıyorsun..

Kızlar benim ikili testimin sonuçları çıkmış netten baktım ama doktorla görüşemedim daha,saat 4 gibi arıycam doktorumu. sadece 1:3974 ve 1:100000 yazıyo bunların ne olduğu bile yazmıyor birsürü tahlil vardı verdikleri kağıtta nette sanırım hepsi yazmıodu yada hepsi çıkmamış daha galiba..İnşallah bir sorun yoktur merak ediyorum çok ???

Kizlar biz simdi yola cikiyoruz....
Ins. Suyumuz normale donmustur:18:
Ve cinsiyeti soylemesi icin biraz usteleyecegim :nazar:
Hadi opuyoruz hepinizi kendinize iyi bakin :KK54:
Dualariniza ihtiyacim var kizlar ♥♥♥

Hadi bakalım.. Allah yardımcınız olsun..güzel haberlerin bekliyoruz..

Hepimiz merak ediyoruz cinsiyetleri. Önce sağlıklı olsun tabi ama hepimizinde gönlünde yatan var malum.. Benimde hep hayalim bir kız çocuğudur. Hatta vücudumda dövmesi bile vardır kız çocuğunun. Erkek çocuk annesi olmakta bambaşka birşey bilirim. Anneyle bağları, düşkünlükleri, 2. bir erkeğe aşk.. Anne babamın toplam 5 torunu var, 4ü erkek. Erkeklerden ikisi ablamın. Bugün ablama, ikili testlerde çoğu doktor cinsiyet sölemiş bakalım öğreniriz inşallah dedim. Ben söyliyim sana kız çıkmaz bizden dedi. Oğlumda olsa hiç farketmez, ikinci çocuğumda öyle. Ama hayal kuruyoruz, yapma. Daha ilk çocuğun cinsiyeti yokken ortada, böyle genel bir lafa ne gerek var. Gerçekten canımı sıktı. Öyle olsada, ilerde zerre üzülmeyeceğimi bildiğim bir konu hakkında şimdi niye canımı sıkıyorsun..

hiç sıkma bence canını rabbim hayırlısını versin inşallah.. Evet haklısın hayal kurmak çok güzel ama herkes bizim gibi heyecanlı olmadığından bazen ağzından çıkanlara dikkat edemeyebiliyor. Sen kafana takma bence inşallah Rabbim gönlündekini Hayırlısıyla verir sana. Ve inşallah bizede :)

Cinsiyetini öğrenince yaz ama merak ederiz :KK34::):KK49:

Allah yar ve yardımcınız olsun..
İnşallah hayırlı haberlerle dönersiniz:KK34:

X