2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
sende yarın izin günün keyfini çıkar cnm hamiş bir bayanın evde olması gibisi yokkk (=

sende benm gibi cnm erken rapor almışsın bnmde 10+10 rapordan sonra doğum iznim başlıcak dayanamadım çıktım yaw :KK1: gardolabı döktüm bi güzel yazlıkları kışlıkları ayırıcam çekmeceleri yerleştiricem yavaş yavaş yapmaya çalışıcam cnm..beşiğinizde hayırlı uğurlu olsun eve başka bi hava katıyolar (=

çoook ama çook geçmiş olsun cnm..sende doktorun dediklerinden dışarı çıkma..bol bol dinlen..bizim haziran bebişleri çok acaeleci çıktılar canım bu ne (= annenlerde kalman senin için çok iyi olur..ben anneme gidince kendimi sarayda bir prenses gibi hissediyorum..çoraplarımı bile giydiriyo :KK1::KK17:

ah o ağrılar...afedersin böyle çok tuvalete sıkışmışım gibi baskı oluo yürüyünce..dinlene dinelene gezicez artık...

amiin inşallah zaman geçivrsin sizn için...

çıkarmammı hemde öyle bir çıkarıcamkiii :KK1: Rabbim sağlık versinde...

yapalım pufpufummm :KK36::KK76: attım kendimi eve sonunda :KK37:

Cok saol canim.seninde gozun aydin.sende dinlen bol bol bundan sonra

Benim melegim hasta kizlar cuma gunu ateslendi acildeydik gece ikiye kadar serum taktilar. Oksurdukce cigerim parcalaniyor dogru duzgun birsey yemiyor sinirlerim bozuluyor üzülüyorum. Bu aksam da bana hep senin kucaginda olmak istiyorum her yere kucaginda gitmek istiyorum dedi :KK43: yavrum benim. Hamile kaldigimdan beri cok nadir aldim kucagima.

biri karnında ona dikkat etmen gerek,biri yanında onla ilgilenmen gerek..gerçekten zor bi durum..canım çok geçmiş olsun inş daha kötüye gitmeden kolay atlatırsınız

kızlaaaaaaarrrrrrr
raporumu aldım veeee artık evdeyim çook şükürrrr:KK16: nasıl bir rahatlamadır bu anlatamam..stresten yorgunluktan uzak hayırlısıyla evde bebeğimi beklicem inşallah...bilenler bilir işimin ne kadar yoğun olduğunu :KK1:
pufpufumm sende bi ohh çekkk :KK1:
hepinizi çook ama çoook özledim şimdi yavaş yavaş geçmişi okumaya başlıcam çok merak ediyorum takip edemedim son bi haftadır
Hadi artık gözün aydın canım. Nihayet dinlenme vakti geldi. Bol bol dinlen, yavaş yavaş hazırlıkları tamamla. Darısı bizlerin başına
Canım ben öğün artırırım da bebeğe gitse şimdiye kadar aldığım 15 kg giderdi herhalde diye düşünüyorum:44: hep toto büyütüyorum:KK1: biz de sizi öpüyoruz eriğim:KK16: ama oğluşunu biz tek ben öpüyorum kızım öpmüyor :KK1:
.[/COLOR] [/FONT]

Aaa aşk olsun. Asıl kızın oğlumu öpsün kız:-)
Bakalım bir dahaki kontrolde kızının kilosu nasıl olacak? Ben geçen haftadan beri öğün ve porsiyon artırdım. Ben de meraktayım.
Selam kızlar bende iki gündür ailemin yanındaydım bugün döndük.Dönerkende abimin evindeki beşiği bizim eve getirip kurduk.Abimin bir kızı ve oğlu büyüdü o beşikte tam 8 yıllık ama çok sağlam.Bizim kızıda büyütür dedik hemde masraf azalmış oldu.Yatak odama kurduk öyle mutlu oldumki anlatamam yatak odam şimdiden gözüme aile odasıymış gibi göründü.Rabbim hayırlısıyla bebişimin beşiğinde sağlıkla büyüdüğünü görmeyi nasip eder inşallah.
Deterjanım görünmüyorsun yine. Iyisindir umarım. Güzel bebegini hayırlı günlerde büyütürsün inşallah o beşikte. Çok heyecan verici şeyler bunlar.
Ayy cok ozlemisim yazmayi buralara ama hep takip edip okudum.nasip olmadi.beni unutmadiniz dimi?oncelikle dogum yapan arkadaslar allah anali babali buyutsun,benim gibi erken dogum riski olanlara allah yardim etsin.normal devam edenler de hamileligin tadini cikarsin malum az kaldi.hepinizin bebislerine toptan masallah hepsi tombik oldu.kizlar gecen hafta 2gun karnim aridi bende usuttum diye dusundum ama agrilar siklasmaya basladi hemenn doktora gittik dogum sancisi cikti nstde sonra serumlar igneler bir hafta hastane tedavisinin ardindan cok sukur evdeyim.suan nidilat kullaniyorum ayakta cok durmak yok artik boyle idare edicem.annemlerde kalicam.bu arada plesantam arka duvara yerlesmis.oglumun cigeri gelissin diye igneleride vurdular.birazzda ufakti ari sutu ve balik yagi kullaniyoruz.sonumuz hayirli olur insallah.resmen dogum sancilarini yasadim ama engellediler cok sukur.tam 30 haftam doldu bugun oglum 3 gun once 1.350 ydi.kizlar sonra yine gorusuruz benden haberler bukadar simdilik.tek tek hepiniz opuldunuz
Ahh canım çok geçmiş olsun. En azından 30. Hafta dolmuş. Bebegin de sağlıklıdır eminim. Kendini yorma çok dikkat et olur mu?
Kızlar herkese iyi haftasonları bugün ben de eşimle braz avm gezdim ama ayakta 20 durduktan gezdikten sonra sırtıma karnıma ağtılar girmeye başladı yoruyor benm tosun herhalde artık öyle eskisi gibi gezmeleri unutcAz napacaz mecbuuuur 😉sizde de oluyor mu ayakta durunca ağrı durumu bende bi anormallik yoktur inş
Evet tatlım çok gezince ya da ayakta durunca gobegim aşağı çekiyor gibi oluyor. Elimle tutup yukarı kaldırıyorum hatta:-) Bana göre değil gezmek iş yapmak diyorum ben de
kızlar bugün benim doğumgünümdü sabah ben uyurken eşim dışarı çıkıp çiçek almış
pasta almış ve yatağa geldi ayrıca güzel bir kahvaltı hazırlamış inanılmaz mutlu oldum:KK36:
hep böyle güzel günler yaşamak nasip etsin Rabbim hepimize:KK16:
Ne güzel bir sürpriz yapmış eşin. Hep böyle güzelliklerle karşılaştırsın Allah seni. Yeni yaşın kutlu olsun tatlım
Kızlar dün akşamdan beri ara ara giren karın ağrılarım ve afedersiniz çok sık değil ama ishal durumu var..Başta pek önemsemedim ama şimdi böbreklerimede vurmaya başladı yarın doktora gideceğim sanırım.Offf o kadarda dikkat ediyorum yaa :KK50: İnşallah bir sorun yoktur :KK50:
Geçmiş olsun tatlım. Ictigimiz ilaçlardan oluyor öyle bazen. Magnezyum ishal yapıyor beni de. Umarım iyi haber getirirsin bizlere yarın.
Benim melegim hasta kizlar cuma gunu ateslendi acildeydik gece ikiye kadar serum taktilar. Oksurdukce cigerim parcalaniyor dogru duzgun birsey yemiyor sinirlerim bozuluyor üzülüyorum. Bu aksam da bana hep senin kucaginda olmak istiyorum her yere kucaginda gitmek istiyorum dedi :KK43: yavrum benim. Hamile kaldigimdan beri cok nadir aldim kucagima.

Kıyamam ben ona. Hem anne olup, hem hamile olmak ne kadar zordur. Kızın da ilgi bekliyor tabi. Allah acil şifalar versin canım.

sende benm gibi cnm erken rapor almışsın bnmde 10+10 rapordan sonra doğum iznim başlıcak dayanamadım çıktım yaw :KK1: gardolabı döktüm bi güzel yazlıkları kışlıkları ayırıcam çekmeceleri yerleştiricem yavaş yavaş yapmaya çalışıcam cnm..beşiğinizde hayırlı uğurlu olsun eve başka bi hava katıyolar (=

Amin sağol canım.

Geçmiş olsun canım Rabbim bir an evvel şifasını versin yavrunun.Ama sende koyverme hemen ilk defa hastalanmıyordur değilmi? ama sen biraz daha duygusallaştığın ve vicdan yaptığın için böyle hissediyorsun.Kendini çok üzme unutmaki birde karnında bebeğin var güçlü olmalısın canım.

Deterjanım görünmüyorsun yine. Iyisindir umarım. Güzel bebegini hayırlı günlerde büyütürsün inşallah o beşikte. Çok heyecan verici şeyler bunlar.

Amin canım, sağol uzun süredir nete giremiyordum.Sen geçen haftaki yazdıklarımı takip etmemişsin.Artık evdeyim:KK52: raporum var sonrası doğum izni.Yani sizlerle daha çok vakit geçirebileceğim.

böyle özel günlerde büyük yada küçük ne olduğu önemli değil,bişey yapılması düşünülmesi ve böyle özen gösterilmesi bile mutlu olmaya yeter zaten :KK34:
doğum günün kutlu olsun canım,nice mutlu senelere inş ailenle..

aynen öyle canım yapılan şeyin ne olduğu değil düşünülmesi yetiyor teşekkür ederim

Hayirli aksamlar annelerrrr ve kuzucuklari :KK16:
Oglumla ve esimle cok gezdik cokkkk :KK31:
Eskisi gibi hemen yorulmuyorum artik ama belim kopuyir resmen...
Kusuruma bakmayin okuyamadim gecmisi....
Son sayfa haric:KK8:

Nice yillara Betul ummm :KK16:
Rabb'im ailenle nice seneler gecirmeni nasip etsin :KK19:

Benimde dogumgunum haftaya pazar ...
Bakalim bizim babamiz neler yapacak :KK17:

teşekkür ederim canım benim:KK16:

Amin canim insallah Rabbim en guzel gunlerde kullanmayi nasip etsin. Besik evin havasini bu kadar degistirirken bir de bebisi düşün. Rabbim saglicakla kucagimiza almayi nasip etsin

Ozledik seni unutur muyuz. Gecmis olsun canim. Kizin vardi senin bir de. Sag salim atlatiriz su iki ayi da hep birlikte insallah. Kendine cok dikkat et canim.

Dogum gunun kutlu olsun betul bebeginle esinle saglikli huzurlu nice yillara insallah

Insallah sorun yoktur ama yine de ihmale gelmez canim sen git doktoruna. Gecmis olsun.

teşekkür ederim canım benim sağolasın

Gunaydin teyzoslar :KK16::KK16::KK16: Hepinize ayri ayri cok tesekkur ediyorum. Iyiki varsiniz :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Cok saol canim.bende ozledim sizi,yavrucuguna cok gecmis olsun evet senin kizinda ufak biraz benimki 7 yasinda annemlerdeyim oyle idare ediyoz.

biri karnında ona dikkat etmen gerek,biri yanında onla ilgilenmen gerek..gerçekten zor bi durum..canım çok geçmiş olsun inş daha kötüye gitmeden kolay atlatırsınız

Hadi artık gözün aydın canım. Nihayet dinlenme vakti geldi. Bol bol dinlen, yavaş yavaş hazırlıkları tamamla. Darısı bizlerin başına

Aaa aşk olsun. Asıl kızın oğlumu öpsün kız:-)
Bakalım bir dahaki kontrolde kızının kilosu nasıl olacak? Ben geçen haftadan beri öğün ve porsiyon artırdım. Ben de meraktayım.

Ahh canım çok geçmiş olsun. En azından 30. Hafta dolmuş. Bebegin de sağlıklıdır eminim. Kendini yorma çok dikkat et olur mu?

Evet tatlım çok gezince ya da ayakta durunca gobegim aşağı çekiyor gibi oluyor. Elimle tutup yukarı kaldırıyorum hatta:-) Bana göre değil gezmek iş yapmak diyorum ben de

Ne güzel bir sürpriz yapmış eşin. Hep böyle güzelliklerle karşılaştırsın Allah seni. Yeni yaşın kutlu olsun tatlım

Geçmiş olsun tatlım. Ictigimiz ilaçlardan oluyor öyle bazen. Magnezyum ishal yapıyor beni de. Umarım iyi haber getirirsin bizlere yarın.

Kıyamam ben ona. Hem anne olup, hem hamile olmak ne kadar zordur. Kızın da ilgi bekliyor tabi. Allah acil şifalar versin canım.

Geçmiş olsun canım Rabbim bir an evvel şifasını versin yavrunun.Ama sende koyverme hemen ilk defa hastalanmıyordur değilmi? ama sen biraz daha duygusallaştığın ve vicdan yaptığın için böyle hissediyorsun.Kendini çok üzme unutmaki birde karnında bebeğin var güçlü olmalısın canım.

canım doktoruna sormadan kullanma bence doktoruna mutlaka söyle akıntılarını tahlil yapıp öyle karar verir zaten :KK34:

haftaya pztesi gitcem doktora ozaman söyliyeyim ozaman ama diğer seferde tahlil yapmadan bu fitili verdi bana direk ama çok fena bişe çok rahasız edici bi durum şu akıntı olayı:KK50:

Cok saol canim.seninde gozun aydin.sende dinlen bol bol bundan sonra
saol cnm dinlenicem inşallah (=
Günaydın kızlar. Yeni bir haftaya daha merhaba! Gününüz aydın olsun..

Günaydın arkadaslar herkeze iyi haftalar bol tepikli rahat bir hafta olsun :KK16:

günaydın haziran anneleri stressiz güzel hafta diliorum:KK16:
günayydıın kızlarr çook güzel bi gün olsun inşallah mis gibi bi kahvaltı yaptım şimdide ev işi zamanı (=

cnm çook geçmiş olsun ikinci bebeğimize hamiş kalınca nalıcaz senin yaşadığın zorlukları..Allah yardımcın olsun cnm bnm ya

X