2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

haberler iyiye gidiyor..şimdilik risk yok diyebiliriz + getirdiğin haberlerde çok güzel.. Oohhh maşallah arkadaşım,Allah daim etsin

hay ağzına sağlık be arkadaşım..

Boşlamayın burayı,adamı hasta etmeyin ulen

Çok şükür canım güzel haberlerle gelmişsin.Yok yok oğlun üzmez seni annesi öyle bi canı sıkılmıştı ama usludur oğluşun.Güzel güzel dinlenin inşallah bir hafta değil çok haftalar geçirecek oğlun karnında.

Bugün durgun buralar kaçtım ben.Size iyi akşamlar,güzel geceler ve tatlı rüyalar...

bnde 30 haftalik hamileyim az kldi meleklermiZe kavusmamiza hareketleti baya sertlesti bazen korkutuyo bile beni aniden donuyo bi sertlik oluyo bazi yerlerde sizlerde nasil bazende cok durgn oluyo kafama takiliyo

bnde 30 haftalik hamileyim az kldi meleklermiZe kavusmamiza hareketleti baya sertlesti bazen korkutuyo bile beni aniden donuyo bi sertlik oluyo bazi yerlerde sizlerde nasil bazende cok durgn oluyo kafama takiliyo

sorma arkadaşım bazen karnım çamaşır makinesi gibi sallanıyoo....geceleri da daha zor oluyo sıkıştığını düşünmekten nasıl yatacağımı karıştırdım...benimki hala dönmedi ayaklar aşağıda o yüzden sanırım bazı hareketler kasıklarım resmen ayakları elime geliyo gibi kığır kıpır göbek deliğimin üstünde yanında da hareket ediyo gün içinde ama kasıklarımdaki daha fazla bende korkmuyo değilim

Cnm benim cok sevindim gusel haberler bunlar Allah daim etsin inşAllah :)

Aman ne güzel şeyler yazmışsın sn öyle annesi. Çok sevindim emacım. Hep böyle devam etsin inşallah.

Canım ayak ölçümü derken uyluk kemigi (FL) den mi bahsediyor acaba. Her kontrolde o ölçülüyor mutlaka ama ayak ölümünü bilmiyorum varsa bile. Yarın sor bakalım bizi de bilgilendirirsin

ahahah cok guldm camasir makinesi gbi :)))) bazen otururken krsimdaki farkediyo. benmde sanirm donmedi dha gobek deligi etrafinda hssediyorm hep haftaya kontrolum herseyi cok merak ediyorm boyunu kilosunu. kac haftada bir gdiyosun artk siklastimi kontroller

Kizlar bugun kontrole gittim oglum masallah 2200 gr olmus gelisimi 1 hafta ilerideymis, bu arada benim idrarim geldiginde karnimin alt kisminda agrim oluyodu bi de arada yanma hissediyodum doktora soyleyince idrar tahlili istedi, az miktarda idrar yolu enfeksiyonu cikti monurol die bi toz antibiyotik verdi aranizda kullanan var mi?
bi de b u idrar yolu iltihabi neden olur ki acaba, gunde 3 lt su iciyorum zaten ama yine de cikti iltihap

Bende de öyle oluyor canım normal heralde

Gözünaydın canım... Rahat durur canım şurda az kaldı zaten Allah tamamına erdirsin...:)

Aaa... Benim doktorum hepsini yasakladı sümüklü çocuklar gibi geziyorum ben hamileliğimin başından beri... :2:

ben de de bir gun sag kasigimda bir sisme agri gibi tuhaf bisiyker hissettim doktora gidince hafif bir enfeksiyon oldugunu soyledi.bana da ayni ilaci verdi bir iki gün icmedim ama arastirince icmem gerektigine karar verdim cunku idrar yolu enfeksiyonundan rahim anomalisi yada erken dogum yapmaktansa yine gecmiste de bu forumda yazilanlari doktorun tavsiyesini dinleyip ictim tek doz bir ilac zaten.bu enfeksiyon olma ihtimali cok yuksek cunku hem dogum bolgesi ile hem de makat bolgesi birbirine yakin hem de ayrica hormonlar sebebiyle gevseyen kaslar.

Aaa... Benim doktorum hepsini yasakladı sümüklü çocuklar gibi geziyorum ben hamileliğimin başından beri... :2:

Canım sana da geçmiş olsun ben geniz akıntısından sürekli hasta oluyordum, 4 defa grip diye antibiyotik kullanmak ve hatta 5. Defasında antibiyotik iğne olmak zorunda kaldım. Meğer alerjiden kaynaklıymış geniz akıntılarım doğumdan sonra gel mutlaka alerji testi yapalım dedi...

Bu arada herkese günaydın :) bende herkes EMA gözüküyor yine o yüzden nick göremiyorum...
Dr dan güzel haberlerle dönen herkese çok sevindim.
Endişeyle dönenlere şifa dileğimi ve iyi dileklerimi gönderiyorum.
Sevgiler...😊

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

]Ogluna masaallah bacim
Kac haftaliksin su an ???
Dogum tarihi hakkinda doktorun bilgi verdi mi acaba ???
Ayrica aman suyunu ihmal etme bu zamanlardaki en ufak enfeksiyon bile bizim icin risk....
Gecmis olsun

günaydın güzel anneler

Herkese guzel bir haftasonu diliyorum. Güzel haberler aldigimiz bir gun olur
Gunaydin guzeller
Nasilsiniz bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…